אודיופיל אובד עצות

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום לכולם ,
אני מקווה שאולי מישהו יוכל להציל אותי עם פתרון מקורי .
הבעיה שלי היא כזו :
ברשותי רכב מסוג קיה פיקאנטו חדשה.
איכות השמע עם המערכת הסטנדרטית ברכב נוראית וכאודיופיל (אפילו אם צעיר ) הדבר פשוט מהווה עינוי לאוזניי ומתסכל מאד.
לצערי הבעיה היא שהרכב שלי שכור (שכור ממקום העבודה ) וככה"נ ע"פ חוזה אני לא רשאי להחליף רכיבים .

אני כבר זמן רב מנסה למצוא פתרון סביר וחורש את הרשת אך לא מצאתי כלום .
אני מחפש פתרון בדמות רכיב /ים חיצוני שמתחברים באופן בסיסי מבחוץ למערכת המקורית ויכולים להוות שינוי לטובה בשמע.
הדבר היחיד שישמתי הוא מגבר אוזניות מסוג FIIO ששיפר את העוצמה והאיכות במקצת

תודה לעונים

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איך חיברת את מגבר האוזניות למערכת?

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כבל PL רגיל בין המגבר אוזניות לכניסה AUX של הרכב וחיבור PL נוסף לטלפון הנייד (קבצי FLAC בלבד)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זאת אומרת שאתה משתמש בו רק כמקור. כל עוד לא ניתן לחבר הגברה חיצונית לרמקולים זו בעיה.

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כן , השאלה אם יש איזשהו מוצר בשוק שיכול להיות פתרון חיצוני לסיפור הזה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
רמקול עם מגבר אלחוטי בבגאז'

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יש לך דגמא? למה הכוונה ?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תבקש להחליף אוטו.

שלומי ד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ישנם מגברים שיש להם כניסות HIGH LEVEL , ובעצם במקום לחבר את הרמקולים של הרכב, אתה מחבר את היציאות של הרמקולים ישירות מהרדיו דיסק למגבר, ומהמגבר לרמקולים. מכאן, אתה יכול לבצע "שחזור" של קורות קדמיות מפיבר ולהשקיע בתוכן אלמנטים של רמקולים מבלי לפגוע בקורות המקוריות של הרכב. אותן אפשר לפרק ולאחסן

dig82

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
audison bit one
מכשיר מלפניכמה שנים יכול להתחבר למערכת המקורית ,ישפר את הסאונד ויתן לך אפשרת לכיוונים נוספים
כשאתה מחזיר את האוטו פשוט תפרק ותיקח איתך לא דורש חורים מיוחדים או התקנה מסובכת מדי ומאפשר להחזיר את הדברים לקדמותם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור