התחדשתי במגבר משולב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כמו לרבים אחרים, גם אצלי תערוכת דיגיטאון העירה את החשק וכאשר החוויה של היומיים הסתיימה, ידעתי שאני הולך לשדרג את האינטגרייטד בבית אחרי תקופת קיפאון ארוכה. יותר מדי שנים נשארתי עם המגבר הקודם (אודיו אנלוג פוצ'יני סטאנטה), העבודה, האישה והילדים לא השאירו לי יותר מדי זמן איכות (אבל מי מתלונן?...) וגם כשעברנו דירות ונתקלתי בבעיות הדהודי בס וכו' השלמתי עם המצב פחות או יותר, כשבאיזו פינה בראש תמיד נדנדה המחשבה לסדר את הנושא.

אם כבר משדרגים, אז חייבים להתעדכן עם המאה ה-21, נכון? אז ידעתי שהמגבר הבא יהיה משולב סטרימר. הרמקולים Totem Hawk אוהבים זרם בריא ולכן חיפשתי משהו שיציע מספיק כוח וזרם, דגם מעל רמת הכניסה ברוב החברות. למעשה, בשקלול כל הפרמטרים והתקציב, נותרתי עם מגבר אחד שעונה על הדרישות: HEGEL H190.

1.jpg

למעשה, כבר יום לאחר התערוכה דיברתי עם גבי מ-סאונדקווסט, אבל מסתבר שהוא מכר באותו יום את מה שהיה במלאי ולכן המתנתי כשבועיים לאספקה טרייה, למגבר הלבן (שיתאים לסלון :)).
שנייה לאחר ההדלקה הראשונה של המגבר, כבר הבנתי את יכולת השליטה ברמקולים שלי, ההדהודים בבס נעלמו כמעט לגמרי, התחום התחתון של ה-H190 דינמי מאוד והוא שולט ביד רמה. המגבר נמצא עדיין בתקופת הרצה, מה שאני יכול לומר זה שהצליל פשוט מהנה: מאוזן, לא צורם, אבל גם מפורט, חושף שכבות במוזיקה ועם מיקרו דינמיקה מרשימה. סוף סוף אני יכול להאזין כמו שצריך למאגר השירים הביתי וגם לשוטט שעות ולגלות אלבומים לא מוכרים ב-TIDAL.

תודה גבי על הסבלנות והשירות! היה תענוג לרכוש אצלך וממשיך להיות תענוג לבלות עם המגבר.

2.jpg

3.jpg

תמונות מצורפות

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 88.3 · צפיות: 733
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 56.4 · צפיות: 731
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 169.3 · צפיות: 743

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש ליאור.(ורד)
מגבר מצוין. אני אוהב את הסאונד של הגל, והחברה הזו יודעת לתת תמורה מצויינת לכסף.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,429
נקודות
113
תתחדש ותהנה :שתוי:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תתחדש ותהנה מהמוסיקה בבית ומהשיטוטים ברשת...

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש ותהנה מהרכש הטרי ליאור.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תתחדש נשמה! רק מוסיקה!

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מזל טוב , גם פה בהולנד נחשב למגבר מדהים והמחיר בהתאם 3600 יורו אבל שווה כניראה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש ליאור היקר. רכישה מעולה. בטוח שנשמע לפחות אדיר!

עכשיו שב, תרגע, שמע מוסיקה.

שלומי.ש

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
תתחדש... המשך הנאה ממוזיקה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
907
נקודות
113
ליאור תתחדש ושתהנה ממנו עוד הרבה שנים :בעד:

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תתחדש ליאור! ממש אהבתי את החדר של גבי בתערוכה, המגברים של הגל נשמעים כמו תמורה נפלאה למחיר בכל הדגמים שלהם בהשוואה למתחרים. מאחל לך שנים של האזנה מהנה:אצבע מורמת

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
סאונד כלבבי הטוטם וההגל....איך הם אומרים באנגלית..."bring u to the music"..תתחדש ליאור (ורד)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ליאור תתחדש,
וברוך הבא לתחום המוסיקה הדיגיטלית.
מעניין לשמוע את השילוב של הרמקולים עם ההגברה, עוד סיבה לקפוץ לבקר אותך.

ostrer73

אוהב את התחום
מעורבות
37
נקודות
28
תתחדש! תהנה ממוסיקה טובה!

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ליאור,

תתחדש ותהנה מהקניה, קנייה מצוינת :). העיתונאים מאוד אוהבים את הגל בשנתיים האחרונות ונותנים לחברה ציונים מעולים. מגבר חזק עם סטרימר, כניסות ל-DAC, יציאות לקדם מגבר, מגבר אוזניות ועוד, גבי שיחק אותה...

ציוניים של מגזינים מאתר החברה: https://www.hegel.com/products/integrated/h190

ביקורת מסאונדסטייג': https://www.soundstagesimplifi.com/...l-music-systems-h190-dac-integrated-amplifier

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אגב, ליאור, אני חושב שקנית מגבר All in one. שזה לא בדיוק מגבר משולב.
אפשר להכריז בפורום על מציאת שם בעברית למגבר All in one והשם שיתקבל יזכה את הממציא במגבר של הגל שאני בטוח שגבי יתרום בשמחה...

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אגב, ליאור, אני חושב שקנית מגבר All in one. שזה לא בדיוק מגבר משולב.
אפשר להכריז בפורום על מציאת שם בעברית למגבר All in one והשם שיתקבל יזכה את הממציא במגבר של הגל שאני בטוח שגבי יתרום בשמחה...

אריה

מפשר (צרוף של התפשרות ומגבר) או אפשר מערופון (אחי בוא אני יעשה לך מערוף כל החלקים ביחד).

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תתחדש ליאור, אחד המכשירים הכי מפתיעים ביכולותיו ביחס למחיר!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור