פיילוט 42 השבוע רוצה לרכוש להמלצתכם

dudik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
השבוע אני רוצה לרכוש LCD 42 אינץ
המחיר 4000 ש"ח אני מבקש את המלצתכם
הדגם בקישור
http://www.newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=1899&CategoryID=469&Page=1
תודה

fata

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא מומלץ לקנות מחברות שהן לא מותג (סמסונג,סוני וכ'ו...)

השבוע אני רוצה לרכוש LCD 42 אינץ
המחיר 4000 ש"ח אני מבקש את המלצתכם
הדגם בקישור
http://www.newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=1899&CategoryID=469&Page=1
תודה

בד"כ האיכות ירודה מאוד והן לא אמינות.
שווה להשקיע קצת יותר ולהמנע מהתעסקות עם חברות מהסוג הזה.

dudik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אבקש המלצה ממישהו שיש לו

אבקש אם מישהו קנה מסך כזה והמלצתו

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ראית אותו במציאות עם שידורי טלוויזיה?

dudik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מענה

אני הולך לראות אותו ביום חמישי כי יש מבצע ליומיים במחיר של 4000 ש"ח

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין מה לעשות, המחיר זול וכנראה שלא תקבל כאן דגם עילית, אבל אם התמונה במציאות מספקת אותך ואתה מודע לכך שיהיו מן הסתם מספר פשרות באיכות, אז כנראה זה יהיה בסדר עבורך.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
>>>+1<<<<

ומספר לא קטן של תקלות!

dai

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ואחרי שנה תמונה דההוה
חבל על הכסף
תשקיע עוד טיפה או שאל תקנה בכלל (זה לא העיקר שיש LCD)

tal1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אג"ח קונצרני

דודיק שלום
אני מציע שתיקח את ה4000 ש"ח ותשים על אג"ח קונצרני כלשהו (עדיפות למשהו של לבייב או תשובה).עכשיו,ישנם שני תרחישים אפשריים:
1.החברות שקנית את האגחי"ם שלהן קורסות ואתה נשאר בלי כסף.היתרון של התרחיש הזה-זה יעצבן אותך ליום או יומיים ואתה תשכח מזה,לעומת זאת אם תקנה את הLCD הנ"ל אתה תתעצבן על בסיס יומיומי,תתבאס להזמין אנשים אליך הביתה ובאופן כללי תקלל את הרגע שראית את ה"מבצע" הזה.
2.החברות שקנית את האגחי"ם שלהם לא קורסות מועד הפקיעה(בעוד כ שנה עד 4 שנים תלוי באג"ח שקנית)מגיע ואתה מכפיל ועם קצת מזל אתה אולי משלש את כספך.קונה דגם משובח במיוחד (אני ממליץ על LOEWE).ואתה ממשיך בחייך שמח וטוב לב.

odi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דודיק שלום
אני מציע שתיקח את ה4000 ש"ח ותשים על אג"ח קונצרני כלשהו (עדיפות למשהו של לבייב או תשובה).עכשיו,ישנם שני תרחישים אפשריים:
1.החברות שקנית את האגחי"ם שלהן קורסות ואתה נשאר בלי כסף.היתרון של התרחיש הזה-זה יעצבן אותך ליום או יומיים ואתה תשכח מזה,לעומת זאת אם תקנה את הLCD הנ"ל אתה תתעצבן על בסיס יומיומי,תתבאס להזמין אנשים אליך הביתה ובאופן כללי תקלל את הרגע שראית את ה"מבצע" הזה.
2.החברות שקנית את האגחי"ם שלהם לא קורסות מועד הפקיעה(בעוד כ שנה עד 4 שנים תלוי באג"ח שקנית)מגיע ואתה מכפיל ועם קצת מזל אתה אולי משלש את כספך.קונה דגם משובח במיוחד (אני ממליץ על LOEWE).ואתה ממשיך בחייך שמח וטוב לב.

(lol)

gena_b

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
למרות שעברו מספר שנים לא קטן מאז פרסום זה, אני ממליץ לא להתעסק עם טלויזיות של חברת מדבקה זו בגלל הסיבות הבאות:
1) זליגת אור מוגזמת ביותר כשהתמונה חשוכה. גם החלפת טלויזיה לפיילוט אחרת מאותה הדוגמא לא תפתור את הבעיה כי לכולן יש את הבעיה הזו, זה מה שנאמר לי בשירות הלקוחות של ניופאן.
2) כמות כניסות דלה יחסית למוצרים מובילים אחרים.
3) תמונה פחות "חיה" לעומת טלויזיות מותגים (צבעים, חדות...).
4) צריך תמיד לכתוב מספר ערוץ תלת-ספרתי כי אין אפשרות קיצור בשלט, מה שמסרבל את בחירת הערוץ.
5) אין חריץ USB.

היחידים שלהם היא יכולה להתאים הם אנשים מיעוטי יכולת שמאוד רוצים מסך גדול ומוכנים מאוד להתפשר על איכות הצפייה.
למען ההגינות, יתרון נוסף הוא בכך שהאחריות ניתנת על ידי יבואן מהרציניים שיש בשוק (ניופאן), שלוקח אחריות למוצריו למשך שלוש שנים, למרות שמדובר בסך הכל במסך זול מאוד.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אתה מודע לכך שהוא בטח כבר קנה את הטליוויזיה, והספיקה כבר להתקלקל לו והוא התעצבן עליה, שלח אותה לתיקון והתקלקלה עוד פעם, ועוד פעם הוא התעצבן, ועכשיו יש לו טליוויזיה חדשה אחרת ?

בחייאת, זה האבא והאמא של הספאמים. אם אפשר להפסיק !

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני מממש לא מבין אותך מה אתה קונה מסך פילוט ב4 אלף שקל שאפשר להביא כבר בעוד 300 שקל מסך ממתוג כמו LG LE5500 שעולה 4300 שקל וב2800 שקל תיכול להביא את LG LD460
או ב3200 את סוני EX402
אני מציע ישר לבטל תיעסקה זה לא מבצע על שחיתה מוצר כזה ב4000 אלף שקל זה גנבה באור יום לא היתי משלם עליו יותר מ2000 שקל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור