קולנוע ביתי

אודיו אקסטרים

הנושא בפורום 'חנויות ויבואנים' פורסם ע"י dtown, ‏23/12/15.

1. dtown

dtown מנהל

לייקים:
    411
    שם חנות: Audio Xstream
    קישור: http://www.audio2.co.il/audioxstream
    טלפון: 052-5766823
    עיר: תל אביב
    כתובת: רחוב אבא אחימאיר 25, מרכז שוסטר - רמת אביב ג'
    שעות פתיחה: 12:00-21:00 - נא לתאם מראש!

זוהי חנות יחודית לקנייה ומכירה של מוצרי אודיו הי-אנד יד שניה, חדשים ומתצוגה: מגברים, רמקולים, פטיפונים, כבלים: ״כל מוצר משומש שניכנס אלינו עובר בדיקה טכנית קפדנית. זה משום שאנו מכירים רק את היד האחרונה שלו. זו אחת הסיבות שאנו מסוגלים לתת אחריות על כל מוצר (מלבד ראשים לפטיפון) ל-3 חודשים אך את השירות ללקוח אנו נותנים תמיד. אנחנו לא מוכרים כאן מציאות – אנחנו מוכרים כאן סאונד. לא תמצאו כאן מוצרים שהם אינם בעלי שם או כאלה שנחשבו ללא מוצלחים. עצמם המהות של העסק מאפשר לנו לבחור את מה שניכנס לכאן בלי שום התחייבות ליבואן כזה או אחר.״

הבעלים - דני בכור: "האהבה שלי לאודיו הביאה אותי למצב שבו יש לי אוסף אדיר בבית. הגעתי למצב שהיו לי עשרות רכיבי אודיו והייתי מחליף בניהם לפי מצב רוח או סגנון המוסיקה שהיה בא לי לשמוע באותו הרגע. מפאת מקום החלטתי למכור כמה מוצרים. זה היה כייף אדיר להדגים ולהרכיב מערכת למישהו. להתאים את הצליל לטעמו. החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה אבל לא רציתי לפתוח חנות רגילה. ההחלטה היתה למצוא מקום שבשביל להגיע אליו צריך לדעת היכן הוא נמצא ולא חלון ראווה ברחוב. זו הסיבה שבחרתי במקום הזה".

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!