2+1+2 שווה MCR E410 - מערכת סטריאו מיקרו של Yamaha - ביקורת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מאוד מוזר שפתאום אתה כן זוכר :)
מאוד מוזר היות ולדעתי במוזיקה אלקטרונית המערכת פרחה וכך גם רשמתי, כמו כן במוזיקת פופ היא גם נתנה יופי של מופע - כמו שאמרתי מאוד מוזר לכן הרושם שלך

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איפה רשמתי שאני כן זוכר? רשמתי בכללי שהכל פחות טוב לא רשמתי חוות דעת מקצועית.
אני מרגיש בדיוק כמוך, אבל הפוך.:)

טוב שיהיה מה אני אגיד לך מעניין מה היה קורה אם היינו שומעים אותה באותו חדר באותם תנאים ועל אותו סגנון מוזיקה.
תאמת אני לגמרי לא מבין איך קיבלת התרשמות כזאת..

זה כמו שאתה לא חושב, פשוט יודע משהו, כמו עובדה, שמוצר X לא נשמע טוב(בלי קשר לטעם) ומישהו בא ואומר לך הפוך.

מה שיותר מצחיק זה שהמוכר בחנות חיבר את המערכת ושמע איתי אותה ואמר שהסאונד שהיא מוציאה הוא טוב ויחסית המליץ לי עליה למרות שהתקציב שלי היה גבוה יותר.
ככה שאין בעיה בחיבורים וכו'..

אולי אוכלוסיית האודיופילים היא לא כזאת אודיופילית? ואוכלוסיית האנשים הרגילים יותר מעריכים מוסיקה איכותית באיכות טובה?

ישר שפתחתי את האתר וראיתי את המערכת הזאת אמרתי לעצמי שבחרתם לסקור מערכת לא טובה וחבל על הזמן שלכם ופתאום אני קולט ביתרונות "איכות סאונד", ממש הופתעתי(לרעה). זה כאילו משקרים לך בפנים.

אני חושב שהמערכת לא טובה וכאילו לפני הביקורת שלך הייתי ממליץ להתרחק ממנה, תאמת חחח כל מה שיש לי להגיד זה שאין לי מושג איך כתבת ביקורת כזאת.(לא שאני חלילה חושב ששיקרת פשוט זה ממש מוזר).

ומילא נגיד הייתי חושב שהיא טובה ואתה היית אומר שהיא ממש טובה יכולתי איכשהו להבין כי יש גורמים שמשפיעים כמו חדר האזנה וכו'.. אבל שאני אגיד שהיא גרועה ואתה תגיד שהיא טובה? זה באמת ממש מוזר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כמו שאמרתי וכמו שאמרת - מוזר
אבל נראה שאנחנו נשאר עם דעות שונות

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
אני מכיר טוב את המערכת הזו -הכירות ברמה יומית!
קודם כל הסקירה כשלעצמה -יפה ,מסודרת ומענינת לקריאה -בלי קשר לתוכן (שבמקרה או שלא אני מסכים איתו)
אני חושב שמקור הויכוח כאן נובע מהעדר פארמטר אחד במשוואת הבדיקה של הציוד-
סטייל...כן כן סטייל!
הציוד בקטגוריה של המוצרים המעוצבים -המינימליסטטיים שמשדרים איכות בכל כפתור ,תצוגה ועיצוב הרמקולים...
כל המקטרגים שופטים אותו כאן בפרמטרים של עלות-תמורה או כסף לצליל מול מוצרים אחרים שלא בקטגוריה ...
גם מול רדיו של טיבולי ניתן להעמיד מכשירים שנותנים תמורה וצליל פי מאה יותר טובים ובאותו כסף אולם ברגע שנכניס למשוואה סטייל ושיק הטיבולי זוהר בבדידותו בקטגוריה .
כך גם מערכת המיקרו הזו !
תקנו אותי עם אני טועה ....

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
^^גם אני חשבתי ככה בהתחלה.
אבל אם זה היה הפוך זה היהה נכון, אם כרמי היה אומר שהמערכת הזאת לא טובה ואני הייתי אומר שהיא טובה יכולת להגיד את זה. כי הוא אודיופיל, וכושר השיפוט שלו בהתאם, בנוסף יש לו נסיון עם מוצרים בכל מני טווחי מחיר, וכנראה גם במחיר הזה, שהוא יכול להשוות איתם.

אני לא יכול לשפוט שום דבר ביחס של מחיר-תועלת כי אין לי נסיון בזה. לכן מה שעשיתי זה השוואה לעומת מה שיש לי.

הדבר היחידי שיכולתי להשוות איתו היא ה-"מערכת" שיש לי שזה רמקולים של קריאיטיב ב-170 שקל ובאתי פשוט בצפיה לקבל משהו הרבה יותר טוב- מה שסביר כאשר אני משקיע במערכת ששוה פי 20 ממחיר המערכת שלי.
והיא פשוט לא הרבה יותר טובה. לא האמנתי למה שאני שומע ציפיתי למשהו בהרבה הרבה הרבה יותר טוב.
כנ"ל לגבי רוב המדפיים בחנות שציפיתי ל-"וואו" בהשוואה למערכת שיש לי. רק שזאתי הייתה מהיותר גרועות שהיו בחנות..

אם מדובר על עוצמה, אז היא כן הרבה יותר טובה.(אבל למי לעזאזל אכפת מהעוצמה כשאי אפשר לשמוע באיכות טובה).
שלא תבינו אותי לא נכון, האיכות לא גרועה, אבל גם ברמקולים שיש לי כרגע האיכות לא גרועה, רק שהם עולים 170 שקל. והמערכת של ימאהה עולה 3,690.

נערך לאחרונה ב:

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
בקיצור
אילו מערכות מיני אתם מכירים במחירים של 2000 עד 4.5 אלף שנחשבות ממש אבל ממש מעולות מבחינת סאונד וכו'?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אנחנו עומדים לסקר מערכות נוספות כאלו בקרוב
כאשר יהיה לי יותר ניסיון עם דברים נוספים אוכל לעזור :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור