Mytek Brooklyn Bridge

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
צודק.
ד״א , הברוקלין מיוצר ונשלח מפולין ( ורשה ).
3000 אירו משלוח חינם. אלא מה , תוספת מיסים עמילות מכס מס זה או אחר מוסיפים כ 3400 שח.
ירד מהפרק !
כרגע עם סונוס קונקט ( ללא MQA ) , אמשיך לחקור.
תודה

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא נראה לי שיש חשיבות לmqa, נדמה לי שזה פורמט שרק טידל משתמשת בו ובקרוב כשיהיו עוד שירותי סטרימינג באיכות גבוה לא בטוח שהם יהיו בפורמט הזה שלא מוכיח את עצמו ולא נשמע טוב כמו היירז אמיתי...

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
גם מרידיאן משתמשת בו. הבעלים של החברה המציא את השיטה.
זה מצד אחד.
מצד שני , הבעלים של PS Audio , שולל השיטה.
רוצה לומר , משיטוט באינטרנט הבנתי שיש מצדדים ויש פוסלים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בינתיים להוריד קובץ בהיירז ולהשתמש בו נשמע הכי טוב מכל מה שבדקתי. טידל מבחינתי זה כמו שכשהייתי ילד והולך לקנות תקליט היו נותנים לי לשמוע אותו באזניות רק כדי להחליט אם לרכוש...

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
בינתיים להוריד קובץ בהיירז ולהשתמש בו נשמע הכי טוב מכל מה שבדקתי. טידל מבחינתי זה כמו שכשהייתי ילד והולך לקנות תקליט היו נותנים לי לשמוע אותו באזניות רק כדי להחליט אם לרכוש...

האמת , רק נכנסתי לתחום הזרמת אודיו. לא יודע כיצד ובאמצעות מה להוריד ולשמוע קובץ. כרגע בטידל האייפון ( מסלול HIFI ) וסונוס מחובר למערכת ( איכותית בעיני )

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
האמת , רק נכנסתי לתחום הזרמת אודיו. לא יודע כיצד ובאמצעות מה להוריד ולשמוע קובץ. כרגע בטידל האייפון ( מסלול HIFI ) וסונוס מחובר למערכת ( איכותית בעיני )
אז אל תקפוץ לרכוש כל מני מכשירים אונליין, תבדוק טוב, תבקר אנשים שיש להם מערכות שונות כדי שתוכל להחליט מה הכיוון שטוב לך, תראה מה מציעים לך היבואנים ולדעתי תרכוש בארץ מוצר שיש לו יבואן מסודר ומוכר.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תודה רבה.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
קניתי דאק של דנפריפס.
1000 דולר סינגפורי. 2600 שקל. ו200 שקל מיסים.
לא השוויתי לברוקלין, אבל אני מנחש שהוא לא נופל ממנו.

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
קניתי audio alchemy ddp1. מכשיר מעולה!

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
צודק.
ד״א , הברוקלין מיוצר ונשלח מפולין ( ורשה ).
3000 אירו משלוח חינם. אלא מה , תוספת מיסים עמילות מכס מס זה או אחר מוסיפים כ 3400 שח.
ירד מהפרק !
כרגע עם סונוס קונקט ( ללא MQA ) , אמשיך לחקור.
תודה

במחיר הזה הייתי מחפש lampitazor Atlantic משומש...

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הערה כללית: לא שמעתי את הברוקלין, אבל שמעתי בעבר ציוד של מייטק. כמו בנצ'מארק, וגרייס, וזודיאק, וחברות דומות - אלה חברות של ציוד פרו שהתחילו לייצר גם לשוק האודיופילי הבייתי. אני לא מתלהב מהציוד הזה, שרובו אנליטי וקר וחסר נשמה, לטעמי האישי. נדמה לי שהזכירו פה ממירים של לקסמן שיש ביד 2, היה פה בלוחות ממיר לא יקר של Naim, ויש עוד כאלה. זה לא בגלל שיש התלהבות בקרב המבקרים והעיתונות והרבה הייפ שבאמת זה מה שאתה צריך. סטרימר לא חייב להיות מובנה בתוך הדאק ויש מוצרים זולים וטובים לסטרימינג. אפילו ב 150 דולר כמו ה allo digione ודומיו. ודאקים טובים יש פה ביד שניה לא מעט.
אתה יכול להמליץ לי על סטרימרים זולים בלי דאק?

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור