מבחן הרמקולים הרצפתיים - כל הסקירות

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ריכזנו עבורכם את כל סקירות מבחן הרצפתיים, הכל בדף אחד.
ריכוז הסקירות מופיע כאן: כל ביקורות מבחן רמקולים רצפתיים הגדול
בדף זה מופיעות כל הסקירות שנעשו עד היום (בטור הימני של העמוד).

מאחלים לכם הנאה שבקריאה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעולה.שימושי מאוד(Y)

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זהו זה נגמר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כתבתי "הסקירות הבאות בסדרה יתווספו גם לדף זה"

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נ-ה-ד-ר סוף סוף סקירות אמיתיות וקוטלות שצריך ולא מיתחנפות לאף יבואן.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני עדיין לא מבין איך עושים סקירה עם מערכת אחת בלבד ללא החלפת אף רכיב. הרי הכל עניין של סינרגיה בין הרכיבים.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני עדיין לא מבין איך עושים סקירה עם מערכת אחת בלבד ללא החלפת אף רכיב. הרי הכל עניין של סינרגיה בין הרכיבים.

תגיד אתה רוצה מבחן מושלם ? , אני מבין שאתה תלך לביית של נמר ואתה תביא ציוד שלדעתך הוא סינרגטי לרמקול הנבחן , ואז הוא יצטרך לבדוק את כול הרמקולים באותו סטאפ כדי שתהיה השוואה וכו' וכו' וכו'
אתה מתחיל להבין למה זה פשוט לא אפשרי ?
וגם אם זה היה אפשרי , האם אז זה היה נותן לך אינפורמציה שימושית ? לא . כי אתה לא יודע מה הטעם שלך ומה שלו .
אז מה כן נותן לך המבחן ? אפשרות למיין את אלו שיצאו מוצלחים , כדי שתבחן אותם . וכשתבחן אותם בסטאפ שלך , אתה תבין מה שונה אצלך ואצלו , והאם הטעם שלו דומה לחלוטין לשלך ,או שע"מ להפיק תועלת ,אתה צריך לתבלן את הטעם שלו לניחוח שלך .
אני מקווה שזה עזר לך

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תגיד אתה רוצה מבחן מושלם ? , אני מבין שאתה תלך לביית של נמר ואתה תביא ציוד שלדעתך הוא סינרגטי לרמקול הנבחן , ואז הוא יצטרך לבדוק את כול הרמקולים באותו סטאפ כדי שתהיה השוואה וכו' וכו' וכו'
אתה מתחיל להבין למה זה פשוט לא אפשרי ?
וגם אם זה היה אפשרי , האם אז זה היה נותן לך אינפורמציה שימושית ? לא . כי אתה לא יודע מה הטעם שלך ומה שלו .
אז מה כן נותן לך המבחן ? אפשרות למיין את אלו שיצאו מוצלחים , כדי שתבחן אותם . וכשתבחן אותם בסטאפ שלך , אתה תבין מה שונה אצלך ואצלו , והאם הטעם שלו דומה לחלוטין לשלך ,או שע"מ להפיק תועלת ,אתה צריך לתבלן את הטעם שלו לניחוח שלך .
אני מקווה שזה עזר לך

מה שאני רוצה או יותר נכון דורש הוא שאם אתה כבר משחק אותה רוברט הארלי, לפחות תעשה את זה ברצינות. וזה אומר, שבמינימום, יש לבחון את הציוד עם מגבר נוסף (רצוי מטופולוגיה שונה) או עוד פחות מזה, כבלים שונים. וזה לא קשור לשום טעם. החלטת להיות מקצועי, תהיה מקצועי. חובבנים יש מספיק בתפוז...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לדרוש זה לא קצת מוגזם?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יפה לדרוש כבר בהודעה השניה.
כל הכבוד, זכית להיות הטרול הראשון שלנו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שאני רוצה או יותר נכון דורש הוא שאם אתה כבר משחק אותה רוברט הארלי, לפחות תעשה את זה ברצינות. וזה אומר, שבמינימום, יש לבחון את הציוד עם מגבר נוסף (רצוי מטופולוגיה שונה) או עוד פחות מזה, כבלים שונים. וזה לא קשור לשום טעם. החלטת להיות מקצועי, תהיה מקצועי. חובבנים יש מספיק בתפוז...

גיא מה שלומך ידידי?

ראשית אני שמח לראות אותך גולש בפורום שלנו.(Y)

אני מרגיש מעט זילזול בכתיבה שלך {שאני משער שהיא מכוונת אלי} , אני כיום היחידי בארץ הקודש שכותב סקירות בסדר גודל כזה, לא ראיתי אף אחד שהרים את הכפפה וביצע מבחן מקביל לזה, כאשר זה יקרה אני אשמח ללמוד מאחרים ואף להיתייעץ איתם.

אינני מתיימר להיות אף אדם, אני עושה את מה שאני עושה באהבה ולטובת הקוראים והציבור, האמן לי שאין לי כל צורך לבחון את הרמקולים הללו אם לא בכדי לסייע לרוכש ולתת לו את המידע שאני יכול לספק לו, אני את המערכת שלי כבר רכשתי מבעוד מועד.

אני מראש מתנצל שאינך מרוצה מאיכות המבחן אך לצערי בכל מבחן יש את החסרונות והיתרונות שלו, המבחן הזה הוא כללי שנותן כיוון מסויים לכל רמקול, עד היום לא טעיתי בדיאגנוזה שלי ואת זה יוכיחו בעלי הרמקול שהגיבו כאן ואישרו כי הרמקול שניבחן וזה שברשותם מתוארים באופן מדוייק.

לכן ידידי היקר.

אשמח לשתף אותך במבחן הבא בתור דיעה שניה, אני אבחן ואשלח אלייך לשם בדיקה על אלקטרוניקה שונה, יש עוד מאות מוצרים שצריך לבחון.(ורד)

מקווה לקבל תשובה חיובית.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
נמר,

אני לא יודע אם אתה מכיר את גיא אבל הזלזול מגדיר אותו, אדם מאוד ממורמר. קשה לו לפרגן.
אבל גם אדם ממורמר לפעמים צודק, הביקורות רחוקות מלהיות מיקצועיות.

לטובת הביקורות אני מוכן לתרום את הסט שלי (מנורות) וגם את הכבלים פעם תביא אתה אלי את הרמקול לבדיקה ופעם אני אגיע אליך, איך נשמע? או אולי נניד את הרמקול מבית לבית ככה גם נחליף אקוסטיקה.

קצת יותר מסובך אבל הרבה יותר מקצועי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סונוס אינני מכיר את גיא ברמה הזו אך הוא לא העיניין אלה הטענה שלו.

אסביר לך מהו מבחן לא מיקצועי.

1- כאשר הוא אינו השוואתי - כאן נערכה השוואה בין רמקולים שונים.

2- כאשר הוא אינו על אותה מוסיקה לכל רמקול - כאן המוסיקה זהה לכל רמקול.

3- כאשר סיגנונות המוסיקה זהים - כאן בחרתי ב- 4 סיגנונות שונים.

4- כאשר כל רמקול ניבחן בחלל שונה - כאן כולם נבחנו באותו חלל.

5- כאשר כל רמקול ניבחן על אלקטרוניקה שונה - כאן כולם על אותה אלקטרוניקה.

נכון - אפשר לבצע אותו על אלקטרוניקה שונה, לשחק עם קומפקטים, כבלים מגברים חדרים ואין ספק שהוא יהיה מיקצועי הרבה יוצר.

בוא נחשוב כמה זמן לוקח לאודיופיל שמעוניין להוציא את התוצאה הטובה היותר מהרמקול האישי שלו? אני מהמר על משהו כמו חצי שנה, האם זה אומר שאני אמור לחפש את האלקטרוניקה המתאימה ביותר לכל רמקול?

להגיד על המבחן הזה שהוא רחוק מלהיות מיקצועי זה רחוק מלהיות נכון!

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
סונוס אינני מכיר את גיא ברמה הזו אך הוא לא העיניין אלה הטענה שלו.

אסביר לך מהו מבחן לא מיקצועי.

1- כאשר הוא אינו השוואתי - כאן נערכה השוואה בין רמקולים שונים.

2- כאשר הוא אינו על אותה מוסיקה לכל רמקול - כאן המוסיקה זהה לכל רמקול.

3- כאשר סיגנונות המוסיקה זהים - כאן בחרתי ב- 4 סיגנונות שונים.

4- כאשר כל רמקול ניבחן בחלל שונה - כאן כולם נבחנו באותו חלל.

5- כאשר כל רמקול ניבחן על אלקטרוניקה שונה - כאן כולם על אותה אלקטרוניקה.

נכון - אפשר לבצע אותו על אלקטרוניקה שונה, לשחק עם קומפקטים, כבלים מגברים חדרים ואין ספק שהוא יהיה מיקצועי הרבה יוצר.

בוא נחשוב כמה שמן לוקח לאודיופיל שמעוניין להוציא את התוצאה הטובה היותר מהרמקול האישי שלו? אני מהמר על משהו כמו חצי שנה, האם זה אומר שאני אמור לחפש את האלקטרוניקה המתאימה ביותר לכל רמקול?

להגיד על המבחן הזה שהוא רחוק מלהיות מיקצועי זה רחוק מלהיות נכון!

אני לא מקבל את ההסבר שלך ואני אגיד לך איך (לדעתי) צריך להתנהל מבחן מיקצועי

1- כאשר הוא השוואתי
2- כאשר כל רמקול נבדק עם אותה מוזיקה
3- כאשר סיגנונות המוסיקה זהים
4- כאשר כל רמקול ניבחן באקוסיטיקות שונות על מנת לשלול את האפשרות שאקוסיטיקה אחת תתאים לרמקול א' ולא לב'
5- כאשר כל הרמקול נוסה עם כמה וכמה מגברים מקורות וכבלים - על מנת לנסות להתאים לכל רמקול את המגבר שלו

שקנית את ההגברה שלך בדקת אותה עם הרמקול שלך לא? למה? כי הגברה צריכה להתאים לרמקול.
אז למה אתה מכין מראש הגברה לכל רמקול שאתה בוחן? אולי לחלק מהם היא לא מתאימה? איפה המיקצועיות פה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ידידי סונוס.

אתה יודע כמה זמן יקח לבחון רק רמקול אחד בשיטה הזו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא עדיף לתת לפחות את הרקע של כל רמקול במבחן כללי לאלה שמחפשים רמקול?

אם נניח אדם הולך לבחון רמקולים ונוסע עד ירושליים ומגלה כי האופרה אינו מתאים לחובבי האלקטרוני אבל הוא כבר בירושלים , בזבז דלק, זמן , אנרגיה על מנת לשמוע משהו שיכל לגלות מבלי לצאת מהבית בזמן שאני עשיתי עבורו את העבודה {האמן לי סונוס , זו ממש ממש ממש עבודה}.

לכן אם ימצא רמקול שהכיוון הכללי מתאים לו זה הזמן לצאת להקשיב לו בעצמו.

אני מכן להבטיח לך דבר אחד.

המבחנים הללו {כולל המדפיים} עזרו להמון אנשים ואני שומע זאת ומגלה בכל פעם אדם שרכש רמקול שמסב לו הנאה בזכות המבחנים שלי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
4- כאשר כל רמקול ניבחן באקוסיטיקות שונות על מנת לשלול את האפשרות שאקוסיטיקה אחת תתאים לרמקול א' ולא לב'
5- כאשר כל הרמקול נוסה עם כמה וכמה מגברים מקורות וכבלים - על מנת לנסות להתאים לכל רמקול את המגבר שלו
לא נכון .

מבחן השוואתי הוא רק עם דבר אחד שנותן נק' יחוס. עקב זה שאוזניים הן לא נק' ייחוס אמיתית, האלקטרוניקה היא הנק' היחסית שלנו להכל . ולכן אסור לשנותה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור