אוזניות אלקטרוסטטיות מול דינמיות, מתלבט

• פותח הנושא ead
  • פורסם בתאריך

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
היי
אני מתלבט בין לקנות את הGRADO GS1000 או כל אוזניות דינמיות אחרות (מעדיף את הGS1000)
לעומת הSTAX
http://headphones.co.il/store/main/product.aspx?id_prod=46
(משיג במחיר הרבה יותר זול, בערך חצי)

מה דעתכם?
אנשים שמבינים פה באוזניות, מה הייתם לוקחים ולמה?

אני שומע סגנונות מוסיקה כמו פינק פלויד, רוק קלאסי (דייפ פרפל וכאלו), רוק כבד ומטאל, וגם קלאסית.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לא מבין למה לפתוח 2 שירשורים באותו הנושא?
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2535
ואם כבר מדברים, תקח את הציוד שלך ואת המוסיקה שלך ותלך לשמוע, שתי החברות חברות ידועות ואני לא חושב שאם מישהו יגיד לך שהאחד טוב מהשני זה יתאים דווקא לדעה שלך. אני לדוגמה לא היתי קונה את הגראדו רק בגלל שרשום עליהם גראדו. (טוב אולי כן, אם הם לא היו עולות יותר מ 300$ שזה לדעתי מה שהן באמת שוות)

נערך לאחרונה ב:

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אופס קודם כל לא זכרתי שפתחתי בעבר.
דבר שני, מאז כן יצא לי לשמוע אותם ועדיין מתלבט :(

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
מצטער אבל ההחלטה היא שלך, בסופו של דבר אתה משלם אתה מקשיב להם.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
צודק, פשוט חשבתי לקבל דעות מעוד אנשים פה ששמעו אותם ויכולים להגיד לי לדעתם.
אתה יודע
לפעמים דעה של אדם אחר עוזרת לך.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אם רציתה דעה אחת קיבלתה אותה לך על STAX. אני לא הייתי קונה אף אחת מהם בתור אוזניות ראשונות.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הן לא אוזניות ראשונות שלי בכל מקרה!
יש לי כמה אחרות, אבל אתה יודע צריך "להשתדרג"
לא?
;)
הקטע שלכל אחת יש חסרונות והיתרונות - הGRADO יותר "חדות" ובעלות באס עם הרבה "ביצים"
הSTAX הן יותר "מהירות".
סגונונת שונים.
קשה להחליט :(

נראה לי בסוף אלך על הGS1000, בעיקר בשל העובדה שאפשר "לשחק" עם מגברים שונים ולא מחוייבים רק למגבר שמגיע איתן (כמו בSTAX) - כלומר לא מגיע איתן מגבר, אבל כל מגבר אוזניות טוב עבורן, לעומת STAX.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
קודם כל גם בSTAX אפשר לשחק זה פשוט עולה הרבה יותר כסף.
ב' כל איזה אוזניות יש לך?

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יש לי כרגע אוזנית סיינהזיר
וגם AKG 701 בדרך (של חבר, אבל אבדוק אותן לעומק יותר)
וגם GS80 (של חבר)

אל תשכח שאני שומע מטאל וכו', לא יודע כמה STAX יתאימו

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
גם אני שומע הרבה סיגנונות שנעים ממוזיקה קלאסית דרך ג'אז דרך מטאל ורוק לכל סוגיהם ועד מוסיקה אלקטרוניט וטראנסים זה לא הקטע פה זה לא מה שאמור להדהיג אותך. מה שכן אמור בינתיים להדהיג אותך זה למה אתה רוצה לשדרג, יאנו מה מפריע לך במערכת שלך ומה אתה רוצה להשיג מבחינת הצליל כמובן.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

תמונות מצורפות

• AHD7000_Large_Front_rdax_810x1557.jpg
    AHD7000_Large_Front_rdax_810x1557.jpg
    KB 91.9 · צפיות: 381

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
תמיד יש רצון לשדרג!
לא?!
לשמוע עוד קצת ועוד קצת יותר טוב.
לשמוע את המיתר של הגיטריסט העשירי בסימפוניה וכו'
;)

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
http://www.headphone.com/guide/by-manufacturer/denon/denon-ah-d7000.php

באתר HeadRoom כתבו את התאור הבא:
These headphones simply have the best low-bass extension of any we've heard to date.

אני מכיר מאוד את ה5000
ומכיר גם MOD מאוד ידוע שלהם של מארלק.
לא יצא לי לשמוע אותן, אבל בהחלט אמורות להיות מעולות!

חסרון יחיד שסגורות, לא כל כך אוהב סגורות, אבל בהחלט אוהב את הבאס המאוד "בוום" של סגורות.

אם היה לי איפה לנסות, הייתי נותן לזה סיכוי!

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
קודם כל תרשה לי להגיד לך שאתה מדבר הרבה שטויות ששמעתה בכל מיני פורומים, נורא מצטער אותי זה לא ממש מרשים אלה לההפך. אכשיו תסביר לי אתה לא מקשיב למוסיקה סימפונית אז למה אתה צריך לשמוע את הנגן העשירי משמאל? רוב האנשים משדרגים כי הם פשוט לא יכולים להרשות לעצמם לקנות את מערכת הרפרנס שלהם אז הם כל פעם מתקרבים. או שעוד סיבה הם כן בנו את מערכת הרפרנס שלהם אבל משהוא מפריע להם לדוגמה אין מספיק באס או משהו בסיגנון. אכשיו בוא נתחיל מהתחלה מה היא מערכת הרפרנס שלך באוזניות (משהו שאתה שמעתה) או מה לא בסדר במערכת שלך? <נערך על ידי נמר לוי>.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
טוב סלח לי, אבל אתה מדבר שטויות.
מה רע בלרצות לשפר?!
לדוגמא
אני רוצה יותר פירוט!
מרוצה?!

בסייזניהר ממש אין פירוט ברמה של GRADO !
כמו כן, GRADO נותנים לי יותר באסים (שאני אוהב)
ומי אמר לך שאני לא מקשיב לסימפוניות?
תתפלא אבל אני לא יודע מתי פעם אחרונה שמעת מטאל - אבל תשמע נניח סימפוניק מטאל כמו ראפסודי ותגיד לי אם אין שם שילוב של הרבה כלים מוסייקלים.

אם כבר להגיד שמערכת אחת בלבד יכולה לספק אותי זה משהו שכרגע יהיה לי קשה להגיד כנכון.

עוד לא שמעתי מישהו ששמע אף ורק זוג רמקולים אחד (שיש לו) או אוזניות (שיש לו) ומרוצה לחלוטין מהם לכל סגנון מוסיקה שהוא בעולם.

מה לעשות שלפעמים בא לי יותר באס
לפעמים יותר מיד
לפעמים יותר STAGE
לפעמים יותר פירוט
וכל אוזניה יש לה היתרונות וחסרונות.

לכן גם אני לא רואה את זה כ"בניית מערכת", אלא "השלמת מערכת"
ולעשות "השלמות" מבחינתי זה משהו טבעי בעולם הסאונד.
גם שיהיה לי אוזניות במליון שקל, עדיין אוהב צליל של נניח אוזניות סגורות SONY ב500 שקל.
פשוט כל אוזניה נותנת צליל שונה.

וזה דווקא מנסיון אישי והרבה שמיעה!

ובכלל אם אתה רוצה לרדת עליי, אל תגיב לתגובות שלי, לא צריך את "הטפות המוסר" האלו שלך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סלווה.

למה אתה כל כך עצבני? תרגע איש. סך הכל אוזניות והדילמה של עוז היא לגיטימית.
ערכתי לך את החלק הבלתי נשלט - קבל את זה בהבנה.(Y)

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
קודם כל שום דבר לא רע בלרצות לשפר ואם היתה קורא את מה שכתבתי זה מה ששאלתי מה אתה רוצה לשפר? מה מפריע לך? אני לא אכנס איתך אכשיו לוויכוח חסר תועלת על הבדל בין מוזיקה זו לאחרת זה לא נושא השירשור. אכשיו אם אתה אומר שחסר לך פירוט אז היתי ממליץ לך לשמוע את 701 של AKG וגם 880 של בייר וגם אולי את 780 של אולטראסון. אם בבאס אתה מעוניין אז פה לא יהיה מנוס מאוזניות סגורות לדעתי, דבר נוסף אתה לא יכול להגיד שאתה לא אוהב משהו לפני שניסיתה אותו. ותפסיק להעלב שאלתה שאלה מנסים לעזור לך, לא לבדוק אם אתה יודע או לא יודע שיש הרבה דיגמי אוזניות.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הצורה בו רשמת הייתה מעליבה
שים לב מה שרשמת
"אתה קונה כדי להשויץ?"
(ככה בערך רשמת)
או "לרוץ להראות לחברים"
וכך הלאה
זה ממש לא במקום.
היית פשוט רושם תגובה שהיא משפט אחד או שניים "מה אתה רוצה לשפר במערכת"
זה הכל.
חד וחלק.

ונחזור לעניין שלנו - כן אני רוצה יותר פירוט ויותר במה (אוהב במה גדולה - וכן אפשרי להשיג את זה באוזניות)
וגם רוצה קצת יותר באסים (אבל לא מוגזם)

את ה990 ניסיתי ואהבתי (נחמדות מאוד)
את ה701 לא יצא לי עדיין, חבר שלי מביא אותן, ועוד כשבוע אנסה אותן.

בנתיים ממה ששמעתי (לא שמעתי את כול האוזניות בעולם, אבל די הרבה) אהבתי את הGS1000 הכי הרבה, וגם נראה לי שSTAX די מתאימות לי במובן של פירוט.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לגבי בייר אז אני מאוד אוהב את החברה ואת חתימת הצליל שלה (יש לי 3 זוגות כנראה הרביעי עוד מעט בדרך) היתי ממליץ לך להקשיב דווקא ל 880 ולא 990, ה990 טיפה יותר מוקצנות מה 880 שהן טיפה יותר מפורטות לדעתי ויותר ניטראליות. את דעתי על גראדו אני כבר אמרתי.

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
לא רוצה לנפץ את הבועה. אבל כולם יודעים שהאוזניות עם הבמה הכי גדולה ועם הפירוט הכי טוב הן ה-K1000, כן? ואני לא אומר את זה כי יש לי, אלא כי שמעתי כל STAX שנמכרת, כל גראדו (חוץ מ-RS2), בייר, סנהייזר, חלק מהאולטרסון, חלק מהסוני, AKG, היחידות שעוד לא שמעתי בכלל הן הדנון.

אגב, הפיתרון המושלם לדרישות של "יותר פירוט, יותר במה, יותר באס" באוזניות הוא המערכת אוזניות שלי. מגבר 60וואט לצד (שלמרות גילו נשמע פנטסטי), K1000, וסאב-וופר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור