אוזניות BT: חיבור עם כבל מבטל את ה-BT?

gedalia

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
במידה ואני משתמש באוזניות BT כאוזניות רגילות, עם כבל 3.5, האם אני יכול לחבר אותן למקלט BT ולהמשיך לשמוע אלחוטית, או שזה מחייב אותי כל פעם לבצע UNPAIRING לאוזניות עצמן?

השאלה היא משום שיש לי אוזניות BT, אבל לא זיכרון. הרבה פעמים אני מוצא עצמי עם סוללה גמורה. האם שווה לי להזמין מקלט BT לשם המשך ההאזנה האלחוטית, או שחיבור האוזניות למקלט ייצור איזו התנגשות?

תודה

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
הכבל שמחבר את אוזניות ה BT למקור נועד לעשות כן כאשר הבטריה ריקה. הרעיון הוא:לא "להעניש" את המאזין על כך שהסוללה אזלה ולתת אפשרות להאזין לאזניה דרך ה...חוט.

..כן גם כדי להשתמש באוזניה עם מקור שאין לו משדר BT.

משכך,ברירת המחדל היא: ברגע שהכבל מחובר מקלט ה BT מנוטרל. אני לא מכיר אוזניות BT שכשמחברים את הכבל מקלט ה BT לא מנוטרל,אבל: אני בטוח שאינני מכיר את שלל האוזניות בטיפולוגיה הזו.

באוזניית ה BT כבר יש מקלט ואם הסוללה שלה ריקה לא יעזור מקלט נוסף,יעזור רק...החוט.

חוששתני שאנני איש בשורות,אם אתה רוצה להשתמש באוזניה ללא חוט עליך לזכור למלא את הבטריה שלה.

בהערת אגב: ישנן אוזניות (לא הרבה בכלל) שהיצרן מאפשר להוציא את הסוללה מבית הסוללה מבלי לפתוח את האוזניה ואז אפשר לרכוש שתי בטריות ולדאוג שלפחות אחת מהן...טענה.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור