אוזניות כפתור cardas - הכפתור האודיופילי הראשון

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סיפרתי את זה בעבר , תקראו שוב , אני חושב שלא תשתמשו באוזניות כפתור יותר..
היו לי אוזניות כפתור פעם (סוג טוב), לאחר תקופה הבחנתי שבאוזניה אחת שומעים פחות טוב מהשניה,
חשבתי שמשהו היתקלקל בהם, במיקרה היסתכלתי על האוזניות בפנים וגיליתי את כל הג'יפה מהאוזניים שלי
בתוך האוזניות , הרבה שכבות של זוהמה שהיתקשו במשך הזמן (ואני מקפיד לנקות אוזניים)
מאז אני לא משתמש יותר באוזניות כפתור...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לא מבין את ההיגיון בלשלם 1,200 ש"ח על אוזניות כפתור.
ראשית, הדברים האלה נהרסים מהר. שנית, גם אם נניח להרס המהיר של הדברים האלה - איכות סונית ברמה גבוהה היא די עניין של סביבה (קצת כמו שסביבת ההאזנה המקובלת לקלאסית לא ממש מתיישבת עם אוזניות כפתור), ובכל הכבוד, האזנה במקומות בהם בד"כ נדרשים לאוזניות כפתור ולא לאוזניות full size היא האזנה בתנאי רעש. לא בדיוק הסביבה האידיאלית לאידיופיליה.
יוצא שאלה אוזניות המתאימות למי שעובד במשרד...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חומוס ידידי.

אני מסתכל על הביצועים. והביצועים, מה לעשות, פנומינלים.
האוזניות הללו בהחלט מאפשרות לך לשמוע מוסיקה קלאסית באיכות מאוד גבוהה.

לגבי ״מתקלקל״. יש לי כזו אוזניה, די פשוטה של אפל מהיום בו רכשתי את האייפון 3 שלי. האוזניה הזו מלווה אותי שנים רבות, אין תקלות.

אריקס

לנקות את האוזניים זה יפה. אבל אם זה התקשה סימן שגם את האוזניות צריך לנקות באותה תדירות.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
חומוס ידידי.

אני מסתכל על הביצועים. והביצועים, מה לעשות, פנומינלים.
האוזניות הללו בהחלט מאפשרות לך לשמוע מוסיקה קלאסית באיכות מאוד גבוהה.

לגבי ״מתקלקל״. יש לי כזו אוזניה, די פשוטה של אפל מהיום בו רכשתי את האייפון 3 שלי. האוזניה הזו מלווה אותי שנים רבות, אין תקלות.

אריקס

לנקות את האוזניים זה יפה. אבל אם זה התקשה סימן שגם את האוזניות צריך לנקות באותה תדירות.
אני שוחט אוזניות "כפתור" כל שנה ;) - החריג לכלל היו אוזניות ה Klipsch שהחזיקו מעמד איזה שנתיים עד לפני שנה וכשהתפוררו לי אחרי יום קשה במיוחד הוחלפו אחר כבוד באוזניות כפתור של פוקאל, מעולות אגב. אני מפיל אותן, דורך עליהן, יושב עליהן, זורק אותן בתיק, זורק אותן בארגז של האופנוע, שוכח אותן באוטו ולוקח אותן לים. אוזניות in ear נועדו לחיות (אצלי, אבל אני מנחש שגם אצל אחרים) חיים קשים, ובעיקר קצרים. כשהן חדשות אני נזהר איתן, שר להן שירי ערש בלילה, שומר אותן בשקית, אבל די מהר, החיים קורים.
איכות סאונד פנומינאלית לאוזניות כפתור? מגניב, בכל זאת קרדאס זה יצרן עם רפיוטישן של כבלים ברמה גבוהה, וכשקניתי את הפוקאל די שברתי את הראש עד שמצאתי משהו שנשמע טוב - אבל אני תוהה לגבי השימושיות שלהן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אהבתי יאחומוס.

לגבי השימושיות. אפשר לשמוע איתן מוסיקה למשל. לשמוע מוסיקה אפילו ברחוב מבלי להראות כאילו יש לך קסדה על הראש.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מה ראשון???
היה לי את Shure E5 לפני עשור

HOBEZA

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
18
איפה אפשר לקנות אותם בארץ?

Sigma

עוסק בתחום
מעורבות
15
נקודות
18
איפה אפשר לקנות אותם בארץ?

שלחתי ה"פ, כמו כן אפשר ליצור קשר ב 054-4493888 אושיק

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש כאן קצת בלבול, אוזניות כפתור הן אלו שמתיישבות בתוך האוזן, כמו אלו שאנחנו מכירים מאפל, כאן מדובר באוזניות inear שנכנסות ממש לתוך תעלת השמע. ולא צריך לזלזל בהן, יש איכותיות מאוד, יש גם כאלו שהן custom made ומותאמות לאוזן ספציפית, כאלו תראו בדרך כלל אצל זמרים ונגנים בהופעות, המחירים של אלו נמדדים בהרבה אלפי דולרים. יש גם אוזניות עממיות יותר ועדיין יקרות למדי, אני מחזיק בשתיים האחת של WESTONE השניה של RHA. ואני בהחלט יכול להעיד על איכות צליל גבוהה להפתיע בשתיים אלו ועל אורך חיים מאוד מרשים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור