אוזניות לשמיעת מוסיקה

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
מה ההבדל בין שתי האוזניות הבאות :
Beyerdynamic DT990 Pro Headphones - Black Limited Edition
או ה dt880 עם 250 ohm גם בצבע שחור.
יחוברו למגבר משולב עם כניסה לאוזניות של לקסמן .
תודה מראש
אני מתכוון מבחינת איכות הסאונד בשמיעת מוסיקה ולא מבחינת הדיל !!

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
ביירדינמיק,ולא מעט יצרנים אחרים,מוציאים מהדורות מיוחדות של אוזניות מיצור סידרתי. זה יכול להיות שנוי בצבע (שחור,למשל,כמו במקרה הזה או כתום עם שחור כמו במקרה שלה MX-50 של אודיו טכניקה). בכל מקרה זו בדיוק אותה האוזניה השנוי הוא קוסמטי בלבד.

למעשה הבייר DT990 הסדרתית והשחורה זו אותה הגברת בשנוי אדרת,ולשנוי האדרת אין שם משמעות חוץ מזה שאפשר לדרוש עוד כמה מעות (שקל/דולר) עבור המוצר.

בין ה DT990 ל DT880 יש הבדל באופי הסוני. ה 990 קצת יותר פתוחה ויותר מאוזנת מבחינת ההצגה של הכלים השונים בטווח השמע ובבמת השמע.

ההבדל ביניהן הוא הבדל שצריך לעבור את שיקול הדעת שלך אחרי האזנה לשתיהן.

לגבי החיבור ללקסמן: בין גרסת ה 250 אוהם לגירסת ה 32 אוהם אין ההבדל במחיר אבל ללקסמן יהיה קל יותר להניע את זו של ה 32 אוהם שגם היא עצמה לא ממש קלילה להנעה. ממליץ לבדוק.

גש לחלילית שבתוך האוזן השלישית ליד הדיזינגוף סנטר ושם תוכל להאזין לשתי האוזניות. המוכר שם אדיב וסבלני מאוד ואם תחליט לקנות שם מחכה לך הפתעה....

ואני לא קשור אליו אלא כלקוח בלבד.

מנחם

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
תודה על התגובות.
יחוברו ללקסמן 507ux.
האם עדיין תהיה בעיה לחבר את האוזניות שציינתי.
שתיהן 250ohm.
האם עדיף לקחת את ה 32ohm ?
יש לי אפשרות לרכוש דרך אמאזון אנגליה.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
@SONYES
תודה על התגובה ועוד לא התחדשתי.
ובכל זאת אקשה עליך ואשאל:
מה עדיף dt880 או dt990 ?
pro או primium ?
מחכה לתשובה כי אני רוצה להזמין מאמזון uk.
תודה מראש

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אני מסכים עם מה שכתב Sonyes :בעד:

בייר בסידרת ה DT מספקים שלושה דגמים של אוזניות,לכל דגם,כשההבדל ביניהם הוא בהתנגדות.

ברמת העקרון: התנגדות נמוכה יותר פירושה יותר רעש בווליום נתון כשווליום = מיקום כלשהו,קבוע,של חוגת העוצמה.

אם אין לך כוונה להתשמש באוזניות מעבר לחיבור ללקסמן שלך אז אני מצטרף להמלצה של Sonyes(מעלי) ללכת על גירסת ה 250 אוהם. אם תרצה ורסטיליות כולל אופציה לחבר את הבייר לטלפון נייד או ציוד אחר שיש לו יציאת אוזניות,היום במצוי או בעתיד ברצוי,אז גירסת ה 32 אוהם עדיפה.

קונבנצית השמות של בייר כוללת תוספת של המילים פרו ופרימיום בשווקים שמחוץ לגרמניה וגם,מחוץ לישראל. מדובר בשמות בלבד אין בין האוזניות שום הבדל.

מחכה לתשובה כי אני רוצה להזמין מאמזון uk.

מחירן של ה dt880 וה dt990 בישראל ובגרמניה זהים. מחיר אותם הדגמים (בתוספת פרו,פרימיום ו Black) בארה"ב זול יותר מבישראל בהמרה לפי שער הדולר.

אני מדבר על מחיר המחירון ואמרתי שאם תרכוש בחלילית ת"א,וכנראה גם חלילית טירה,תופתע ולטובה.

נכון שכרגע אמזון UK משמרים מבצעים של ה BF אבל הרבה יותר חשוב להשאיר את הכסף שלך בארץ לישראלים וההפרש,אחרי ריצות מכס וכו וגו' ההפרש זניח אם בכלל קיים.

...וגם לממש אחריות,אם חלילה תידרש,בישראל ולא בבריטניה.

לגבי מה האוזניה העדיפה לך ה 880 או ה 990: זו החלטה סוביקטיבית שלך ובאוזניים שלך,ותדע רק אם תסור לחנות כלשהי ותאזין לשני הדגמים.תחליט לפי האוזניים שלך ולא לפי אלו שלי או של Sonyes גם אם שנינו מסכימים ועושים זאת לאחר ששמענו במו אוזנינו.

בהצלחה.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור