אוזניות אלחוטיות

Ybar124

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי לכולם :)
קודם כל מקווה שאני נמצא במקום הנכון (חדש פה..)
רציתי לשאול אם מישהו מהחבר'ה כאן מכיר את האוזנזיות האלו
https://ksp.co.il/m/uin/70144&ref=select#nav-mlay
האם הם מומלצות? שוות את המחיר? תומכות באנדרואיד? איך הם לשיחות?

תודה רבה לכולם :)

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@Ybar124
ברוך הבא בצל קורתינו.

אתה לא בפורום הנכון אבל זה יתוקן על ידי מנהלת האתר וזה...ממש לא נורא.

כדי להפיק משהו בשיח פה על אוזניות הייתי מציע שתענה,קודם,על כמה שאלות ואז נוכל להציב בפניך אפשרויות כאלה,או אחרות.

חשוב לדעת: אוזניות הן דבר נפלא ויכולות לעשות כיף בכל מה שקשור בהאזנה לאודיו וכן - כולל לשיחות בטלפון הנייד אבל:הן גם יכולות להיות כלי משחית שפוגע בשמיעה ולאוזן אין חלקי חילוף גם לא במדפסות תלת המימד.

אז חשוב לדחוף לאוזן או לשים עליה משהו איכותי כי סאונד טוב - חוץ מזה שהוא מהנה - הוא גם אמצעי לשמור על השמיעה.

אז,השאלות שרצוי לענות עליהן על מנת להכוון אותנו למתן התשובה הן אלה:

תקציב. כמה אתה מוכן יכול ומעוניין לשלם עבור אוזניות.
למה ישמשו? לשמיעת מוזיקה מהנייד בלבד. לשמיעת מוזיקה מהנייד וגם לקיום שיחות טלפון?
מהו,פחות או יותר,סיגנון המוזיקה או סיגנונות המוזיקה שאתה רוצה להאזין להם.
האם חוץ מהטלפון הנייד רצוי או הכרחי או לא חשוב אבל נחמד שיהיה,חיבור גם למכשירים אחרים שיש להם מגבר אודיו ויציאת אוזניות ו/או וגם אל חוטי כלומר BT.
לא חובה אבל נחמד שיהיה ציון של מכשיר הטלפון שאליו יתחברו האוזניות.
ואחרון חביב:פשרות. בודאי מכיר את סיפור השמיכה הקצרה. אם מכסים הפנים קר ברגליים,אם מכסים הרגליים קר בפנים. אם כך:עד להיכן אתה מוכן לפרוש את שמיכת הפשרות למשל:לא מוכן להתפשר על ההוצאה הכספית אבל כן על האיכות או הצד השני של המטבע:מוכן להתפשר על חור בכיס אבל לא על איכות סונית. וכו' וגו'.

ואחרון חביב: האם החלטת הקנייה חייבת להעשות במידי או שאתה יכול להתאפק קצת?
אם אתה יכול להתאפק קצת בחול המועד סוכות תתקיים תערוכת דיגיטאון ויהיו שם הרבה אוזניות מענינות שתוכל להתרשם מהן.פרטים על התערוכה תמצא בדף הבית של האתר.

מנחם

Ybar124

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
@Ybar124
ברוך הבא בצל קורתינו.

אתה לא בפורום הנכון אבל זה יתוקן על ידי מנהלת האתר וזה...ממש לא נורא.

כדי להפיק משהו בשיח פה על אוזניות הייתי מציע שתענה,קודם,על כמה שאלות ואז נוכל להציב בפניך אפשרויות כאלה,או אחרות.

חשוב לדעת: אוזניות הן דבר נפלא ויכולות לעשות כיף בכל מה שקשור בהאזנה לאודיו וכן - כולל לשיחות בטלפון הנייד אבל:הן גם יכולות להיות כלי משחית שפוגע בשמיעה ולאוזן אין חלקי חילוף גם לא במדפסות תלת המימד.

אז חשוב לדחוף לאוזן או לשים עליה משהו איכותי כי סאונד טוב - חוץ מזה שהוא מהנה - הוא גם אמצעי לשמור על השמיעה.

אז,השאלות שרצוי לענות עליהן על מנת להכוון אותנו למתן התשובה הן אלה:

תקציב. כמה אתה מוכן יכול ומעוניין לשלם עבור אוזניות.
למה ישמשו? לשמיעת מוזיקה מהנייד בלבד. לשמיעת מוזיקה מהנייד וגם לקיום שיחות טלפון?
מהו,פחות או יותר,סיגנון המוזיקה או סיגנונות המוזיקה שאתה רוצה להאזין להם.
האם חוץ מהטלפון הנייד רצוי או הכרחי או לא חשוב אבל נחמד שיהיה,חיבור גם למכשירים אחרים שיש להם מגבר אודיו ויציאת אוזניות ו/או וגם אל חוטי כלומר BT.
לא חובה אבל נחמד שיהיה ציון של מכשיר הטלפון שאליו יתחברו האוזניות.
ואחרון חביב:פשרות. בודאי מכיר את סיפור השמיכה הקצרה. אם מכסים הפנים קר ברגליים,אם מכסים הרגליים קר בפנים. אם כך:עד להיכן אתה מוכן לפרוש את שמיכת הפשרות למשל:לא מוכן להתפשר על ההוצאה הכספית אבל כן על האיכות או הצד השני של המטבע:מוכן להתפשר על חור בכיס אבל לא על איכות סונית. וכו' וגו'.

ואחרון חביב: האם החלטת הקנייה חייבת להעשות במידי או שאתה יכול להתאפק קצת?
אם אתה יכול להתאפק קצת בחול המועד סוכות תתקיים תערוכת דיגיטאון ויהיו שם הרבה אוזניות מענינות שתוכל להתרשם מהן.פרטים על התערוכה תמצא בדף הבית של האתר.

מנחם
ברוך הנמצא ותודה רבה על תשובה מפורטת לא מובן מאליו :)
בהחלט סיברת לי את האוזן בעניין ונתת לי לחשוב שנית על זה, ומכאן אני אענה על שאלותייך.
תקציב: 300 שח בעיקרון זה מה שאני מוכן להשקיע, מעדיף מחנות בארץ ולא מאתר.
אני מעדיף אוזניות TWS (גם נוחות וגם מה שהולך היום חח) ועיקר השימוש יהיה שמיעת מוזיקת מזרחית וטיפה פופ אנגלי וכן גם לקיום שיחות (לא רבות וארוכות)
אין צורך לחיבור נוסף מלבד החיבור למכשיר שהינו LG G6.
מעדיף להתפשר על איכות מאשר לחרוג בתקציב (בכל זאת חייל..) יש לציין שאת הגלקסי באדס אני יכול לקנות ב280 שח ולכן אפשר להוסיף אותו להשוואות. אני מאוד אהבתי אותו פשוט היייתי מעדיף משהו שנראה כמו איירפודס פשוט אבל לא תהיה לי ברירה להתפשר על המראה.
יכול לחכות קצת עם הקנייה כמובן אז אני אציץ גם על התערוכה.

שוב המון תודה וסליחה על החפירה :)

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
יכול לחכות קצת עם הקנייה כמובן אז אני אציץ גם על התערוכה.

אני חושב שזה הדבר הכי נכון לעשות. אסביר למה.

אני מעדיף אוזניות TWS (גם נוחות וגם מה שהולך היום חח)

"כולם" חושבים שחוקי התעבורה הם המלצה בלבד,ונוהגים (תרתי משמע) בהתאם. וה"כולם" טועים.
"כולם" חושבים שמזדה,לדגמיה,הוא האוטו הממוצע שזה ש"הם" רוצים טוב ממנו או לא. ה"הם" טועים כי דגמי מזדה המשווקים בישראל הם דגם עם מום מטעם היצרן והנציג שלו בארץ. המום הוא בהעדר מנוע ה"אקטיב" שמיקר את הרכב ופוגע ברווחיות היבואן והיצרן אז ה"כולם, מסתפקים בכיתוב "אקטיב" בחושבם שהם צודקים. והם טועים.
"כולם" מכנים את הטלפון החכם פלאפון. אבל פלאפון זו חברה ומותג ואין לה קשר ליצור של הטלפון החכם. ה"כולם" טועים.

מניח שהרעיון הכללי - הובן.

לגבי התערוכה:

תמתין,זה לא עוד הרבה זמן. ותבוא,זה לא יקר. ותאזין לאוזניות שיהיו שם ואחרי שאזין ותחשוב לעצמך אם נשמעו טוב או לא - תציץ בתג המחיר. אני מבטיח לך שלא תמצא אזניות שנשמעות טוב מאוד עם תג מחיר של 300 ש"ח.

אני לא חושב,ולא אומר שאין אוזניות BT בכלל ו BT בחקוי ל TWS ל "כולם" אני כן אומר שמה ש 300 ש"ח יכולים לקנות שווה ערך לבקש מהצבא להגיע לתרגיל ירי של חיל התותחנים ולהאזין בלי אוזניות לכמה מטחי ירי - שזה אומר להתחרש מידית ולא לאט לאט...אבל בטוח.

אז בשלוב של הסבלנות בלחכות לתערוכה,להתנסות שם בהאזנה לאוזניות ובהזדמנות הזו עוד קצת סבלנות ולחסוך כסף לאוזניות שהן לא מטחי ירי של סוללת תותחים מתנייעת ללא אטמי אוזניים.

:)

בהצלחה.

מנחם.

Ybar124

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני חושב שזה הדבר הכי נכון לעשות. אסביר למה.

"כולם" חושבים שחוקי התעבורה הם המלצה בלבד,ונוהגים (תרתי משמע) בהתאם. וה"כולם" טועים.
"כולם" חושבים שמזדה,לדגמיה,הוא האוטו הממוצע שזה ש"הם" רוצים טוב ממנו או לא. ה"הם" טועים כי דגמי מזדה המשווקים בישראל הם דגם עם מום מטעם היצרן והנציג שלו בארץ. המום הוא בהעדר מנוע ה"אקטיב" שמיקר את הרכב ופוגע ברווחיות היבואן והיצרן אז ה"כולם, מסתפקים בכיתוב "אקטיב" בחושבם שהם צודקים. והם טועים.
"כולם" מכנים את הטלפון החכם פלאפון. אבל פלאפון זו חברה ומותג ואין לה קשר ליצור של הטלפון החכם. ה"כולם" טועים.

מניח שהרעיון הכללי - הובן.

לגבי התערוכה:

תמתין,זה לא עוד הרבה זמן. ותבוא,זה לא יקר. ותאזין לאוזניות שיהיו שם ואחרי שאזין ותחשוב לעצמך אם נשמעו טוב או לא - תציץ בתג המחיר. אני מבטיח לך שלא תמצא אזניות שנשמעות טוב מאוד עם תג מחיר של 300 ש"ח.

אני לא חושב,ולא אומר שאין אוזניות BT בכלל ו BT בחקוי ל TWS ל "כולם" אני כן אומר שמה ש 300 ש"ח יכולים לקנות שווה ערך לבקש מהצבא להגיע לתרגיל ירי של חיל התותחנים ולהאזין בלי אוזניות לכמה מטחי ירי - שזה אומר להתחרש מידית ולא לאט לאט...אבל בטוח.

אז בשלוב של הסבלנות בלחכות לתערוכה,להתנסות שם בהאזנה לאוזניות ובהזדמנות הזו עוד קצת סבלנות ולחסוך כסף לאוזניות שהן לא מטחי ירי של סוללת תותחים מתנייעת ללא אטמי אוזניים.

:)

בהצלחה.

מנחם.
אקח את המלצתך ואחכה טיפה לתערוכה ואולי גם אצליח לחסוך עוד קצת כסף.
הבנתי את כוונתך ל"הליכה אחרי העדר" אסתכל שנית על העניין פשוט זה איזשהו גימיק שתפס ונראה מאוד נוח.

שוב המון המון תודה לך, משמח לפגוש אנשים כמוך ברחבי האינטרנט :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור