עזרה בבחירת סטרימר

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
המחשב השקט ביותר הוא המחשב שלא מחובר פיזי לדאק
אלא מזרים את המוזיקה דרך Roon למשל, לDAC תומך
ואז בכלל המחשב יכול להיות בחדר אחר עם כל המאווררים שלו או NUC שקט
מה שנוח יותר
אבל אז אתה מנתב את הסיגנל דרך ראוטר רועש. אז אומנם אפשר "לעקוף" את הבעיה דרך בידוד אופטי (פייבר צ'אנל), או דרך סוויץ' אודיופילי מפונפן, אבל
עדיין זה נשמע משמעותית פחות טוב ממיוזיק סרבר או נאס אודיופילי יעודי.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
מה הוא נאס אודיופילי?
Melco למשל

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
גוגל כרומקאסט אודיו עם כבל אופטי לדאק, 250 ש"ח

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איפה משיגים כבל כזה?

אריה

gdanor2

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי אריה,
ניתן לטפל בבעיה של הסטרימר. חפש בגוגל על הבעיה הספציפית שיש לך ואני בטוח שתמצא פיתרון. הסטימר שלי היה נתקע אחרי מצב שינה, ושינוי הגדרה של hdmi cec פתר את הבעיה. ישנה גם אפשרות לעבור למצב של מפתח על מנת לפתור בעיות קצת יותר מורכבות.
במצב קיצוני, אם יש אפליקצית סטרימינג שנתקעת, שווה לנסות לעבור לספק שירותים אחר לפני שזורקים את הסטימר לפח.
דנור

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
Toslink to mini digital ottical spdif audio cable
באיבי לדוגמא.
גוגל כרומקאסט אודיו יש משומש או כמו חדש כי נפסיקו לייצר ואז תקנה גם מעביר משקע אנגלי או אמריקאי בהתאם לקניה.
ואז אתה מחבר לדאק ויש לך סטרימר זול, בוודאי יותר איכותי מסידי ישן (לי יש סידי ניים אז השוואתי) וכלל לא בטוח שפחות טוב מסטרימרים יקרים גם לפי ביקורות ומר darko audio.

בהצלחה :)

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אריה שים לב מה כותב כאן שחי גם עם מק-מיני וגם עם טרנספורט מעולה של אורליק ה G1 שעולה 2500$
http://www.hifimusic.co.il/הסטאפ-של-liorms-t7166.html?st=0&sk=t&sd=a&start=170

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אריה שים לב מה כותב כאן שחי גם עם מק-מיני וגם עם טרנספורט מעולה של אורליק ה G1 שעולה 2500$
http://www.hifimusic.co.il/הסטאפ-של-liorms-t7166.html?st=0&sk=t&sd=a&start=170

זו לא השוואה נכונה. כי באורליק אין יציאת פיירווייר אל הדאק.
כמו שערן כתב, זה מאוד תלוי במימוש של הכניסה בדאק.
יצרן הדאק ווייס ממליץ לעבוד עם כניסה זו משום שהיא האיכותית ביותר. גם אצלי ב - MSB כניסת הרשת וה - USB
יותר טובות מהכניסות הדיגטליות האחרות כי הן עוברות על ה - BUS של I2S
בקיצור צריך לנסות ולבדוק...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
בעולם הסטרימרים, נושא העדכניות / תמיכה בפורמטים מודרניים חשוב מתמיד, אז חשוב לבדוק האם מכשירים שעלו 12K בזמנו תומכים בפורמטים של סטרימרים במחיר 4K (לדוגמה MQA וכו'), תוכנות שליטה והפעלה כמו ROON ועוד

סטרימר הי אנד איכותי עולה 2,000$ וצפונה ואלה גם כוללים MQA ו ROON .
אממה , לאריה זה לא יעזור , כי אני מניח (ושיתקן אותי אם אני טועה) שהממיר שלו לא תומך בפורמטים הללו.
לא מזמן מכרתי סטרימר כזה לבחור עם ממיר בן 5 מצויין אולם הוא לא יכול לנגן MQA כי זה לא מספיק שיש
את זה בסטרימר , וחייב להיות גם בממיר תמיכה בשניהם.
אגב, בסטרימרים של חברות מסויימות יש עידכונים דרך הרשת שזה יתרון כאשר היצרן מבצע שידרוגים באפליקציה
ובתוכנה , וזה לא פחות חשוב לבדוק כאשר רוכשים סטרימר יקר.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני לא מתכוון לרכוש סטרימר יקר וחשבתי שאני יכול לוותר על דאק כי יש לי, אבל לפי דבריך עדיף סטרימר עם דאק.

אריה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
לפי דעתי לקנות סטרימר ייעודי (היום) זה מיותר ו יקר מאוד (יקר כי העניין הזה של סטרימרים צבר תאוצה ויצרנים מנצלים את המצב לתקוע מחירים מהחלל), זה כבר נצרב בתודעה שסטרימר זה דבר יקר וככה זה, כל יומיים בערך יוצאים מכשירים חדשים עם אפליקציות חדשות/עדכונים/תוכנות... (עבורי זו "אופנה" שחולפת מהר מאוד).
סטרימר לא יקר זה בזבוז(מוגבל בתכנים/תוכנות/וכו) נכון יש לו מסך קטן ונחמד והכל נראה וורוד ויפ, אתה תקנה אחד, והוא ישמש לך כעוד חלק שתופס מקום על המדף.
למה שלא תחבר אייפד לדאק של תדי שיש לך (כבל USB).
הכל פתוח, לא נתקע ולגבי איכות הצליל, זה כבר תלוי מה תנגן דרכו (רדיו אינטרנטי/תחנות בלי סוף/איכות סוף).
אפילו יוטיוב (נחות) נשמע סוף.
תוכל לשלוט על האייפד גם מהסלולר שלך.
תנסה, אתה סוגר את הפינה באלפייה, מסמן וי ועובר הלאה.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני יכול לעבוד עם ספוטיפי באיפד?

אריה

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
לפי דעתי לקנות סטרימר ייעודי (היום) זה מיותר ו יקר מאוד (יקר כי העניין הזה של סטרימרים צבר תאוצה ויצרנים מנצלים את המצב לתקוע מחירים מהחלל), זה כבר נצרב בתודעה שסטרימר זה דבר יקר וככה זה, כל יומיים בערך יוצאים מכשירים חדשים עם אפליקציות חדשות/עדכונים/תוכנות... (עבורי זו "אופנה" שחולפת מהר מאוד).
סטרימר לא יקר זה בזבוז(מוגבל בתכנים/תוכנות/וכו) נכון יש לו מסך קטן ונחמד והכל נראה וורוד ויפ, אתה תקנה אחד, והוא ישמש לך כעוד חלק שתופס מקום על המדף.
למה שלא תחבר אייפד לדאק של תדי שיש לך (כבל USB).
הכל פתוח, לא נתקע ולגבי איכות הצליל, זה כבר תלוי מה תנגן דרכו (רדיו אינטרנטי/תחנות בלי סוף/איכות סוף).
אפילו יוטיוב (נחות) נשמע סוף.
תוכל לשלוט על האייפד גם מהסלולר שלך.
תנסה, אתה סוגר את הפינה באלפייה, מסמן וי ועובר הלאה.
לא שמעתי אף פעם על אפשרות חיבור IPAD ל DAC במערכת
תוכל להסביר?
תודה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
גם אני לא עד שניסתי.
הכי פשוט בעולם:
אייפד.
אינטרנט אלחוטי.
כבל usb.
דאק.
בדאק יש מאחורה כניסת usb.
בדאק מנתבים לכניסת ה usb.
באייפד מבטלים בהגדרות את הרמקול הפנימי(disable).
מחברים הכל. ואז מבינים (כל אחד לעצמו).

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
וואלה, לא נפוץ בכלל...

וזה נשמע יותר טוב?
השוואת לקונפיגורציות רגילות?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
אתה בטח יודע, או ש עדיין לא, אבל אודיופילים חיים רוב הזמן ב לל-לנד, לפעמים מתפלקת להם המציאות...
תנסה.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
לצערי אין לי דאק ניפרד כדי לבדוק...
נבצר ממני לראות את האור

אבל מניח שיש מספיק אנשים שכאן יכולים לבדוק
אם צריך iPad אני יכול להביא ולעזור

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור