התחדשתי בedifier e25hd

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אחד הרמקולים של המחשב שלי הפסיק לעבוד והחלטתי שהגיע הזמן להתקדם, שקלתי לקנות את הcompanion 20 של בוס שמאוד הרשים אותי מבחינת הנקיון והדיוק בצליל אבל אז נזכרתי בביקורת של ידידי נמר על הEDIFIER והחלטתי לרכוש אותם (לבן אדם יש מערכת בעלות של כמעט בית ואם הוא התרשם מהם לטובה ואף רכש אותם זו הצהרה לא קטנה). חיברתי אותם למחשב, שמתי מוזיקה מיו טיוב, לא קבצים באיכות גבוהה או משהו בסגנון וקיבלתי שוק, הם לא רואים את הבוס ממטר, הסאונד שיוצא מהם לא הגיוני, יש גבוהים, יש מיד ואפילו יש באס סביר והכל מאורגן, מופרד ומסודר בבמה רחבה כאילו מדובר בסט אפ יוקרתי. ללא ספק מדובר במציאה ומי שמחפש רמקולים למחשב או אפילו מעוניין בסט אפ רב תכליתי בתקציב קטן (נשמע מעולה גם בסרטים) יכול להפסיק לחפש, הEDIFIER הם הרמקולים למחשב הכי טובים ערך תמורת הכסף שיש היום בשוק. אני מודה לנמר על הביקורת המדויקת שעזרה לי לבצע רכישה חכמה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה כייף!

תתחדש ותהנה. רמקולים פשוט נהדרים!

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אהבתי,
עשית לי חשק לשדרג,
תתחדש.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אהבתי,
עשית לי חשק לשדרג,
תתחדש.

אם אתה צריך לשדרג תעשה את זה לפני שהם יעלמו או שיעלו את המחיר שלהם.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נייס
תתחדש ותהנה.
רשמתי לעצמי כאופציה עבור המשרד וסביבת מחשב ייעודית.

Nimi

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
יש לי אותם כבר שנה, הם מעולים.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
אגב נמר (או כל מי שמכיר ויודע), עד כמה ה e25 hd טובים מה r1280db?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אגב נמר (או כל מי שמכיר ויודע), עד כמה ה e25 hd טובים מה r1280db?
הr1280 נשמעים כמו היי פי טוב, אין להם גבוהים מי יודע מה, סאונד פשוט וטוב יחסית למחיר, ה25 שייכים לפלנטה אחרת, הלוק שלהם בתור התחלה מזכיר לי את העיצוב של חברה בשם Bang and Olufsen ואין לי ספק בכלל שאם זה היה מוצר שלהם הוא היה עולה פי כמה יותר. מבחינת הסאונד מבלי להיכנס למונחים ובקצרה הרבה יותר מתוחכם ויותר טוב מהמתחרים בפער משמעותי, צריך לשמוע בשביל להבין.

נערך לאחרונה ב:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
כשאתה אומר מתוחכם אתה מתכוון יותר בכיוון של האודיואנג'ין הקטנים. כי אותם שמעתי אצל חבר והם נשמעים מצויין.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
כשאתה אומר מתוחכם אתה מתכוון יותר בכיוון של האודיואנג'ין הקטנים. כי אותם שמעתי אצל חבר והם נשמעים מצויין.

הם שונים מכל דבר אחר ששמעתי בלי קשר למחיר בכל הקשור ליעוד שלהם, נמר הסביר את זה בצורה הכי טובה בכתבה שלו (אני לא שמעתי את הדגם הראשון, בדגם החדש הפירוט מדהים).

http://www.dtown.co.il/articles/4096.html

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור