קצין וג'נטלמן: רמקול פולק אודיו RTI 8

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוא דינמי, מאוזן ומפורט, ובמקרים רבים אף עולה על אחיו הבכור.
זהו ה- פולק אודיו מדגם RTI 8.

ל של נמר לוי

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מוזר לשמוע שרמקול זה מתעלה על אחיו הגדול, אך בכל זאת כיף לדעת שלפולק עדיין יש מוצרים טובים.

כל הכבוד על הסקירה.

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שוב עובדים עלינו בישראל רמקול שעולה בחול 400 דולר לזוג
הופך אצל היבואן ל 7000 ש"ח בארץ.
למה מישן וורפידל טרינגל ועוד רמקולים רבים כן יכולים להיות מתומחרים בארץ באופן נורמלי יחסית....
חבל מאוד שכך המצב בגלל זה היצרן מפסיד הרבה מכירות בארץ...

http://www.jr.com/JRProductPage.pro...TI8-BK&JRSource=DealTime.datafeed.POK+RTI8-BK

דבר דומה קורה גם גם עים סרווין וגה בארץ...
בדיוק אותו יבואן.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טסקם יש עוד הרבה מוצרים שנמכרים כאן במחירים משוגעים לחלוטין . אני מחפש כרגע כרטיס קול מקצועי , וכול הבדיקות בישראל מעלות ממצאים של מחירים שבמקרה הטוב זה פי 1.5 מהמחיר אם אייבא בעצמי ואשלם מע"מ .

כנראה שבסוף אני אעשה את זה . (פשוט אף פעם לא ייבאתי עדיין , ואני לא מכיר את החנויות , כך שאני טיפה חושש ).
יש כמה יבואנים שמתמחרים בצורה הוגנת , וכל השאר פשוט יקרים ויש גם שערוריייתים

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שוב עובדים עלינו בישראל רמקול שעולה בחול 400 דולר לזוג
הופך אצל היבואן ל 7000 ש"ח בארץ.
למה מישן וורפידל טרינגל ועוד רמקולים רבים כן יכולים להיות מתומחרים בארץ באופן נורמלי יחסית....
חבל מאוד שכך המצב בגלל זה היצרן מפסיד הרבה מכירות בארץ...

http://www.jr.com/JRProductPage.pro...TI8-BK&JRSource=DealTime.datafeed.POK+RTI8-BK

דבר דומה קורה גם גם עים סרווין וגה בארץ...
בדיוק אותו יבואן.

אם היבואן לא מוריד מחירים סימן שהולך לו.
אין מה לעשות, יש מותגים שנתפסים בעיני ההמון (וסרוין וגה נמצאת בינהם) והציבור
מוכן לרכוש את המותג ללא קשר למחירו הנקוב בדולרים.
לדעתי, המותג סרוין וגה מוכר את עצמו טוב יותר מאשר מותג כמו טריאנגל (אינני טוען לגבי הבדל הסאונד בינהם), משום שהוא מוטמע בשוק כבר שנים רבות.

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
דוקא לי נראה שסיריוס מחזיקים ב"שמות" אלה סתם בשביל שיהיה להם "שמות" ולא רק מוצרי מדבקה, שלדעתי, זה מה שמחזיק אותם בחיים.
לא צריך להיות גאון בשביל לראות שחוץ מסרוין ופולק, כל מה שיש לסיריוס להציע זה מוצרי מדבקה למיניהם.
כנראה לא ממש אכפת להם אם מותגים אלה מוכרים או לא.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים.

המחיר הוא ממש לא עיניין אם אדם אהב את המוצר.

אינני ניכנס לכיס של אף יבואן ואף חנות, כל אחד יתמחר מוצר שברשותו איך שהוא חושב לנכון.

היתיחסות שלי היא סאונד נטו, הפרמטר תמוטרה למחיר כבר אינו קיים בכתבות שלי בדיו מהסיבה שאדם ירכוש את מה שהוא אהב ואם הוא מוכן לשלם עליו זה כבר תמורה טובה למחיר מבחינתי.

כאשר מוצר אינו נישמע טוב ומחירו זול זה ממש לא הופך אותו לאטרקטיבי יותר.

נכון - המטרה היא למצוא אתהכי טוב בהכי זול ואני מצדד בגישה הזו ללא ספק. על מנת שנוציא תוצה טובה לא עושים חישוב מוצרים לפי חו"ל {אלה אם כן רוכשים משם ומאבדים אחריות ושירות} אלה מה נישמע טוב והוא בתקציב המתאים.

האמינו לי ידידי היקרים שיצא לי לשמוע הרבה ציוד בחיי, הרבה מא מצרים שמחירם בארץ מתמחר מצויין לא נישמעו טוב מספיק למרות התימחור הצפוי. לעומת זאת שעתי לא מעט מוצים שמתומחרים גבוה משמעותית מחו"ל שנישמעו מצוין למחירם ואהבתי אותם יותר.

אי לכך תמחור הוא אינו העיניין, הצליל אותו מפיק המוצר הוא החשוב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
סיריוס אינה חברה שמיתימרת למכור
ציוד היי אנד,סיריוס פונה לפלח שוק
מסוים ושם היא מוכרת את המוצרים שלה.
(היתי אומר דיי בהצלחה) היא לא מיתחרה
ביבואני היי אנד שרובנו מכירים.בסיריוס הבינו
שישנם צרכנים שלא ישלמו 1500 ש"ח עבור
זוג מוניטורים, אבל כן ישלמו אותו סכום עבור
חמישה רמקולים.רוב הישראלים לא בדיוק
יודעים איך הם שומעים וזה לא כל כך מעניין אותם
לכן סיריוס נכנסה לתוך הנישה הזו.באשר לפולק וסרוין.
אלה מותגים מאוד ותיקים שגם פונים לפלח שוק מסוים,
שרובו שומע רוק כבד אלקטרוני וכד'עם הרמקולים
האלה זה נישמע טוב באוזני השומע,קולנוע ביתי הם
מפציצים ויש מי שמוכן לשלם.
דרך אגב אם אינני טועה גם קליפש מתאימים לנישה
הזו .זולים בחו"ל ויקרים בארץ רק שהיבואן הוא אחר
כך שסיריוס לא לבדה.

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
צריך לכתוב לחברות בחול שזה פוגעה במכירות שלהם בארץ כי כאשר המחיר הוגן יותר אנשים רבים יותר יוכלו להרשות לעצמם ליקנות את המוצר שלהם ולהביא להם דוגמאות שאפשר גם אחרת ויש מותגם שמתומחרים באופן הוגן בישראל ולכן נימכרים יותר וגם להם יש אחריות מיסים וכ"ו ובכל זאת המחיר הוגן.

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הדברים בנוגע למחיר נכונים עקרונית, אבל לא רק עבור ישראל.
לא לשכוח את ארץ היצור. polk audio זה מוצר אמריקני. מיוצר בארה"ב. לכן מחירו זול כל כך שם.
הנה תוצאת חיפוש מהיר שעשיתי, על רמקול מאותה סידרה:
פולק אודיו RTI 6
אמאזון בריטניה: 430 £ http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_?url=search-alias=aps&field-keywords=polk+audio+rti6

אמאזון ארה"ב 300 $ http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_g...arch-alias=aps&field-keywords=polk+audio+rti6

הפרש של למעלה מפי שניים, או במלים אחרות, המחיר בבריטניה (וכנראה בשאר אירופה) זהה לישראל.
(1£ = 2$)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
פולק מיזמן לא מיוצר בארה'ב,
סין,סין,סין,אולי ישנו דגם מסוים שעדיין
מיוצר בארה'ב.דרך אגב הפולק
שיוצר ביזמנו בארה'ב היו רמקולים
הרבה יותר טובים ונישמעו מצוין לעומת
אלה של היום.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

לא הבנתי את כוונתך...תמיד יש להתחשב בגורם המחיר...עובדה גם את מבחן הרמקולים ההשוואתי הזה אתה עורך בקבוצה שהוגדר בה רף מחיר של כ- 10,000 ש"ח בארץ.

לכן נכנס כאן גורם "התמורה למחיר" בין אם תרצה ובין אם לא תרצה ואפילו אם אתה לא מתייחס לאלמנט הזה במפורד בגוף הכתבות השונות.

ברגע שמגדירים תקציב מסויים לצורכי רכישת רכיב אודיו אז בהכרח הבן אדם יחפש את התמורה (מבחינת הצליל) הגבוהה ביותר לתקציב הזה.

שלמה

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לפולק באמת יש מסורת מסורת. היתה להם סידרה SDA, רמקולים ענקיים בצורת ארונות קבורה.
עם קרוס אובר ברמת תיחכום שכשקראתי מסמך טכני אודותיו, לקח לי שעה להבין מי נגד מי.
ואכן, הם העבירו את מפעל ההרכבה, ממקסיקו לסין לפני שנתיים.
עדיין לצורכי מסחר הם נחשבים שם למוצר אמריקני. לך תבין.

בקיצור, כל כך יותר קל להיות חובב טכנולוגיה באמריקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר

לא הבנתי את כוונתך...תמיד יש להתחשב בגורם המחיר...עובדה גם את מבחן הרמקולים ההשוואתי הזה אתה עורך בקבוצה שהוגדר בה רף מחיר של כ- 10,000 ש"ח בארץ.

לכן נכנס כאן גורם "התמורה למחיר" בין אם תרצה ובין אם לא תרצה ואפילו אם אתה לא מתייחס לאלמנט הזה במפורד בגוף הכתבות השונות.

ברגע שמגדירים תקציב מסויים לצורכי רכישת רכיב אודיו אז בהכרח הבן אדם יחפש את התמורה (מבחינת הצליל) הגבוהה ביותר לתקציב הזה.

שלמה

שלמה.

אני מתכוון למחירי הארץ מול חו"ל כדוגמה לאיך שמסתכלים על מחיר.

לגבי תמורה למחיר קשה לי להגדיר זאת, אני חושב על רמקול שמייצר ג'אז וקלאסי טוב הוא ומחירו מתאים לי כתמורה טובה למחיר, אחר ששומע מוסיקה אלקטרונית יחשוב שזו תמורה גרועה למחיר. אז היכן כאן בעצם התמורה? ברמקול הג'אזי קלאסי או הרמקול האלקטרוני רוק?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דג רקק , אפילו אם אתה קונה את הפולק האלו באנגליה זה יעלה לך כאן עם מיסים כ4500 ש"ח . בשביל להצדיק מחיר של 7000 אתה צריך להניח שמשלוח בים של זוג רמקולים כלו , זה 2500 ש"ח . נראה לי טיפה מוגזם .

מה שכן אתה צודק בהחלט לגבי התמחור בבריטניה , הן בירחוני הסטריאו והן בפורומים בנושאים שונים , זה ידוע שבאנגליה משלמים , בן פי1.5 לפי 2 ממחיר המוצר בארה"ב . אבל זה בגלל מיסי יבוא . דרך אגב אם תוריד את הVAT שאאל"ט זה 15% , אתה מגיע להפרש יותר גדול .

נמר צדק לגבי העובדה שכשעושים מבחן לא צריך להתיחס למחיר חו"ל . מאידך אני חושב שכול אחד צריך לבדוק , את הנושא , ואם הוא מצא משהו והמחיר של היבואן טיפה יותר ממחיר חו"ל אז לקנות כאן . אבל יבואנים שמחליטים לתת מחירים מוגזמים , אז לשמוע כאן (ואפילו לשלם עבור השמעה אם צריך ), ולקנות בחו"ל .

ALMA

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אפשר שבסוף המבחן חוץ מהמנצח יוכרז גם הרמקול
שנותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.
לעצם הענין ישנן חברות שאני לא יודע אם מוצריהם טובים
מאחר והתמחור שלהם מוגזם ואוטומטית הם יוצאים מרשימת השמיעה שלי.

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
דג רקק, אבל אל תשכח שכח הקניה באנגליה גדול בכמה מכח הקניה בארצנו הקטנטונת.

באמת? קליפש מתומחרים גבוה בארץ??

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ההובלה לא יקרה הם מגיעים במכולה 40 פיט HI-CUBE שמכילה כמה מאות ביחד ועלות ההובלה הימית שלה כולל עמילות ומיסים אינו עולה אחוז ניכר במיוחד ממחיר הרמקול.
בל נישכח גם שהמחירים שראינו בחול הם מחירי צרכן שמכילים עלות יבוא מסין לארצות הברית VAT+ הוצאות יבוא מיסים והובלה נוספות להדנה על התוצרת האמריקאית + רווח של היבואן + רווח של החנות המשווקת והם עדיין לא עוברים את ה 400 דולר לזוג כול VAT לצרכן....

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ההובלה לא יקרה הם מגיעים במכולה 40 פיט HI-CUBE שמכילה כמה מאות ביחד ועלות ההובלה הימית שלה כולל עמילות ומיסים אינו עולה אחוז ניכר במיוחד ממחיר הרמקול.
בל נישכח גם שהמחירים שראינו בחול הם מחירי צרכן שמכילים עלות יבוא מסין לארצות הברית VAT+ הוצאות יבוא מיסים והובלה נוספות להדנה על התוצרת האמריקאית + רווח של היבואן + רווח של החנות המשווקת והם עדיין לא עוברים את ה 400 דולר לזוג כול VAT לצרכן....

DISCLAIMER:
לא מומחה לייבוא בכמויות.

אבל,
המחירים ב amazon או froogle או newEgg, לא כוללים vat או עלויות הובלה בתוך ארה"ב.
אלה נקבעים רק בעת התשלום ותלויים במיקום (לכל מדינה יש מס שונה)
וסוג ומהירות המשלוח (אויר, קרקע , מהיר במיוחד מבוטח או לא).
אבל עדיין זה יוצא זול משמעותית מהארץ. בא נאמר 12% מס? 50$ +־ ומשלוח קרקעי מבוטח
עוד 50$? סה"כ 100$ שזה כ 380 ש"ח.
אני עדיין מקנא בהם. מאוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור