נגן אודיסאה דיגיטלית #1 ** 5 דקות קריאה מינימום :) **

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אבל למה לעבוד דרך תוכנת השליטה של ווייס? אין צורך.
אתה מתקין את הסרבר על הנאס שלך (שאם אני זוכר נכון יש לך סינולוג'י). לדוגמה ה - MiniMserver שהזכרתי קודם
שעובד יציב מאוד. ומתקין תוכנת שליטה חינמית כמו Lumin או של Linn או התוכנה של Auralic וסגרת עניין.

הכרטיס בווייס הוא רק רנדרר.

הבינותיך. בקיצור, פתרונות למתקדמים. זה קצת פותח נושא חדש לדיון - האם בימינו צריך בכלל מחשב לאודיו.... כנראה שכבר לא כ"כ, עם הפתרונות האלה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
ג'יזוס. כמה עבודה.
אני תשוש רק מלקרוא הכל וחושב על העבודה הסיזיפית והפיזית. אשכרה יומיים במכון כושר.
התרשמתי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ג'יזוס. כמה עבודה.
אני תשוש רק מלקרוא הכל וחושב על העבודה הסיזיפית והפיזית. אשכרה יומיים במכון כושר.
התרשמתי.
מסכים. זה מבאס תחת. לא עבודה סיזיפית אבל בהחלט לא קלה למי שלא יודע.
אבל להזכירך, יש כאן שיח בין אנשים שמורגלים בדיני רשתות וקינפוגים. להזכירך2, מתואר כאן שיפור/תיקון מצב קיים ולא בניה מאפס של מקור דיגיטלי. לכן, זה יותר מסובך.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לפני איזה חודש הזזתי אצלי את המערכת מצד ימין לצד שמאל ועל הדרך בחנתי רמקולים אחרים. נזקקתי לשבוע בבית הבראה של ההסתדרות משנות החמישים עם אחיות סיעודיות וכו'. לכן התרשמתי - מה שאתה מתאר זה מתיש (אבל כיף).

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אין תחליף ל CD רציני או כמובן לטרנספורט וממיר .
כל הקיצורי דרך מצויינים אבל זה לא הדבר האמיתי .

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אין תחליף ל CD רציני או כמובן לטרנספורט וממיר .
אז זהו שאתה טועה. אתה מוזמן לבוא ולשמוע שזה האמאמא של הדבר האמיתי :)
העתיד נמצא בסטרימינג והוא הולך ונעשה איכותי ביותר.

נערך לאחרונה ב:

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
אז זהו שאתה טועה. אתה מוזמן לבוא ולשמוע שזה האם אמא של הדבר האמיתי :)
העתיד נמצא בסטרימינג והוא הולך ונעשה איכותי ביותר.

יש נגן ויש נגן...
כך גם לגבי טרנספורט
לפני מס חודשים החלפתי טרנספורט לכזה של כמה עשרות אלפי שקלים
השיפור שחוויתי היה כזה שלא האמנתי שניתן להגיע אליו
אם נקביל זאת לאנאלוג , אז מניח שזה מקביל להבדל של הראשים הזולים והיקרים.
אני לא מתיימר להכיר כל סטרימר שקיים, אבל לפחות ארמה, שמחזיק
סטרימר של חברה נחשבת וגם נגנים מחברה אחרת, יודע בדיוק על מה מדבר
זה כנראה המצב כרגע.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
אני מציע שארמה יפרט על מה מתבססת הקביעה שלו.
האם ה- ACE שהוא מוכר פחות טוב מנגן CD ברמה גבוהה?

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
בוא נראה מה חלק מהיצרניות המובילות בתחום כותבות על ניגון דרך כרטיס רשת:

PS Audio:

The new PS Audio Bridge II makes high-end fun again and connects DirectStream or PerfectWave DACs over the home network. This is the best sounding music input on a PS Audio DAC, better than even USB. Bridge II offers gapless play, stable performance, lower jitter and the freedom to enjoy digital audio collections, either PCM or DSD, with high performance at the touch of a finger.

MSB:

MSB DACs are designed with modular inputs to take full advantage of the Network Renderer Input Module, and the results are stellar.

DCS: ( ביקורת מ - Audio stream)

The dCS Network Bridge brought out the best my totaldac has to offer, and it has a lot to offer.
Read more at https://www.audiostream.com/content/dcs-network-bridge#F4lJGYvZpO1R83YG.99

אם תרצו יש עוד...

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
בוא נראה מה חלק מהיצרניות המובילות בתחום כותבות על ניגון דרך כרטיס רשת:

PS Audio:

The new PS Audio Bridge II makes high-end fun again and connects DirectStream or PerfectWave DACs over the home network. This is the best sounding music input on a PS Audio DAC, better than even USB. Bridge II offers gapless play, stable performance, lower jitter and the freedom to enjoy digital audio collections, either PCM or DSD, with high performance at the touch of a finger.

MSB:

MSB DACs are designed with modular inputs to take full advantage of the Network Renderer Input Module, and the results are stellar.

DCS: ( ביקורת מ - Audio stream)

The dCS Network Bridge brought out the best my totaldac has to offer, and it has a lot to offer.
Read more at https://www.audiostream.com/content/dcs-network-bridge#F4lJGYvZpO1R83YG.99

אם תרצו יש עוד...
שיווק!

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
אטמוס נשמה
טונות של פרסומת יש בכל הסקירות האלו
ואין חולק שסטרימרים עדיפים (גם מהתרשמות גולשים באתר הזה והשכן) אבל על פני מחשבים.
לקבלת מענה ויחוס נכון יש להשוות טרנספורט מול ברידג של אותה החברה ועם אותו הממיר.
לא בטוח שתיהיה כה נחרץ.
אני עשיתי ההשוואה ולכן תיקצבתי כספי בשידרוג הטרנספורט על פני סטרימר של ps
על טעם וריח ורעש , אין להתווכח. איש באמונתו יהנה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אמיר, מה זה אומר? זה אמרת כנף כללית וחסרת משמעות.
עניתי לך ארוכות אבל לא בא לי שהשרשור הזה, שמטרתו לחלוק רשמים ולקבל רעיונות לשיפור, יהפוך למסע צלב מיותר. אז מחקתי.. אנא, חסוך מאיתנו הצהרות ריקות מתוכן כאלה. אם יש לך משהו חכם לתרום - כמו, למשל - *למה* דיסקים נשמעים יותר טוב, יהיה מגניב לשמוע. או, למשל, אילו השוואות עשית שהגעת לכאלה מסקנות. אם לא בא לך, אז במטותא - דפדף ואל תחרע לי את השרשור. גם ככה כמעט בלתי אפשרי לנהל פה דיונים עמוקים.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא שיווק ולא בטיח. תקראו בגוגל מה זה פרוטוקול I2S
גרופר צודק. זה הכל שיווק שלא שווה כלום, פרי עטם הקודח של מומחי המרקום (marcom) בחברות האלה.
גם לא צריך לנפנף ב- I2S כאילו זה משהו חדש. הרי זה פרוטוקול שקיים בהרבה מימושים (אם לא כולם?) של התממשקות לצ'יפים של דאקים. היו לי כבר מקרים שחיברתי I2S וזה היה מעפן. לכשעצמו זה לא ערובה לכלום.

יש לך מושג איך עושים ריפ איכותי?

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
לא שיווק ולא בטיח. תקראו בגוגל מה זה פרוטוקול I2S
אין צורך לקרוא, אני מכיר מה זה l2S?

מזמן הפסקתי להתפעל מכל דבר שממצאים ומנסים לדחוף לאנשים תמימים שזה הכי טוב במיוחד בתחום האודיו.

כמו שאמר GROOPER,
על טעם וריח ורעש , אין להתווכח. איש באמונתו יהנה.

מבחינתי אין תחליף לנגן או טרנספורט+דאק עבור מדיה דיגיטלית.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אבל אתם מסכימים איתי שהפרדה של שעון מסיגנל מפחיתה ג'יטר. ושאם אם שעון בדאק לא עובד באותו תדר כמו בטרנספורט אז נוצר ג'יטר. הטכנולוגיה הזו לא קיימת ב - SPDIF!
כל היופי בטכנולוגיה הזו שהשעון מאסטר משעבד את ה -slave שהוא דאטה שבא מהרשת והתדר נשאר קבוע על ה - Bus.
כמובן שבמימוש נכון של הטכנולוגיה הזו מפרידים הפרדה מוחלטת בין הדומיין הדיגיטלי לאנלוגי למנוע רעשים נוספים.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אבל עזבו טכנית. סונית זה נשמע הרבה יותר טוב.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כמו שאמר GROOPER,
על טעם וריח ורעש , אין להתווכח. איש באמונתו יהנה.

זה לא אמונה ולא ענין של טעם. מה זה הטרמינולוגיה הזאת?
כשזה יותר טוב, זה יותר טוב. בסיטואציה שיש אצלי, אף אחד לא יחשוב שהמחשב נשמע יותר טוב מטרנספורט. זה לא אמונה או טעם, זה סדרי העדפות של תקציב וממשק. זה הכל.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
מתן ידידי, אני מסכים עם הרשמים שלך. לכן בשביל מה להתווכח עם מישהו שרוצה להיות מקובע בדעתו וחושב שהוא המציא הגלגל.

אני כמעט בטוח שיש הרבה לא עשו השוואת (מחשב מול נגן או טרנספורט + דאק) ויוצאים בהצהרות שהמחשב נשמע יותר טוב.

חבל על הזמן לנסות לשכנע מישהו שמקובע בדעתו ועדיין מתעקש וחופר. לכן אני מעדיף לומר שעל טעם וריח אין להתווכח, למרות שפה מדובר על איכות ולא על טעם אבל לך תסביר ותשכנע.

אישית הזנחתי המחשב לאחר שחזרתי לטרנספורט+דאק.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
נראה שיש איזה רתיעה פה ושם ממקור שהוא מחשב
לא נראה שיש בזה ממש אלא יותר כמו תחושות סובייקטיביות .

מחשב ו CD וסטרימינג , די קרובים אחד לשני מבחינה טכנית .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור