sandisk מובילה את שוק ה- Disc On Key

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: sandisk מובילה את שוק ה- Disc On Key

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
אני מחזיק בדגם הזה בנפח 128GB (Extreme GO USB 3.1) מזה כשנה. לצערי, הביצועים שלו הם אכזבה ענקית בחיבור לכל המחשבים שיש ברשותי. לא מתקרב לביצועים המוצהרים, ובמיוחד בכמות מידע גדולה (מספר רב של קבצים שרובם לא בהכרח קבצים גדולים בנפחם) - זמני העברת קבצים איטיים משמעותית. בדקתי באמאזון ארה"ב בביקורת גולשים - ויש שם לא מעט מקרים של תלונות דומות לעניין זה. יש גם סה"כ יותר שביעות רצון מתלונות - אולי נפלתי על "לימון", אבל לאור מה שקראתי שם (ולא רק שם) - לא נראה לי.
אני סבור שראוי להתייחס לכך, ויש מקום לציין שלכאורה קיימת בעית ביצועים או עשויה להיות בעיית ביצועים במוצר הנ"ל.
לגבי ההתחממות - אכן, מניסיון, ההתקן מתחמם יחסית מהר מאוד.
מאוד התאכזבתי, יש לי אחד בנפח 32GB ישן כבר למעלה מ- 3 שנים (Extreme USB 3.0) והוא מצוין ומהיר על אף שהוא USB 3.0 בלבד.
ציפיתי לביצועים דומים מהחדש וכאמור - ממש לא. חזרתי להשתמש בעיקר בישן ואני נמנע מהחדש ככל שלא נדרש יותר מ- 32GB של העתק מידע.
אולי משהו השתנה במהלך השנה האחרונה לעניין זה.

נערך לאחרונה ב:

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
רכשתי את המוצר בישראל, מוצר המיובא ע"י בנדא מגנטיק.
מוצר פרמיום, שילמתי לא מעט, וכאמור - הביצועים גם על מחשבים חדשים שרכשתי - רחוק מאוד מנתוני המקסימום שהיצרן מצהיר עליהם. כל העתקה של כמות גדולה של מידע מתנהלת בפולסים קטנים שה- Peak שלהם מאוד נמוך במונחי MB/s, והשהיה מהותית בין כל אחד...
מודגש שהאיטיות היא בכתיבה, בקריאה זה הרבה יותר טוב. ראה benchmark מצורף.

תמונות מצורפות

• SD ext.png
    SD ext.png
    KB 167.1 · צפיות: 8
נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מנחש שאתה עובד בווינדוס ?
על איזה מחשב ואיזה גרסת ווינדוס אתה ?

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
בכל המחשבים מערכת ההפעלה Windows 10 Pro 64 Bit Ver 1809 Build 17763.737, לכל אחד מהמחשבים 16GB RAM, לוח אם Asus Prime Z370-A , חיבורי USB3.1.
מחשב נייח אחד מבוסס Intel i5-8600K
מחשב נייח שני מבוסס Intel i5-8500
מחשבים חדשים יחסית שפועלים כשנה.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני הייתי פונה לשירות שלהם

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
מבקש לעדכן שפניתי לשירות הלקוחות של SanDisk בישראל.
לאחר שנבדקו הביצועים, ואכן נמצא שהמוצר הספציפי שרכשתי ככל הנראה לא תקין, החברה לקחה על עצמה להחליף את ה- Disk On Key בחדש. התייחסו לפנייתי בצורה מקצועית ועניינית, ואני מקווה שהבעיה תיפתר.
עד היום רכשתי לא מעט DOK של SanDisk מדגמים שונים, וזו פעם ראשונה שבכלל נתקלתי בעיה כלשהי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה מאוד.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש ותהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור