רמקולים Acoustic Energy AE-509

GuySh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
חברים יקרים,
רוצה לשתף שהיום ביקרתי את ויקטור מסטריאו סאונד מאחר ואני מתעניין ברמקולים שקועים. לא הכרתי את החברה קודם לכן ופעם ראשונה נחשפתי אליה במסגרת התערוכה האחרונה.

מפה לשם, השיחה התגלגלה לsetup שנמצא בחדר ההשמעה שלו, ויצא לי להקשיב קצת ל AE-509.
רוצה לציין שזוג הרמקולים הללו יוצאי דופן בסאונד סטייג׳ שהם מייצרים, בצליל הנקי שלהם, בבס המדויק והעדין.
הרמקולים הללו לא משווקים בחנויות וניתן להשיג אותם רק אצל ויקטור ולכן חשוב לי להדגיש שמי שבתכנית שלו לקנות רמקולים ברמת מחיר של כ 15K - חייב להקשיב לזוג הזה כי הוא באמת יוצא דופן.

יש לציין שאת ויקטור הכרתי פעם ראשונה הבוקר ואין לי שום תועלת עסקית בהודעה זו פרט לעובדה שאני באופן אישי חושב שיש פה מוצר ששווה לבדוק, מי שהנושא רלוונטי אליו כמובן.

שבת שלום,
גיא

תמונות מצורפות

• IMG_2038e.jpg
    IMG_2038e.jpg
    KB 176.8 · צפיות: 273
  • IMG_2039e.jpg
    IMG_2039e.jpg
    KB 141.6 · צפיות: 289

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברה מצויינת, רמקולים נהדרים והאלקטרוניקה של פרה סאונד היא אולי אחת מהתמורות הכי טובות לכסף.
תודה על השיתוף.

אז על מה הלכת?

GuySh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
בינתיים אני בשלבי בדיקה אילו רמקולים שקועים אני רוצה/צריך. התרשמתי מאד מה sonance.
זו היתה מטרת הביקור וכבונוס זכיתי לשמוע את ה setup הזה...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חברה נחמדה במחירים נוחים, היבואן בארץ לא מתקרב למחירי חו"ל.
סאונד שמתעקש להיות אנגלי של פעם ז"א מאופק וקצת סגור אך למי שאוהב זאת מוזיקליים וטבעיים בהחלט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברה נחמדה במחירים נוחים, היבואן בארץ לא מתקרב למחירי חו"ל.
סאונד שמתעקש להיות אנגלי של פעם ז"א מאופק וקצת סגור אך למי שאוהב זאת מוזיקליים וטבעיים בהחלט.

ראשית היבואן לא מפרסם מחירים. שנית, בתערוכה הוא תמחר מתחת למחיר חו״ל דווקא את המוצר הספציפי שעליו הוא מדבר.

לגבי מחירי חו״ל. ברוב המוחלט של המיקרים, ואת זה מוכרחים להגיד, החובבים בישראל מקבלים מחירים שבחו״ל היו יכולים רק לחלום עליהם (ואני מדבר על היבואנים הקטנים). אף אחד לא קונה במחיר המוצהר. ועוד משהו חשוב. אם תתמקח על מחירים באירופה יבעטו אותך מהחנות. בישראל לעומת זאת, בגלל הגישה החברית של היבואנים, אפשר תמיד להסתדר על מחיר.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
צודק לא מקובל להתווכח על מכיר וגם לא צריך כי המחיר הוא זהה כמעט (בקטנה ) בין כל מי שמוכר את את אותו מוצר
ואם ניקח את ההולנדים הקמצנים כדוגמא תהיה בטוח שהם לא מפסידים כסף.
הגישה החברותית של הדילרים זה בגלל שיש להם מלא מלא מלא מקום למשחק במחיר
סתם לדוגמא LS50W בארץ 12600 הגישה הידידותית של המוכרים היא נהדרת ותקבל מחיר נהדר , אבל מתחייב לך של -8800 כמו בחול לא נגיע מה לעשות

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ראשית היבואן לא מפרסם מחירים. שנית, בתערוכה הוא תמחר מתחת למחיר חו״ל דווקא את המוצר הספציפי שעליו הוא מדבר.

לגבי מחירי חו״ל. ברוב המוחלט של המיקרים, ואת זה מוכרחים להגיד, החובבים בישראל מקבלים מחירים שבחו״ל היו יכולים רק לחלום עליהם (ואני מדבר על היבואנים הקטנים). אף אחד לא קונה במחיר המוצהר. ועוד משהו חשוב. אם תתמקח על מחירים באירופה יבעטו אותך מהחנות. בישראל לעומת זאת, בגלל הגישה החברית של היבואנים, אפשר תמיד להסתדר על מחיר.

"אם תתמקח על מחירים באירופה יבעטו אותך מהחנות", איך אתה יודע?
הימים בהם לא התווכחת על מחירים בחנויות באירופה עברו חלפו מהעולם לפני שנים, או עשרות שנים לייתר דיוק, גם באירופה וגם בחנויות יוקרה מתווכחים על מחיר, פשוט עושים זאת בנימוס.
לפני כחודש וחצי חזרתי מבירה אירופאית שם נכנסתי לרכוש שעון חדש, הריטייל היה X, המחיר המוצע היה Y והרכישה לאחר דין ודברים במחיר Z.
הנחות תמצא בכל מקום, צריך לדעת איך לבקש.

נערך לאחרונה ב:

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
הימים בהם לא התווכחת על מחירים בחנויות באירופה עברו חלפו מהעולם לפני שנים, או עשרות שנים לייתר דיוק, גם באירופה וגם בחנויות יוקרה מתווכחים על מחיר, פשוט עושים זאת בנימוס.
לפני כחודש וחצי חזרתי מבירה אירופאית, שם נכנסתי לרכוש שעון חדש, הריטייל היה X, המחיר המוצע היה Y והרכישה לאחר דין ודברים במחיר Y.

צודק
מבטיח לך אם תכנס סתם לחנות גדולה כמו iear.nl תקבל הנחה בקניה יקרה
כולם סוחרים ורוצים למכור

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

כשאני בררתי על ה AE-309 והפגנתי רצינות המחיר שניתן לי היה גבוה מחו"ל פלוס מע"מ ללא התפשרות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לפני כחודש וחצי חזרתי מבירה אירופאית שם נכנסתי לרכוש שעון חדש, הריטייל היה X, המחיר המוצע היה Y והרכישה לאחר דין ודברים במחיר Z.

אני עובד המון מול אירופה. בתחום הפרו אני תמיד מנסה לייבא לבד. מדובר בהשקעות של מאות אלפי יורו לכל אולם ורוב הציוד הוא אירופאי.

הפטיפון שלי, הדה וינצ׳י, רציתי לקנות מחנות באירופה שהרי לא היה יבואן ישראלי. ואגב, לא ניתן לרכוש ישירות מהם גם אם תשלם מחיר מלא. את הרמקולים הקודמים שלי הבאתי לבד מהיצרן. מדוע? משום שלא קיבלתי מחירים טובים מחנויות. גם מישל הפך להיות יבואן של ארטוס בגלל שרצה לעצמו ולא קיבל מחיר טוב.

גיא אזרואל, כתבינו היקר, גם רצה לרכוש רמקולים מחנות בחו״ל והנה, המחירים היו כמעט צרכן. בסוף רכש בארץ.

אז ככה. ״אודיו טמפל״ ביוון לא נתנו מחיר. מקסימום 10 אחוז הנחה. בגרובל אודיו בפולין בכלל לא היה מה לדבר על המחיר. המחיר היה כפי שמופיע במחירון ועל זה יש להוסיף משלוח ומיסים.

בתחום המקצועי אני תמיד מנסה לקנות ביותר זול באירופה (הגברה, תאורה וכבלים). פעם אחת עשיתי רכישה גדולה של תאורה משם (קונטיינר שלם 20 פיט). היום כבר פשוט לא משתלם בלי קשר.

בגדול. אני תמיד מחפש לקנות ציוד מקצועי בחו״ל ותמיד בארץ אני מצליח להסתדר על מחירים טובים יותר.

בוא נגיד שאני יודע לנהל משא ומתן על מחירים לא רע. במיוחד בעסקים שלי.

עוד דוגמאות?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני עובד המון מול אירופה. בתחום הפרו אני תמיד מנסה לייבא לבד. מדובר בהשקעות של מאות אלפי יורו לכל אולם ורוב הציוד הוא אירופאי.

הפטיפון שלי, הדה וינצ׳י, רציתי לקנות מחנות באירופה שהרי לא היה יבואן ישראלי. ואגב, לא ניתן לרכוש ישירות מהם גם אם תשלם מחיר מלא. את הרמקולים הקודמים שלי הבאתי לבד מהיצרן. מדוע? משום שלא קיבלתי מחירים טובים מחנויות. גם מישל הפך להיות יבואן של ארטוס בגלל שרצה לעצמו ולא קיבל מחיר טוב.

גיא אזרואל, כתבינו היקר, גם רצה לרכוש רמקולים מחנות בחו״ל והנה, המחירים היו כמעט צרכן. בסוף רכש בארץ.

אז ככה. ״אודיו טמפל״ ביוון לא נתנו מחיר. מקסימום 10 אחוז הנחה. בגרובל אודיו בפולין בכלל לא היה מה לדבר על המחיר. המחיר היה כפי שמופיע במחירון ועל זה יש להוסיף משלוח ומיסים.

בתחום המקצועי אני תמיד מנסה לקנות ביותר זול באירופה (הגברה, תאורה וכבלים). פעם אחת עשיתי רכישה גדולה של תאורה משם (קונטיינר שלם 20 פיט). היום כבר פשוט לא משתלם בלי קשר.

בגדול. אני תמיד מחפש לקנות ציוד מקצועי בחו״ל ותמיד בארץ אני מצליח להסתדר על מחירים טובים יותר.

בוא נגיד שאני יודע לנהל משא ומתן על מחירים לא רע. במיוחד בעסקים שלי.

עוד דוגמאות?

סלח לי אבל אתה מבלבל בין דברים ונכנס לדברים שאינם קשורים בדיון (יכולת המו"מ שלך).
מה שאתה כותב עליו נכנס תחת קטגוריה של רכש וקניינות, ואינו שווה ערך לרכישה אותה מבצע אדם פרטי מול בעל חנות בעת נוכחות מקום.
מניסיון, תוכל לקבל הנחה כמעט על כל מוצר אותו תתעניין לרכוש, בין אם מדובר בחנות בוטיק ובין אם מדובר ברשת בין לאומית. עכשיו איך אני יודע, משום שיותר מ 35 שנים אני מסתובב בעולם נכנס לחנויות ומנהל מו"מ על דברים שאני רוכש (כולל יבוא רכב).

אין בדברים לעיל לרמוז שמחירים בארץ אינם יכולים להיות אטרקטיביים, אבל לומר שבחו"ל לא ניתן לנהל מו"מ או לקבל הנחה רחוק מהמציאות.

mikis_37

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
באתר של היבואן בקטגוריית רמקולים רצפתיים הרמקול הנ"ל מתומחר ב-13900 ש"ח.
באנגליה הוא מתומחר ב-2300 פאונד כולל מסים שהם כיום 10485 ש"ח.
כ-32.5% יותר ממחיר חו"ל לפני הנחות.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
בהשוואה לפרואק הבן אדם צדיק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור