DAC חדש של MSB ,מחיר: 95,000$

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
בקרוב יצא גם דגם בכיר יותר ב 300,000$

shushu

חבר משקיען
מעורבות
805
נקודות
113
מסקנה: מי שקנה ציוד טוב כשהמחירים היו יחסית שפויים, שישמור עליו טוב טוב.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
479
נקודות
83
ציוד ברמת על והמחירים בהתאם למעמד הנ"ל.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
79
נקודות
28
אמנם יש לי כבר כמעט את הטופ של msb אבל ממתין לראות מתי יצא

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,036
נקודות
113
כדי לשים דברים בפרופורציה, ה Cascade החדש שממוצב מעל ה Reference וה Select 2 ז״ל שמחירם 57,000$ ו 120,00$ בהתאמה, ויעלה ״רק״ 95,000$, כלומר מוצר הדגל החדש של החברה יהיה זול יותר ממוצר הדגל הקודם (מדובר כאן בשידרוג ארכיטקטורה וחומרה).

גם אם מדובר במחירים אסטרונומיים לרובנו, יש לברך על הצעד. אני לא זוכר עוד חברה שהוציאה מוצר דגל שטוב יותר ממוצר הדגל הקודם במחיר נמוך באופן משמעותי מקודמו.

נקודה נוספת, לפחות בחו״ל ל MSB מדיניות Upgrade כאשר מבצעים שידרוג בין הסדרות כלפי מעלה, בד״כ מדובר בתשלום ההפרש בין המוצרים.
במקרה של ה Cascade היות והוא זול ממוצר הדגל הקודם, החברה פרסמה מדיניות שידרוג חדשה וזו תעבור דרך הדילרים.

- בהשוואה למתחרה הישירה, Wadex מדובר במחיר נמוך בהרבה.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
79
נקודות
28
ועוד משהו, ה cascade כולל כבר את הדירקטור שאם נוסיף לסלקט יהיה יותר יקר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,547
נקודות
113
האם הסלקט הוא סוג של אוכל?
בנוסף רציתי לומר שההבדל בין MSB ל EMM שיש לי לשמחתי הוא בדיוק 2 דקות של האזנה ואז הכל נשמע דומה !

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,522
נקודות
113
יש שתי דרכים מהפכניות שהוצגו לאחרונה (פטנט ובלעדיות מבית MSB) בכדי להבין (באוזניים) את העליונות הטכנולוגית והייחודית של MSB על המתחרות שלהן:

1. ה Digital Director עם תשתית ISL PRO.
2. שימוש ב חיבור (ישיר) של פרוטוקול ISL PRO
(*להבנתי הסטרימרים הבכירים בקרוב יאמצו את החיבור הנל אצלהם*).

ה Cascade החדש הוא Re-Design חדש לחלוטין - כאשר ה Digital Director הוא חלק אינטגרלי ב core ה Design עצמו ולא כתוסף חיצוני ל DACים הקיימים.

הוא מחליף למעשה את ה Select II (שהיה ספינת הדגל עד ההכרזה של ה Cascade) שעולה/עלה עם ה חלק (הרביעי) ה Digital Director
כ 150/160,000$ (לא זוכר המספר המדוייק כרגע)
וה Cascade למעשה מוצע במחיר נמוך של כ 40% (בערך) פחות !

כפי שהוזכר
לחברת MSB יש שירות בלתי רגיל, וניתנת האפשרות לשדרג ולזכות ולהתקדם ל Cascade

כאשר ניתנת 90% זיכוי!! לבעלי ה Premier וה Discrete ו 90% על Premier Digital Director.
ו 50% זיכוי לבעלי ה Reference וה Select 2
וכמו כן 50% זיכוי על ה Digital Director בהתאמה.

אחת הסיבות העיקריות שרכשתי את ה Premier + Digital Director היא להשאיר עבורי את הדלתות פתוחות אם וכאשר ארצה לשדרג ל Cascade.

לא מכיר שום חברת על אחרת שנותנת ומאפשרת את הגמישות הנל ל-לקוחות שלה.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
האם הסלקט הוא סוג של אוכל?
בנוסף רציתי לומר שההבדל בין MSB ל EMM שיש לי לשמחתי הוא בדיוק 2 דקות של האזנה ואז הכל נשמע דומה !
בבליינד טסט בספק אם תשמע הבדל ביניהם לבין DAC ב1000 דולר בכלל

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
79
נקודות
28
מעניין לשמוע, אני כבר מכין את גיא

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,580
נקודות
113
בבליינד טסט בספק אם תשמע הבדל ביניהם לבין DAC ב1000 דולר בכלל
תגיד, יא ילד כאפות מושתן וחסר תועלת, בוא נניח ואתה צודק - בוא נניח שאין הבדל שמיע. בוא גם נניח שאין הבדל במדידות.
איזה הצדקה עסקית יש לחברה להשקיע כ"כ הרבה בטכנולוגיה? למה לא פשוט לעשות קופסת אלומיניום מדהימה, לשים בה ביצה מזהב, ולקחת על זה את אותם $100K?
מי שמך להחליט מה שווה הטכנולוגיה שלהם?
כמה זחיחות, בורות ויוהרה מתנקזים לאדם אחד, זה פשוט הזיה. חשבתי אתם קיימים רק בקמפוסים של א-בינארים מגדרית בארה"ב.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
לא יודע לגבי בליינד טסט, אבל בבליינד דייט אני דפינייטלי מזהה אותך
דפנטלי

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
תגיד, יא ילד כאפות מושתן וחסר תועלת, בוא נניח ואתה צודק - בוא נניח שאין הבדל שמיע. בוא גם נניח שאין הבדל במדידות.
איזה הצדקה עסקית יש לחברה להשקיע כ"כ הרבה בטכנולוגיה? למה לא פשוט לעשות קופסת אלומיניום מדהימה, לשים בה ביצה מזהב, ולקחת על זה את אותם $100K?
מי שמך להחליט מה שווה הטכנולוגיה שלהם?
כמה זחיחות, בורות ויוהרה מתנקזים לאדם אחד, זה פשוט הזיה. חשבתי אתם קיימים רק בקמפוסים של א-בינארים מגדרית בארה"ב.
מתנוש מתנוש
מה נסגר עם המילים היפות האלה שלך ?
נגעתי בנקודה רגישה או מה ?
חכם סיני פעם אמר
מי שמך להחליט,כמה זחיחות ויוהרה
ובעברית צחה-הפוסל במומו פוסל.
דבר שני לא אמרתי כלום על הטכנולוגיה שלהם או עליהם בכלל
אמרתי בכללי היום קשה להבדיל בין DACs בלי קשר למחיר , וזה נבדק גם במדידות אלקטרונית שמוכיחות שחור על גבי לבן שהטכנלוגיה היום כ"כ מתקדמת שגם אם לאיזה סופר DAC יש נתונים טיפה יותר טובים זה כבר בתחום של הלא ניתן לשמיעה /אבחנה בכלל .
כנ"ל לגבי דאבל בליינד טסטס שמוכיחים שוב שאין הבדל של שמים וארץ בין DACs כמו שמנסים לצייר ולעתים אין הבדל בכלל.
בחיים אני לא אוכל לרכוש DAC על חלל אבל אני גם לא מתאבל על זה כי אני יודע שב3000 דולר אני מביא DAC שמשתווה לכמעט כל DAC בכל מחיר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
מתנוש מתנוש
מה נסגר עם המילים היפות האלה שלך ?
נגעתי בנקודה רגישה או מה ?
חכם סיני פעם אמר
מי שמך להחליט,כמה זחיחות ויוהרה
ובעברית צחה-הפוסל במומו פוסל.
דבר שני לא אמרתי כלום על הטכנולוגיה שלהם או עליהם בכלל
אמרתי בכללי היום קשה להבדיל בין DACs בלי קשר למחיר , וזה נבדק גם במדידות אלקטרונית שמוכיחות שחור על גבי לבן שהטכנלוגיה היום כ"כ מתקדמת שגם אם לאיזה סופר DAC יש נתונים טיפה יותר טובים זה כבר בתחום של הלא ניתן לשמיעה /אבחנה בכלל .
כנ"ל לגבי דאבל בליינד טסטס שמוכיחים שוב שאין הבדל של שמים וארץ בין DACs כמו שמנסים לצייר ולעתים אין הבדל בכלל.
בחיים אני לא אוכל לרכוש DAC על חלל אבל אני גם לא מתאבל על זה כי אני יודע שב3000 דולר אני מביא DAC שמשתווה לכמעט כל DAC בכל מחיר.

לא מבין מה אתה אומר, של כל הממירים לאוזנייך נשמעים אותו דבר?

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
לא מבין מה אתה אומר, של כל הממירים לאוזנייך נשמעים אותו דבר?
אומר שהמחיר הוא לא בהכרח פקטור לאיכות הסאונד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור