מה ההבדל בין מולארד NOS ליצור החדש מרוסייה ?

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ואגב לההערה של הראל
אז תרשה לי לתקן אותך, הפורום היחיד שאני כותב בו מזה כמה שנים טובות זה אך ורק כאן אני בניגוד אולי אלייך ולעוד איזה מישהו כאן לא ניזקתי משני פורומים ידועים בגלל התנהגות בלתי הולמת, אז אם אתה כבר מדבר על לבוא ולהשמיע את הדברים שלי בכל פורום אפשרי סתכל טוב עליך ועל חבריך
בחברות
אייל

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע לגבי המנורות , אבל מפתיע מאוד שמכשיר שעולה 700 דולר נמכר ע"י אייל ב9K . כי בד"כ התמחור שלו מאוד הוגן וכאן מדובר על תמחור שערורייתי למדי .
ועם כול הכבוד עם מכשיר של 700 דולר לא שמים מנורות ב1000 ולא משנה כמה זמן הן יעבדו . עדיף כבר להשיג תכנון יותר טוב ולשדרג למכשיר אחר

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את המחירים האלו, לי 3 מנורות eat כולל דאמפרים עלו קצת יותר מ-2000 ש"ח והיבואן תימחר את זה לפי מחיר הסט באירופה

בקשר לear אז כן אני חושב שזה פונו מדהים ושום דבר בתווך מחירו וגם לא ביותר מתקרב אליו בכלל, זו דעתי ואף אחד לא יזיז אותי ממנה, ושמעתי פונואים בתווכי מחיר דומים ואף יקרים יותר, טרנזיסטוריים ומנורתיים כאחד

לבוא ולהתווכח אם זה כדאי או לא כדאי להחליף למנורות טובות יותר כל אחד יעשה את השיקולים שלו, אני מרוצה מהתוצאה וגם יואל שאיתו התייעצתי דיי מרוצה וזה העיקר

אגב, לפי התאוריה הזו אתה יכול להשליך את זה על הרבה דוגמאות נוספות של פער כמו מערך שיקר מהרמקול אז??מה זה בדיוק אומר???
אם הרמקול טוב בלי קשר למחירו הוא יחשוף את איכויות ההגברה גם אם היא יקרה ממנו
גם לנמר יש הגברה שלהערכתי יקרה מהרמקולים שלו אז???הוא לא מגיע לתוצאות טובות
יש לו ראש שעולה כמו כל גוף הפטיפון אז??
אני לא מכוון לפי התאוריה הזו צר לי, אם המכשיר הוא טוב אז הוא טוב ואם לא שום דבר לא יעזור לא מנורות ולא נעליים
אייל

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חברה
יש מצב שאני אוסף היום Conrad Johnson PV10AL !
הבחור שמוכר אותו החליף את הנורות במנורות חדשות מקוריות של קונרד כך שעם זה יצא לפועל לא יהיה צורך בהחלפה .
בכל מיקרא לא חשבתי להשקיע סכום דמיוני במנורות (נתקלתי במנורות 12AX7 שעולות 1100 $ זוג אז מה ) הריי בתחביב הזה תמיד יש משהוא יותר יקר אן לזה סוף .
אגב לגביי צבע של מנורה - אני לא שייך לזרם שדוגל בנאמנות למקור להפך אני חושב שלכל סוג של ציוד יש צבע \אופי\אקולזצייה לא משנה איך קוראים לזה ואני באופן אישי מאוד אהבתי את מה ששילוב של מנורות שינה אצלי .
בכל מיקרא עדיי מעניין אותי למען הרחבת הידע לעתיד העם מישהוא בדק והשווה מולארד חדשות (או טאנג סול שמיוצר באותו מפעל ברוסייה ) למנורות NOS המקוריות -לאילו שנמצאות בתווח המחירים הסביר (המולארד החדשות עולות 15$ יחידה וNOS ראיתי בעזור 25-35 $ יחידה ).
אהלן צחי,

אמרתי לך שבסוף תהיה אתה ודרכך.......
תיקרא פה קצת http://www.audiotubes.com/12ax7.htm

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר

אני לא מכוון לפי התאוריה הזו צר לי, אם המכשיר הוא טוב אז הוא טוב ואם לא שום דבר לא יעזור לא מנורות ולא נעליים
אייל

בדיוק . וזו בדיוק הסיבה שאם צריך לשדרג מכשיר במנורות שעולות בערך כמו מחירו ו/או יותר , צריך להניח שיש בעיה תכנונית במכשיר ולחפש אחר .
העניין הוא שאנשים "מתאהבים" בציוד שלהם , ורוצים לשדרג אותו , במקום לשאול את עצמם אולי היגיע הזמן לשנות כיוון לגמרי

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
קניתי היום את הקונרד גונסון המדובר !!
הפרה שמור כחדש עם הקופסה והחוברת , בנוסף הוא זכה בשתיי נורות חדשות מקוריות של קונרד .
אני אפרט בשירשור אחר בהמשך איך הוא מנגן !!

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חן....חן

תתחדש ותהנה, אני באופו אישי מאוד אהבתי את המכשירים של החברה הזו, מאוד מוזיקאלים
שעות של כיף והנאה
מקווה שעזרתי במשהו
אייל

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
תתחדש ותהנה (Y)

845

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
תתחדש!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש

אורי-בר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע לגבי המנורות , אבל מפתיע מאוד שמכשיר שעולה 700 דולר נמכר ע"י אייל ב9K . כי בד"כ התמחור שלו מאוד הוגן וכאן מדובר על תמחור שערורייתי למדי .
ועם כול הכבוד עם מכשיר של 700 דולר לא שמים מנורות ב1000 ולא משנה כמה זמן הן יעבדו . עדיף כבר להשיג תכנון יותר טוב ולשדרג למכשיר אחר

היכן ראית שהפונו עולה 700$ ? אני נתקלתי בו ב 895$ בגרסה שחורה ו 1,295$
בגרסת כרום.

למרות זאת התמחור של 9,000 שח הוא בהחלט הזוי, זה צריך לעלות חצי מקסימום!

נערך לאחרונה ב:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הוא ממזמן לא עולה 700$, כל השירשור הזה מבוסס על נתונים שיקריים, לא נכונים לא לגבי הפונו ולא לגבי המנורות מבחינת מחירם
העיקר ללכלך
אגב הייתי שמח אם היבואן היה נכנס בשביל להסיר את הערפל
אייל

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הוא ממזמן לא עולה 700$, כל השירשור הזה מבוסס על נתונים שיקריים, לא נכונים לא לגבי הפונו ולא לגבי המנורות מבחינת מחירם
העיקר ללכלך
אגב הייתי שמח אם היבואן היה נכנס בשביל להסיר את הערפל
אייל

אתה אולי צודק לגבי המחירים שלהם אני לא יודע מה המחיר שלו , אני הסתמכתי על מישהו בשירשור שאמר את המחיר שלהם
אבל אם הוא צודק
היכן ראית שהפונו עולה 700$ ? אני נתקלתי בו ב 895$ בגרסה שחורה ו 1,295$
בגרסת כרום.

למרות זאת התמחור של 9,000 שח הוא בהחלט הזוי, זה צריך לעלות חצי מקסימום!
ולא אני לא יודע מהיכן הוא שואב את נתוניו , אזי עדיין ההערה שלי היא במקום
וגם אם המנורות עולות 2000 כמו שאתה ציינת , והמחיר של הפונו הוא 900 דולר (ולא אני לא מסתכל על עלות הגימור כי זה ליופי זה לא לנושא השדרוג (lol)) , לי זה נראה יקר יחסית .

מבחינתי אם אני אוהב את הסאונד ולא מש בא לי להתחיל עם לשדרג ועם בעיות סינרגיה אני אעשה את זה , אבל בכול מקרה אחר אם ההחלפת מנורות היא כ"כ יקרה יחסית למחיר המוצר , ואני כבר יודע שמחיר המוצר שלי (בתור משומש, כן למארות שהוא משומש אצלי(lol)) הוא 60% ממחירו כחדש , אזי אני אעדיף לחפש מוצר טוב יותר ולא לשדרג מנורות .
זו הייתה הדיעה שלי והיא עדיין כזו .
וד"א אני בכלל לא מתפלא על הבדלי הגישות , כי מי שחושב שקונרד ג'והנסון הוא מגבר מעולה , וחושב שגימור כרום שווה עוד 50% למחיר , פשוט לא נראה לי שחושב כ"כ על עלות/תועלת . ולטעמי עלות/תועלת זה אחד הפרמטרים שע"פ הם אני בוחר ציוד .

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מחיר EAR 834P באנגליה בגרסה השחורה הוא 875 ליש"ט, שזה כ-5700 שקל. מחיר גרסת הכרום 1200 שטרלינג. המחירים בארה"ב: 1595 דולר לשחור (6400 שקל), 2135 דולר לכרום

מי שרוצה לדעת בכמה אייל פור מוכר כיום את המכשיר, כדאי שיעשה דבר פשוט: ישאל את אייל פור.
אתם יודעים: טלפון.
אולי, למשל, המחיר הנ"ל היה נכון כאשר השטרלינג היה מעל 8 שקלים? אולי?
לאורי בר: נתקלת. איפה בדיוק, ומתי?
נסו GOOGLE. סידור חדש לגמרי, מהפכני, מסובך למשתמש, אבל עובד.
ועוד טיפ, גם הוא חדש לגמרי, אבל שווה בדיקה: אפשר, כאשר האינטרנט פתוח, לחפש תוך-כדי תגובה(!!!). וכן, לא תאמינו, זה עובד.
חקסמח
עריכה: רק שלחתי, והנה תגובת הג'וקר האמיתי, על 900 דולר.
נו, מה יהיה?
ואם כבר: גימור הכרום זה לא ההבדל היחיד בין הגרסאות. מהו? בדוק לבד. שווה? דיון אחר.
וכן, מניסיון אישי, שדרוג למנורות האלו - זה מה זה שווה.

נערך לאחרונה ב:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי יואל
סוף סוף משיהו שמדבר לעניין ולא מקשקש לגבי המחירים ומדבר דברים שאין לו מושג בהם

המחירים כפי שצינת הם אותם מחירים שאני יודע,
לא 700$ לא 900$ ולא נעליים
מחירו כמו שאמרתי אז וזה עוד בלי לבדוק ולמרות מצבו הרע של הפאונד הוא מעל 1000 דולר,

לגבי הגימור כרום זה לא ניגמר רק בגימור יואל, מדובר בקונקטורים איכותיים בהרבה מאחורה, כמה זה משנה, אתה יודע איך זה בהיי אנד
לגבי המנורות זה שווה כל אגורה ואגורה בפונו הזה
יישר כח (Y)(Y)(Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
איני יודע מהיכן המחיר הגבוה שצוין כאן

לפי מה שאני יודע המחיר של EAR 834P הוא 7200ש"ח לערך

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אגב עכשיו כשאתם שומעים מעוד מקור שגירסת הכרום עולה 2300$ זה כבר מתחיל להסתדר לכם שמחירו 9000 שח בארץ...

סתם להתנפח ולאמר דברים בלי טעם זה חסר תועלת, מקווה שיפנימו פה לפעם הבאה
אייל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור