hkts11 רמקולים + harman kardon avr255

motti_v

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,זו המערכת הראשונה שקניתי ואני ממש מתלהב ממנה (אני יודע שמומחים כמוכם בטח פחות מתלהבים אבל בשבילי זה משהו...)בכל אופן אני מנסה לחבר ונתקלתי במפר בעיות:א. רכשתי פלזמה פנסוניק 42 אינץ.קניתי כבל HDMI וחיברתי בינה לבין הרסיבר עשיתי את ההגדרה המתאימה בו כמובן.זה מספר פעמים שהצלחתי לראות ואז פתאום זה נעלם ולפעמים רואים מין מסך ירוק או מפוצל מטושטש עד שזה נעלם.מה הבעיה? הכבל? החיבור?כרגע גם אם אני מנתק את החיבור של הכבלים לא רואים את הרסיבר בטלויזה.האם הכבל תקול?(הוא חדש) האם הרסיבר תקול?איך היתם ממליצים לי לעשות את החיבורים בכלל?האם חיבור HDMI בין מגבר לטלויזיה משפר את איכות התמונה שיואת מממיר של HOT?אשמח לקל המלצות וטיפים ולדעת מה לא בסדר אני חדש בתחום.תודהמוטי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה דגם המסך?
איזו רזולוציה הגדרת ביציאת HDMI של ה רסיבר ?

האם מדובר בממיר HOT HD ?

kingj

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איפה קנית את הסט אם אפשר לשאול , נשמע שילוב מעניין .
כל האופציות שאמרת יכולות להיות , צריך לבדוק דבר דבר. זה נשמע לי שהכבל HDMI תקול

motti_v

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי

הדגם של במסך PV8 או PV80 זה 42 איננץ פלזמה פנסוניק.
ממיר רגיל לא HD.
שיחקתי ועברתי את כל הרזולוציות לא נראה לי שזו הבעיה.
איך משנים את הרזולוציה?
זה כבר עבד לי מספר פעמים ואז השתנה.
אולי צריך לשדרג את התוכנה של הרסיבר? (קראתי במספר פורומים)
נציג של ניופאן טכנאי אמר לי לנסות במקום הHDMI לחבר כבל רגיל צהוב בין היציאה של הרסיבר לכניסה של הטלויזיה ולראות אם יש את התצוגה. בדקתי היום אין
זה אומר שהוא תקול? אני אחזיר להם אותו לתיקון/החלפה

לשאלה היכן קניתי ניופאן אאוטלט בית יהושוע נתניה

אורי-בר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן , ניראה לי שיש לך תקלה אם בקומפוזיט(כבל הצהוב)אינך אורה תמונה.

motti_v

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי שאלה נוספת:כשמגבירים ווליום הסקאלה ברסיבר הינה עד 90. (זה המינימום) אני מגביר ומגביר ורק בערך ב30-40 מתחילים לשמוע. יש לי הרגשה שמשהו לא מחובר כראוי ולכן זה לא עובד. הוא אמור להיות יותר עוצמתי וכך הרמקולים כפי ששמעתי בחנות. נוצר מצב שבשביל לשמוע ברט סביר אני יורד ל10-15 זה לא הגיוני בסקאלה שמתחילה ב90 לא? אודה לעזרתכם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור