חדש - פורום טושיבה באתר DTOWN

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פורום טושיבה באתר DTOWN

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
שיהיה בהצלחה!

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה דווקא של טושיבה..? לאתר כנראה יש קשר ידידותי לניופאן מה שהופך אותו ללא אובייקטיבי בסקירות ובעצות שנותנים המומחים כאן כי כנראה הם בעלי אינטרס ואין דבר שמבדיל אותם מאנשים המתוייגים כ- "עוסק בתחום".

אני אשמח לדעת מדוע פירסמתם דווקא את החברה הזאת זה נראה חשוד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אורן, אתה צעיר, אני מקווה שהבנת הנקרא שלך תשתפר בעתיד. אין כאן קשר לידידות אלא לחוזה פרסום, פרסום כמו כל חברה אחרת שמפרסמת באתר שלנו ולא חסרות דוגמאות.
כפי שכתבנו שחור על גבי לבן בדף האינטרנט, לפורום הספציפי הזה של טושיבה יש חסות מסחרית של ניופאן, זה מה שמבדיל אותו מהפורומים האחרים המקצועיים באתר ומהמאמרים, כתבנו את זה במפורש בכדי שתדע איך להתייחס אליו.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, אני מקווה שתלמד לפנות בצורה יפה יותר לאנשים, זו כבר פעם שניה שאתה מדבר בבוטות- לא מתאים למנהל פורום. באמת שלא ראיתי אותך ככה, אני מקווה שלא טעיתי לגביך. אם אתה לא מסכים איתי בדברים מסויימים זה לא אומר שאתה צריך לדבר אלי בצורה הזאת אני לא אחד החברים שלך עם כל הכבוד. אני לא אגיב באופן דומה הפעם אבל אני מבקש שזה לא יחזור על עצמו.

לא קראתי את כל ה-"מאמר" מזה נבעה הבעיה. מה גם שיש פרסום כמו כל הפרסומות שיש באתר ויש לפתוח פורום לחברה ספציפית זה "קצת" יותר מפרסום רגיל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המינימום שאני מצפה מבנאדם הוא שיקרא קודם את דברי לפני שהוא מגיב עליהם... אחרת אי אפשר לנהל דיון נורמלי.
אני שמח שהבנת מהיכן נבעה הבעיה ואשמח עוד יותר להגיב על כל טענה באופן ענייני.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור