אודיופילים או ציודופילים?

• פותח הנושא mokes
  • פורסם בתאריך

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
מיכאל

להזכירך, אני מתגאה בהיותי ציודופיל.

אני איני רואה במונח "ציודופיל" כינוי גנאי או כינוי מעליב.

יהושוע ומיכאל

אם יכנו אותכם ציודופילים (כפי שאתם מפרשים את המונח) אתם תעלבו ??

אני חוזר בפעם המי יודע כמה על עמדתי ודעתי שאין שום פסול באהבת ציוד האודיו כשלעצמו, אין מה להתבייש בכך ואין מה להיעלב מכך.

לדעתי מי שנעלב עד עמקי נשמתו מכך שמכנים אותו ציודופיל הוא בעצם ציודופיל בסתר - על משקל האמירה : על ראש הגנב בוער הכובע.

שלמה - ציודופיל גאה !!!
:D(Y)

רמת ההתלהבות שלי ברכיב אודיו חדש לא קטנה מזו של אשתי כאשר היא מקבלת עדשה חדשה או אביזר למצלמה שלה..

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מיכאל

להזכירך, אני מתגאה בהיותי ציודופיל.

אני איני רואה במונח "ציודופיל" כינוי גנאי או כינוי מעליב.

יהושוע ומיכאל

אם יכנו אותכם ציודופילים (כפי שאתם מפרשים את המונח) אתם תעלבו ??

אני חוזר בפעם המי יודע כמה על עמדתי ודעתי שאין שום פסול באהבת ציוד האודיו כשלעצמו, אין מה להתבייש בכך ואין מה להיעלב מכך.

לדעתי מי שנעלב עד עמקי נשמתו מכך שמכנים אותו ציודופיל הוא בעצם ציודופיל בסתר - על משקל האמירה : על ראש הגנב בוער הכובע.

שלמה - ציודופיל גאה !!!

אני לא נעלב.

אני מתייחס מאד לציוד שלי, אבל בהקשר לאיכות שלו בשחזור מוסיקה, כפי שהיא נשמעת לאוזן שלי – וכל זה לשם העצמת חוויית ההאזנה למוסיקה.

ראה את ההגדרה לציודופיל כאן:
http://www.dtown.co.il/forum/13827-אודיופילים-ציודופילים-ומה-שביניהם.html#post102972
אינני ציודופיל משום שהציוד לא מעניין אותי כשלעצמו, במנותק מיכולתו להעצים את חוויית האזנה למוסיקה דרכו.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כשהתחלתי את השרשור לא הייתה שום כוונה כזאת, זה התחיל בתור תהייה מדוע כ"כ עוסקים בציוד פה בפורום, וכ"כ מעט במוזיקה. כל ההתעסקות בהגדרות מה זה ציודופיל, מה זה אודיופיל, במקום לדבר תכל'ס לא תורם, ואף אחד לא צריך להעלב. השתמשתי במונחים ע"מ לעורר את הדיון, לא יותר מזה.

מהו התכלס, מהו העיקר לדעתך?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מהו התכלס, מהו העיקר לדעתך?
מדוע כ"כ מעט עיסוק במוזיקה פה (כמה אנשים נתנו את דעתם, בעיקר נמר), ואפשר לדון בהאם העיסוק הרב בציוד פוגע בהנאה אמיתית מהמוזיקה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מדוע כ"כ מעט עיסוק במוזיקה פה (כמה אנשים נתנו את דעתם, בעיקר נמר), ואפשר לדון בהאם העיסוק הרב בציוד פוגע בהנאה אמיתית מהמוזיקה.

העלית שתי סוגיות.

סוגיה אחת היא מדוע הדיון במוסיקה בפורומים כאן מועט מאד יחסית לדיון בציוד. זאת סוגיה ראויה ולדעתי בהחלט יש מקום שתעלה שרשור בנושא זה. אבל סוגיה זאת שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור.

סוגיה שנייה היא האם העיסוק בציוד פוגע בהנאה מהאזנה למוסיקה. בדיוק כמו בסוגיה הקודמת: זאת סוגיה ראויה ולדעתי בהחלט יש מקום שתעלה שרשור בנושא זה. אבל סוגיה זאת שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
העלית שתי סוגיות.

סוגיה אחת היא מדוע הדיון במוסיקה בפורומים כאן מועט מאד יחסית לדיון בציוד. זאת סוגיה ראויה ולדעתי בהחלט יש מקום שתעלה שרשור בנושא זה. אבל סוגיה זאת שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור.

סוגיה שנייה היא האם העיסוק בציוד פוגע בהנאה מהאזנה למוסיקה. בדיוק כמו בסוגיה הקודמת: זאת סוגיה ראויה ולדעתי בהחלט יש מקום שתעלה שרשור בנושא זה. אבל סוגיה זאת שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור.
אני חושב שהעיסוק פה בבלשנות והגדרות מילוליות שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור. מה קרה, כמה ימים של שקט יחסי בפורום, צריך קצת בלגן?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני חושב שהעיסוק פה בבלשנות והגדרות מילוליות שונה לחלוטין מהדיון הנוכחי לפי כותרת השרשור. מה קרה, כמה ימים של שקט יחסי בפורום, צריך קצת בלגן?

העלית שתי סוגיות. הצעתי לך לפתוח שרשורים בסוגיות שהעלית – שהן ראויות. האם לזה אתה קורה בלגן?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור