אודיו והילדים שלכם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה פוסט שמכוון בעיקר למי שיש לו ילדים אבל לא רק (אתם יכולים להשליך את הדברים גם על בני זוג).
איך הילדים שלכם מוצאים את התחביב שאתם אוהבים, האם גם הם מצטרפים בהתלהבות לחוויה או שהם מהסוג המבקר?
אצלי בבית הקטנה מזהה ישר כל מה שמתווסף למערכת, קצת לפני שהוספתי פטיפון היא אפילו שאלה אותי למה אני באמת צריך את זה, היא מאוד מתעניינת כמה עלה כל פריט בסטאפ, מה תרומתו, היכן השיפור לעומת החלק שהוחלף וכו.
לרוב סגנונות המוסיקה שלה שונים משלי (צפוי בגילה) אבל למרבה הפלא היא מכירה לא מעט שמות של להקות ואומנים גדולים מהעבר (נינה סימון, מיילס דייויס, לאונרד כהן, ביטלס, פינק פלוייד ועוד.)
מגיל שש לערך קיבל רשות לתפעל בעצמה את המערכת (לא כולל הפטיפון החדש, כרגע מחוץ לתחום).
מידי פעם יוצא שאנחנו מאזינים ביחד למוזיקה ואז החלוקה היא שיר שהיא בוחרת ואחריו שיר שאני בוחר (במטרה לפתוח אותה לסגנונות נוספים).

אין לי מושג אם אצליח להדביק אותה בחיידק, מה שכן לפעמים אני מצליח לגנוב איתה סלפי אוזניות

23783827_10155246383653391_1171675312738110315_o.jpg

תמונות מצורפות

• 23783827_10155246383653391_1171675312738110315_o.jpg
    23783827_10155246383653391_1171675312738110315_o.jpg
    KB 111.2 · צפיות: 895

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בן שלי עם אוזניות. והוא שומע הבדל בין ה-Beats (שלא אהב) ל-Sennheiser ו-HiFiMan. יש לו גם כמה ממירים קטנים. לאחרונה גם ביקש אפליקציה לטלפון בשביל לנגן דרך USB

מערכת בסלון לא מעניינת אותו. הוא יושב בחדר שלו רוב הזמן. כנ"ל אחותו הקטנה מול ה-youtube

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בן שלי עם אוזניות. והוא שומע הבדל בין ה-Beats (שלא אהב) ל-Sennheiser ו-HiFiMan. יש לו גם כמה ממירים קטנים. לאחרונה גם ביקש אפליקציה לטלפון בשביל לנגן דרך USB

מערכת בסלון לא מעניינת אותו. הוא יושב בחדר שלו רוב הזמן. כנ"ל אחותו הקטנה מול ה-youtube

גם אצלי היא נהנית מ you tube אבל מאז שיש Tidal היא משתמשת בו.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
זה פוסט שמכוון בעיקר למי שיש לו ילדים אבל לא רק (אתם יכולים להשליך את הדברים גם על בני זוג).
איך הילדים שלכם מוצאים את התחביב שאתם אוהבים, האם גם הם מצטרפים בהתלהבות לחוויה או שהם מהסוג המבקר?
אצלי בבית הקטנה מזהה ישר כל מה שמתווסף למערכת, קצת לפני שהוספתי פטיפון היא אפילו שאלה אותי למה אני באמת צריך את זה, היא מאוד מתעניינת כמה עלה כל פריט בסטאפ, מה תרומתו, היכן השיפור לעומת החלק שהוחלף וכו.
לרוב סגנונות המוסיקה שלה שונים משלי (צפוי בגילה) אבל למרבה הפלא היא מכירה לא מעט שמות של להקות ואומנים גדולים מהעבר (נינה סימון, מיילס דייויס, לאונרד כהן, ביטלס, פינק פלוייד ועוד.)
מגיל שש לערך קיבל רשות לתפעל בעצמה את המערכת (לא כולל הפטיפון החדש, כרגע מחוץ לתחום).
מידי פעם יוצא שאנחנו מאזינים ביחד למוזיקה ואז החלוקה היא שיר שהיא בוחרת ואחריו שיר שאני בוחר (במטרה לפתוח אותה לסגנונות נוספים).

אין לי מושג אם אצליח להדביק אותה בחיידק, מה שכן לפעמים אני מצליח לגנוב איתה סלפי אוזניות

צפה בקובץ המצורף 36292
מרגש.

אצלי הם בגילאי גן.
הכי רחוק מקלטות הילדים שהצלחתי להביא את הילדים שלי זה לקולדפליי. וגם זה רק קליפים עם חיות...
אשתי זורמת על "ווליום נמוך ומוזיקה לא מעצבנת". אלא אם כן עושים מסיבת ריקודים עם הילדים...

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
שלי עדיין לא בן שנתיים.
הוא מת על מוסיקה.
כל הזמן שר ורוקד.
נראה שהוא על הביט לגמרי (מניסיון עם תלמידים רבים שלימדתי לנגן על גיטרה, זה או שיש לך את זה או שלא ואם לא- המצב קשה).
אני כבר לא יכול לחכות עד שאתחיל ללמד אותו לנגן.
בינתיים אנחנו מתרגלים כלי הקשה:)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מרגש.

אצלי הם בגילאי גן.
הכי רחוק מקלטות הילדים שהצלחתי להביא את הילדים שלי זה לקולדפליי. וגם זה רק קליפים עם חיות...
אשתי זורמת על "ווליום נמוך ומוזיקה לא מעצבנת". אלא אם כן עושים מסיבת ריקודים עם הילדים...

חכה הילדים עוד יתבגרו ויתחילו להתעניין במוזיקה יותר מתוחכמת, לגבי האישה, זה משהו אחר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שלי עדיין לא בן שנתיים.
הוא מת על מוסיקה.
כל הזמן שר ורוקד.
נראה שהוא על הביט לגמרי (מניסיון עם תלמידים רבים שלימדתי לנגן על גיטרה, זה או שיש לך את זה או שלא ואם לא- המצב קשה).
אני כבר לא יכול לחכות עד שאתחיל ללמד אותו לנגן.
בינתיים אנחנו מתרגלים כלי הקשה:)

וואו, נשמע שאתם על אותו הגל וככול שיגדל תהנו יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחלה פוסט.

הבת שלי, הפיצית, בת 4 וחצי, גדלה בבית שניכנסות ויוצאות קופסאות של רמקולים ומגברים. כל היום מוסיקה. היא הפכה להיות אדישה למערכת.

לעומת זאת. שהבאתי את הפטיפון, והיא ראתה אותו לראשונה, ביקשה ללטף אותו. הראיתי לה תמונה של טרומפלדור - הבינה, ילדים מבינים מהר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לעומת זאת. שהבאתי את הפטיפון, והיא ראתה אותו לראשונה, ביקשה ללטף אותו. הראיתי לה תמונה של טרומפלדור - הבינה, ילדים מבינים מהר.
אמא של טרומפלדור מבקשת ממנו בארוחת ערב "טרומפי, תביא שתי שמנת מהמקרר" הוא עונה "אמא, יש רק אחת"

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
איזה ילדה מתוקה!
שלי למדה מגיל אפס שברדיוס מטר מהמערכת זה שדה מוקשים, אז מגיל שנה היתה נעצרת הצדיקה ומכריזה:"אסווור!".
בינתיים קצת גדלה, ולפני שנתיים שמתי לה מערכת קטנה עם כניסת usb ומאז חיי אינם חיים. כל מאמצי להנחיל לה קולטורה הוכו שוק על ירך חטובה בידי טילור סוויפט ודומותיה.
מצד שני, לפני איזה חצי שנה הודיעה לי שהרמקולים של המערכת בחדר שלה עושים "צליל חד מדי" ושאלה איך אפשר לסדר את זה. שעור ראשון באודיו: באס וטרבל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אחלה פוסט.

הבת שלי, הפיצית, בת 4 וחצי, גדלה בבית שניכנסות ויוצאות קופסאות של רמקולים ומגברים. כל היום מוסיקה. היא הפכה להיות אדישה למערכת.

חחחח, לשמחתי לא נצרכתי לשיטות ויזואליות שכאלה, בורותי בילדה ממושמעת.
בכל מקרה אני מניח שכשהיא תגדל תלמד להיות לשתף אותה בתחביב זה ואחרים, לדוגמה מרגע שהכרתי לה את סאפ היא נלהבת יותר ממני ובצדק, היא כמו דבק על הבורד, יציבה, לא נופלת ונהנית מכל רגע.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איזה ילדה מתוקה!
שלי למדה מגיל אפס שברדיוס מטר מהמערכת זה שדה מוקשים, אז מגיל שנה היתה נעצרת הצדיקה ומכריזה:"אסווור!".
בינתיים קצת גדלה, ולפני שנתיים שמתי לה מערכת קטנה עם כניסת usb ומאז חיי אינם חיים. כל מאמצי להנחיל לה קולטורה הוכו שוק על ירך חטובה בידי טילור סוויפט ודומותיה.
מצד שני, לפני איזה חצי שנה הודיעה לי שהרמקולים של המערכת בחדר שלה עושים "צליל חד מדי" ושאלה איך אפשר לסדר את זה. שעור ראשון באודיו: באס וטרבל.

כיף לדעת שלא רק הבת שלי לוקה בטעם ״משובח״, בכל מקרה עם הגיל הם מרחיבים ומשנים את הטעם המוזיקלי. ככול שתראה עניין בה ובדברים שהיא שומעת כך היא תיפתח לעניין מהר יותר, ילדים אוהבים שמראים בהם עניין.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אלימות כגורם מחנך :eek:, תכלס זה נכון, ניתן לחנך כך עמים שלמים.
בכל מקרה הצבת גבולות זה דבר מאוד בריא ונכון.

זה לא קשור לפורום אבל אין ספק שאני גרוע מאוד בהצבת גבולות לילד שלי (ואישתי גרועה ממני).
תסמונת הילד הראשון?
למרות שגם עם השני/ה לא נראה שנהיה מצטיינים בנושא הזה.
בכל אופן, אחלה רעיון לשרשור גיא.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
הבנות שלי מגיל "0" חונכו לא להתקרב ל "הרמקול של אבא" (כלל המערכת), מכיוון שאין לי חדר ייעודי וה"מפלצות" פרוסות במקביל לקיר הראשי של הסלון, ואי אפשר לשים גדר (תיל/חשמלי;)), הבנות יודעות היטב, גם כאשר הן משחקות/מציירות/משתוללות בסלון, לא להתקרב לאזור המערכת.

הקטנה שלי (1.9) קוראת למערכת "אוי ואבוי" אך ברגע שאני מוריד את כיסויי הרמקולים והמערכת היא כ"כ מאושרת ושמחה, מפני ש-היא יודעת שהיא הולכת לשמוע ולרקוד לצלילי מוזיקה (שהיא אוהבת ).
היא מאוד אוהבת מוזיקת dance ומוזיקה אתנית ומרובת כלים (עושים שמח בלב), רוקדת ומאושרת.

הגדולות שלי (5.4 ו 7.3 ) גדלו מאז ומתמיד כאשר מוזיקה תמיד התנגנה בחלל (כאשר הייתי בבית), הן רוקדות בלט מקצועי ומאוד מעריכות מוסיקה (באופן כללי), אפילו מבקשות קטעים ספציפיים לשמוע כמו no sanctuary here של כריס ג'ונס ואפילו מדקלמות את השיר,
יודעות ששבת (בוקר) לא משנה מה, זה הזמן של אבא מול המערכת ושישי בבוקר דואג לשים אותן בזריזות במוסדות, תיק תק קניות בסופר מתחת לבית ואז יש לי 3 שעות של שקט של תענוגות מול המערכת, שעות שלמדתי להעריך כל פעם מחדש.

העיקר שלומדים לחיות ולכבד יחדיו גם ההורים וגם הילדים.

בוקר טוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה לא קשור לפורום אבל אין ספק שאני גרוע מאוד בהצבת גבולות לילד שלי (ואישתי גרועה ממני).
תסמונת הילד הראשון?
למרות שגם עם השני/ה לא נראה שנהיה מצטיינים בנושא הזה.
בכל אופן, אחלה רעיון לשרשור גיא.

תודה רונן :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור