סקירה: Bluesound Node 2i review

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: סקירה: Bluesound Node 2i review

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על הסקירה ניב, מתוכן הדברים משתמע שמדובר במכשיר מסקרן.
האם במהלך הזמן שה Node 2i מול מכשירים דומים?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
נראה מכשיר חתיך!
אם גם נשמע כזה טוב, מעניין מאד!

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מחפש תקופה ארוכה סטרימר במחיר כזה, אולי זה מה שאני צריך?

אריה

claudia5

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
28
היה לי את הנגן הזה לתקופה.כיום כאשר כל מסך טלוויזיה יכול לשמש כנגן וכאשר כל רסיבר חדש מאפשר סטרימינג אין צורך בכזה דבר.
בחלק מהקבצים ששמעתי היה שיפור של הסאונד אבל בחלק האיכות היתה נמוכה יותר אפילו ממחשב שמחובר למגבר.
המכשיר מתומחר כפול מחול ,לפעמים מוריד את איכות הסאונד ,ולא תומך בכל השירותים השונים.

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
האם הנגן הזה תומך בניגון דרך הרשת ממחשב הנמצא בחדר אחר בבית דרך האפליקציה שלו , או שצריך שרת קבצים חיצוני ,
כמו למשל בניגון דרך גוגל כרומקאסט אודיו ?

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
תודה על הסקירה ניב, מתוכן הדברים משתמע שמדובר במכשיר מסקרן.
האם במהלך הזמן שה Node 2i מול מכשירים דומים?
בהחלט

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
האם הנגן הזה תומך בניגון דרך הרשת ממחשב הנמצא בחדר אחר בבית דרך האפליקציה שלו , או שצריך שרת קבצים חיצוני ,
כמו למשל בניגון דרך גוגל כרומקאסט אודיו ?
אפשר לנגן דרך מחשב שמשמש כשרת מדיה אך גם אפשר פשוט לחבר כונן usb ישירות לנגן.
בנוסף, ניתן להשתמש בספוטיפיי לכך לשלוט מכל מכשיר סלולרי, טאבלט או מחשב בבית

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
היה לי את הנגן הזה לתקופה.כיום כאשר כל מסך טלוויזיה יכול לשמש כנגן וכאשר כל רסיבר חדש מאפשר סטרימינג אין צורך בכזה דבר.
בחלק מהקבצים ששמעתי היה שיפור של הסאונד אבל בחלק האיכות היתה נמוכה יותר אפילו ממחשב שמחובר למגבר.
המכשיר מתומחר כפול מחול ,לפעמים מוריד את איכות הסאונד ,ולא תומך בכל השירותים השונים.
מנסיוני לא נתקלתי בתופעות שאתה מדבר עליהם. האיכות תלויה במקור כך שבמקרים בהם הקובץ/הקלטה באיכות ירודה הנגן בהחלט ישקף את זה. אני גם חושב שה-dac שלו משמעותית יותר טוב במה שנמצא בטלויזיות/מערכות קולנוע סטנדרטיות. בנוגע למחיר - מחירו די דומה למחיר חול + עלויות יבוא.

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
אני מחפש תקופה ארוכה סטרימר במחיר כזה, אולי זה מה שאני צריך?

אריה
תן לו הקשבה בפיוז, לא תתחרט, בתערוכה השנה הוא היה מחובר לכמה מערכות בעלויות של עשרות אלפי שקלים. מדובר במוצר עם ווליו מצויין למכירו (זאת דעתי האישית לאחר חודש של שימוש יומיומי)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תן לו הקשבה בפיוז, לא תתחרט, בתערוכה השנה הוא היה מחובר לכמה מערכות בעלויות של עשרות אלפי שקלים. מדובר במוצר עם ווליו מצויין למכירו (זאת דעתי האישית לאחר חודש של שימוש יומיומי)
קניתי אתמול מכשיר אחר יד 2 pioneer n 50a

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קניתי אתמול מכשיר אחר יד 2 pioneer n 50a

אריה
תתחדש, היה ברשותי מכשיר כזה לפני מספר שנים, מכשיר מצויין עם ביצועים מפתיעים למחירו הצנוע יחסית.
החסרון, תוכנת השליטה של פיוניר רחוקה מלהיות המילה האחרונה.

אגב, במידה ותרצה לחבר דיסק חיצוני, חייב להיות מאותחל כ FAT32, יש תוכנות המתגברות על מגבלת הגודל ש FAT32 כופה על המשתמש (32GB).

http://www.ridgecrop.demon.co.uk/index.htm?guiformat.htm

HARMAN

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קראתי מספר מבחנים מהעולם לגבי Bluesound Node 2i כולם טענו שהסואנד מעולה ,רק שהם חיברו אותו באמצעות dac
האם יש חשיבות לנגן שלא מפענח באיכות הצליל?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור