אודיו והילדים שלכם.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
הנכדים בדרך כלל אדישים ,למעט מיקרה ששמעו מארש ומיד התחילו לצעוד כחיילים , הבנות פיתחו אנטגוניזם בטענה שאבא שומע יותר מידי , והבן ,כמו שאומרים קם על יוצרו , אימץ את המערכת הגדולה והשאיר אותי עם השאריות ,ובמוזיקה חלף על פני בגדול ,היום אני לומד ממנו .

Itayke

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אני אדבר על תחביב המוזיקה ולא תחביב הציוד
אצלי המצב מתחלק.
הגדול בן 9 מאוד מתעניין במוזיקה שאני שומע ותמיד מבקש שאשמיע לו דברים חדשים והוא אומר מה הוא אוהב ומה לא.
האמצעית בת 6 אומרת שאני חופר לה עם המוזיקה בבית...
הקטנה בת שנה וחודשיים מאוד אוהבת מוזיקה (עוד לא בררנית) וישר מתקרבת לרמקולים ומתחילה לנוע והנה תמונה להוכחה.
העיקרון שלי הוא לכבד את המוזיקה שהם מביאים לשמוע, גם אם זה טודו בום או ג׳סטין ביבר או כל דבר אחר שאני מקבל ממנו צמרמורת פנימית. תמיד אשמיע מה שהם מבקשים וזורם איתם על הכל.

תמונות מצורפות

• A6EDE97A-57CB-4036-BDC0-264E80F84AFE.jpeg
    A6EDE97A-57CB-4036-BDC0-264E80F84AFE.jpeg
    KB 83.4 · צפיות: 487

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הקטנה בת שנה וחודשיים מאוד אוהבת מוזיקה (עוד לא בררנית) וישר מתקרבת לרמקולים ומתחילה לנוע והנה תמונה להוכחה.

פעם בני כשהיה בן שנתיים שלוש דחף עיפרון לפורט האחורי, זה היה לפני שהיו לי רמקולים ב-6 ספרות..

יש פה מישהו עם חתולים בבית? :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני אדבר על תחביב המוזיקה ולא תחביב הציוד
אצלי המצב מתחלק.
הגדול בן 9 מאוד מתעניין במוזיקה שאני שומע ותמיד מבקש שאשמיע לו דברים חדשים והוא אומר מה הוא אוהב ומה לא.
האמצעית בת 6 אומרת שאני חופר לה עם המוזיקה בבית...
העיקרון שלי הוא לכבד את המוזיקה שהם מביאים לשמוע, גם אם זה טודו בום או ג׳סטין ביבר או כל דבר אחר שאני מקבל ממנו צמרמורת פנימית. תמיד אשמיע מה שהם מבקשים וזורם איתם על הכל.

גישה יפה, אני גם חושב שברגע שאתה מכבד את הבחירות שלהם הם לומדים לכבד את שלך.
אצלי תמונה כמו שהעלית היתה בגדר מדע בדיוני, עד השלב בו הדרכתי אותה לתפעל את המערכת מבחינתה היה מדובר בנרות חנוכה, כלומר לראותם בלבד.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
פעם בני כשהיה בן שנתיים שלוש דחף עיפרון לפורט האחורי, זה היה לפני שהיו לי רמקולים ב-6 ספרות..

יש פה מישהו עם חתולים בבית? :)

חלקנו מתקרבים לגיל בו שוב נצטרך חיתולים ;)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לנו יש כזה. חיי אצלו בכלוב.
IMG-20170511-WA0001.jpeg

תמונות מצורפות

• IMG-20170511-WA0001.jpeg
    IMG-20170511-WA0001.jpeg
    KB 98.5 · צפיות: 178

smadbird

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לי אין וועד בית בתוך הבית .כשהייתי צעירה אימי היתה שמה ידיים על האוזניים כשנכנסה לחדר. וזה מה שהילד שלי עושה לי היום . הוא מבדיל בין שדרוג לשדרוג אבל לא מביע עניין מעבר להקשיב ליוטיוב במחשב

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לי אין וועד בית בתוך הבית .כשהייתי צעירה אימי היתה שמה ידיים על האוזניים כשנכנסה לחדר. וזה מה שהילד שלי עושה לי היום . הוא מבדיל בין שדרוג לשדרוג אבל לא מביע עניין מעבר להקשיב ליוטיוב במחשב

הפטנט, שידרוג חלקים מאותה החברה, בד"כ אין כזה הבדל גדול בצורה ואז לא מקבלים מבט מסוג, למה היית צריך את זה? (מהילדה לא מבת הזוג, היא מפרגנת בנושא).

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
אחלה פוסט
יש לי בן (4.5) ובת (7.5) שניהם עם הרבה אנרגיות (עובדים על אמפר גבוה), אבל יודעים לשמור מרחק מהרמקולים של אבא. זה כאילו יש שדה מגנטי מסביב לרמקולים ושכמישהו חוצה אותו אשתי כבר מזהירה אותו (כשאני לא באיזור).
הבעיה זה החברים של הילדים, במיוחד הבנים שרצים בבית עם חרבות. "השם ירחם" ....
אין להם כרגע העדפות מוזיקליות, למעט מסיבות טו דום בום. אבל הם גדלים עם מוסיקה איכותית ברקע ומבחינתי זה פלוס רציני.
נ.ב. יום שישי אחרי הקניות זה תענוג !!!
מי שרוצה להגיע מוזמן בכיף בתיאום בהודעה בפרטי
עוז

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

כנער מתבגר לא היתה לי בעיה אף פעם עם ההורים ,נהפוך הוא...הם רכשו לי מע כי גם הם אהבו לשמוע מוזיקה .הורי הכירו בלהקת מחול בשנות ה50 ומוזיקה לא היתה משהוא שרחוק מהם.אני זוכר שתמיד שילבתי לאבי ז"ל ,בין כל התקליטים של לד זפלין וג'נסיס גם להקת העוד ,פאריד,זמר עיברי....היו ימים.

תמונות מצורפות

• IMG-20171124-WA0009.jpg
    IMG-20171124-WA0009.jpg
    KB 137 · צפיות: 500

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כנער מתבגר לא היתה לי בעיה אף פעם עם ההורים ,נהפוך הוא...הם רכשו לי מע כי גם הם אהבו לשמוע מוזיקה .הורי הכירו בלהקת מחול בשנות ה50 ומוזיקה לא היתה משהוא שרחוק מהם.אני זוכר שתמיד שילבתי לאבי ז"ל ,בין כל התקליטים של לד זפלין וג'נסיס גם להקת העוד ,פאריד,זמר עיברי....היו ימים.

הי שלמה, גם אצלי ההורים נתנו לי להתעסק עם המערכת באופן חופשי, כשהגעתי לגיל הנעורים הם עזרו לי לרכוש מערכת חלקים משלי שתהיה אצלי בחדר, מערכת שליוות אותי מגיל 15 עד גיל 25.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור