מוצרי "high end" סיניים.. יש דבר כזה?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
השאלה למה צריך לקנות חיקויים בכלל אם יש בנמצא כבלים מעולים במחירים הגיוניים כמו:
http://www.mogamicable.com/category/platinum/
יצרני כבלים יפנים לציוד לאולפנים
החלפתי בהדרגה את כל כבלי המערכת אצלי והתוצאה לא פחות ממעולה
באתר אפשר למצא בסיס נתונים מרשים לכל הכבלים :
http://www.mogamicable.com/pdf/Mogami_Tech_cat2019.pdf
מחירים די מצחיקים לכבלים מעולים

הרבה כבלים שקניתי בסין הם לא חיקוי ולא מחפש חיקוי במכוון
הסינים מייצרים בכל רמה שתרצה וגם מוכרים מותגים מיפן
לא מחפש בסין את הכי זול וקונה או חיקוי
מבחינתי זה לא מה שהיה פעם ואפשר למצוא איכות טובה בסין
תהיה בטוח שגם אם תקנה דגם של מותג יגידו לך הדגם שקנית זה זבל ויש יותר טוב
כבל תמיד יש יותר טוב וצריך לקנות את הכבל הכי יקר שאתה יכול להרשות לעצמך או בתקציב שבחרת לשלם על כבל

נערך לאחרונה ב:

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
וזה בסדר גמור
כוונתי הייתה בהקשר לחיקוי שדובר לפני.

קניתי את הכבל לא בכלל שהיה כתוב חברה שהרי לא אומרת לי כלום כי לא מכיר אותה בכלל
על הכבל לא כתוב שם החברה או שם החברה מופיע איפה שהוא אז זה לא חיכוי זה כבל עלום שם
לידיעתך אני קונה דברים נוספים מסין שלא קשורים לאודיו
בהרבה מקרים המוצר הסיני מגיע מאותו מקום ש״המקורי״ מיוצר
הבעיה החמורה לדעתי שהכבילה המזוייפת/חיקוי יגיעו ללוחות באיזה שלב (באופן כללי) ואנשים שלא מחפשים בציציות יכולים ליפול בפח...ראיתי וחוויתי מקרה שכזה מקרוב אצל חבר.

לא אומר חלילה! שהבחור בשרשור שרכש חיקוי זול, יעשה כזה מעשה,
רק אומר Be Advised.

יום טוב.

1 . לא עושה דברים כאלה
2. על הכבל לא רשום כלום כך שאי אפשר למכור אותו כמותג
3. 110 יורו כבל בסין זה לא זול זה זול לכבל של מותג כן
4. אני לא גר בארץ אז הלקוח בישראל מוגן ממני :)

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
הכי נכון שבדרך כלל הטוב יותר יקר יותר.

אריה

טוב, אז תשנה לך את זה ביומן.
חחח

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
תאמת
ברגע שהכבל עולה גרושים ודומה למקור ומרשים חיצונית והמחיר משקף את הרמה של המערכת שלו אז זה בסדר
לרכוש כבל No Name שכזה , כי כמו כל כבל זול הוא ישמע סביר במערכת פשוטה וצודק gandallftw מאחר וגם אני לא היתי משקיע יותר מכך למערכת הקיימת שברשותו .

ברור שאם לבן אדם יש מערכת הי אנד רצינית , הוא לא היה מעלה על דעתו לרכוש חיקוי על עיוור בעשירית המחיר.
ככה שאין מה להתרגש , והכל בסדר גמור.

״משקף את הרמה של המערכת שלו״ - איזה התנשאות
אתה רואה את זה כחיכוי זול אני רואה את זה ככבל ב - 100 יורו ללא שם (כבל סיני) ואני משוכנע ששום כבל של מותג במחיר הזה יהיה יותר טוב או יהיה אפשר להגיד שיש הבדל אבל אולי אני טועה - אני לא מצאתי זוג כבלים באורך 2 מטר של מותג במחיר הזה
מה שמעניין זה שאני זה שמשתמש בכבל ואתה זה שמעביר עליו ביקורת שלילית מבלי לשמוע בכלל
לפחות קצת צניעות ״לא שמעתי לא יודע זבל לא זבל צריך לשמוע קודם ולהגיד״

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני לא רכשתי חיקוי. רכשתי כבלים של יצרן סיני שמתיימר להיות יצרן סיני בלי סיפורי מעשיות.

אריה
יש כבלים סינים מוכרים מחברות טובות, שנותנים תמורה מצוינת למחיר. שינדאק לדוגמא, ואתה רוכש מיבואן ישראלי מוכר, אחריות וכתובת. איך הכבל שלך מול שנידאק מבחינת מחיר?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
יש כבלים סינים מוכרים מחברות טובות, שנותנים תמורה מצוינת למחיר. שינדאק לדוגמא, ואתה רוכש מיבואן ישראלי מוכר, אחריות וכתובת. איך הכבל שלך מול שנידאק מבחינת מחיר?
האמת לא מכיר ולא יכול להשוות ולא קונה מיבואן ישראלי כי לא גר בארץ. במקרה החנות ב- aliexpress קניתי מספר דברים והמוכרת שם ממש נחמדה , אם רק היית יודע כמה זה חשוב לה שתהיה מרוצה ממה שאתה קונה אצלה , מספיק ביקורת אחת שלילית על המוצר שהיא מוכרת היא מפסיקה למכור אותו באותו הרגע. יש עוד הרבה חניות טובות שם (ללא קשר לאודיו) שאני מקשקש איתם שצריך ותתפלא כמה הם משתפים פעולה כי הם רוצים למכור ולקבל ביקורת חיובית , זאת אחת הסיבות שאני אומר שזה לא מה שהיה פעם
אשמח ללינק למוצר שמיובא מסין ונמכר בארץ (בטח כפול במחיר במקרה הטוב )

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קניתי שני כבלים של 1.5 מטר כל אחד בכ 200 ₪.

אריה

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83

אריה

שנידאק זה חברה עם אתר ומוצרים ? אולי כן לא מכיר אני לא דוגמא
כל אחד יכול לפנות למפעל בסין ולקנות כמות ולבקש אריזה בשם משה זוחמיטץ

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

אריה

you get what you pay for

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שנידאק זה חברה עם אתר ומוצרים ? אולי כן לא מכיר אני לא דוגמא
כל אחד יכול לפנות למפעל בסין ולקנות כמות ולבקש אריזה בשם משה זוחמיטץ

שינדאק זו אחת מהיצרניות הותיקות בסין. מוצרים פשוט מצוינים.
ולגבי האריזה והשם - טכנית, זה מה שאתה קנית כשמכרו לך כבל עם מדבקה של נורדוסט.

אגב. איפה אתה גר?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
טוב לדעת , יש הרבה חברות שמייצרות עבור כמה מותגים באותו מקום (אופניים לדוגמא )
גר בהולנד

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב. בתחום האודיו היי אנד, בישראל יש מחירים טובים יותר מאשר באירופה. מדוע? כי כאן אפשר ״להסתדר״ על מחיר עם יבואנים. ושנית, כולם מכירים את כולם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
טוב לדעת , יש הרבה חברות שמייצרות עבור כמה מותגים באותו מקום (אופניים לדוגמא )
גר בהולנד
נדמה לי שסיפרתי פה פעם אבל במילא כולם שוכחים: בדיון בפורום באנגליה על חלקי חילוף מקוריים בהשוואה לחליפיים סיפר חבר שהלך לו הגיר באופני הספורט שלו. הלך לחנות בה הוא קונה שנים רבות ומוכר היטב וגם מכיר את הבעלים של החנות שהציע לו גיר מקורי ב 10 פאונד או חלופי בחצי המחיר. החליט לקנות את החלופי. כשפתח את האריזה לפני ההתקנה נדהם לראות שכל התוויות על החלופי שקנה בחצי מחיר הן של הגיר המקורי. כלימר יצרן החלופי הוא זה שמייצר גם את המקורי ואם קונים את אותו המוצר כמקורי משלמים כפול. הוא ניגש לחנות וסיפר שגם הם נדהמו ובכלל לא היו מודעים לקטע הזה.

אז כשאתה קונה חלקים לאופניים - שים לב ...

אריה

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
you get what you pay for
בטוח ? כמה כבלים של חברות אחרות התנסת במחיר הגיוני
אולפני הקלטות משתמשים בכבלים מחברות רציניות במחיר שפוי
תופתע מהתוצאות מכבל רמקול במחיר של 40$ למטר מול כבל ב5000$ , לא בטוח שתשמע הבדל אם המערכת שלך לא סופר שקופה ועולה בהתאם.
ולא המערכת שלי לא עולה 2000$ היא עולה בסביבות 35000$ וכן השוותי מול כבלים מאוד יקרים מחברות מוכרות וההבדלים היו כל כך מינורים שלא שווה השקעה במחיר כזה

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
תופתע מהתוצאות מכבל רמקול במחיר של 40$ למטר מול כבל ב5000$ , לא בטוח שתשמע הבדל אם המערכת שלך לא סופר שקופה ועולה בהתאם.
ולא המערכת שלי לא עולה 2000$ היא עולה בסביבות 35000$ וכן השוותי מול כבלים מאוד יקרים מחברות מוכרות וההבדלים היו כל כך מינורים שלא שווה השקעה במחיר כזה
הקטע הוא שתמיד תוכל להשוות כבל שקנית לכבל זול יותר כי אין לך את היותר יקר להשוות ותמיד יהיו כאלה יותר יקרים ממה שקנית
אז מה זה בעצם כבל טוב? איפה ההפרש בין ההבדל במה שאתה שומע לעומת כמה אתה משלם יותר
פעם היינו משתמשים בכבלים אדום לבן והכל עבד והיינו שומעים מוסיקה ולא כבלים
קנית כבל במחיר x הוא נשמע לך יותר טוב ממה שהיה לך עד עכשיו , זה אומר שזה כבל טוב או לא
שמעתי פעם משפט שאומר תקנה את הכל הכי יקר שאתה יכול להרשות לעצמך ואני מסכים עם זה ולא שובר את הראש אחרי שקניתי על זה שיש כבל יותר טוב

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
השאלה למה צריך לקנות חיקויים בכלל אם יש בנמצא כבלים מעולים במחירים הגיוניים כמו:
http://www.mogamicable.com/category/platinum/
יצרני כבלים יפנים לציוד לאולפנים
החלפתי בהדרגה את כל כבלי המערכת אצלי והתוצאה לא פחות ממעולה
באתר אפשר למצא בסיס נתונים מרשים לכל הכבלים :
http://www.mogamicable.com/pdf/Mogami_Tech_cat2019.pdf
מחירים די מצחיקים לכבלים מעולים

שלום יגאל.
האם ידוע לך אם יש את הפלאטינום לפי מטר בארץ ?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

חברת NBS מוכרת את הכבילה שלה
לפי עלות המערכת ומפרסמים טבלה
תואמת מחיר כבל שיתאים לעלות המערכת, העיקרון הוא לא לקנות כבלים יקרים מידי עקב קושי לממש את מלא הפוטנציאל של הכבל.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
לא ידוע לי על יבואן בארץ את כל הכבילה רכשתי דרך אמאזון למעט כבל רמקול
3104
Part No.

הקטע הוא שתמיד תוכל להשוות כבל שקנית לכבל זול יותר כי אין לך את היותר יקר להשוות ותמיד יהיו כאלה יותר יקרים ממה שקנית
אז מה זה בעצם כבל טוב? איפה ההפרש בין ההבדל במה שאתה שומע לעומת כמה אתה משלם יותר
פעם היינו משתמשים בכבלים אדום לבן והכל עבד והיינו שומעים מוסיקה ולא כבלים
קנית כבל במחיר x הוא נשמע לך יותר טוב ממה שהיה לך עד עכשיו , זה אומר שזה כבל טוב או לא
שמעתי פעם משפט שאומר תקנה את הכל הכי יקר שאתה יכול להרשות לעצמך ואני מסכים עם זה ולא שובר את הראש אחרי שקניתי על זה שיש כבל יותר טוב
טעות בידך: רוב הספקים בארץ אם הכבל שברצונך לרכוש נמצא בתצוגה מאפשרים לך לבצע בדיקה בבית ,וכך עשיתי.
וכן השוותי עם כבלים (בעיקר כבילה לרמקולים) הרבה יותר יקרים משלי ובכל זאת נישארתי עם שלי כי הפרש המחיר לעומת התוצאה היה זניח

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
כל הקולנוע שלי מחווט עם (Mogami (Reference היפנית.
מומלץ.
כולל כבלי XLR/RCA וכבלי הסראוונדים.
פצצה של חברה במחיר כולל של קניות בסופר לפסח.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור