ממיר denafrips ares ii

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
הגיע. חיברתי. בדקתי.

בהשוואה מול הממיר הפנימי של יוניסון ריסרצ' טריוד 25:
אין הבדל גדול. הטונליות של שניהם חמימה, דומה. לדנפריפס קצת יותר באס, צליל יותר גדול. אבל הטריוד 25 מתמודד בכבוד ויותר, וההבדלים הם בניואנסים בלבד.

השוואה פחות הוגנת, מול הקיימברידג' דאק מג'יק. מכשיר בן 10 שנים, שעדיין משרת נאמנה. אבל אי אפשר להשוות. כשעוברים מ דאקמגיק לדנפריפס הכל יושב במקום, יותר באס, קולות נשמעים יותר טבעיים, כלי נשיפה כנ"ל. לדאקמג'יק יש כוח ונוכחות, הוא לא לגמרי פראייר, אבל נשמע יותר thin, פחות טבעי.

אני מבין למה אומרים שהצליל של ממירים r2r נשמע אנלוגי. יש בהם משהו זורם וטבעי.

בהמשך השבוע מקווה להגיע להשוות אותו לקסמן da06 שלי. ממיר שלטעמי מתמודד גם עם ממירים של 10 אלפים דולר ויותר. לא הכי רזולוציוני והולוגרפי, אבל מאד טבעי, אנלוגי, חם, כל המילים האלה שאומרות בעצם - בא לי לשמוע עוד ועוד...

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אם מעניין אותך למכור את ה06 דבר איתי

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אם מעניין אותך למכור את ה06 דבר איתי

ממש אין כוונה כזאת.
הדנפריפס בא להחליף את הדאקמג'יק במערכת מספר 3.
השוויתי אותו לממיר הפנימי של היוניסון ריסרץ' מסקרנות ועניין.
בהחלט אשווה אותו ללקסמן, אבל לא צופה שיאפיל עליו.
הממיר הפנימי של היוניסון, שהוא בסך הכל כרטיס פנימי, מגיע מאד קרוב לדנפריפס.
בקיצור הדנפריפס ארס ii הוא ממיר מאד חמוד במחיר מאד הגיוני, אבל אני לא בטוח שהוא משחק בליגה של הגדולים. נראה.

נערך לאחרונה ב:

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תתחדש כמובן.
אני מתענג על האח הקטן של ה06- ה150, ולא מאמין כמה טוב יכול להישמע מכשיר בגודל של 2 קופסאות סיגריות.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
החלפתי כל המערכת בטווח של שנתיים, רמקולים, מגברים וקדם. רק ה 06 נשאר! לא חושב אפילו להחליף אותו. לקסמן לא הצליחו לרענן אותו כבר 5-6 שנים, שזה נצח במונחי דיגיטל, מה שאולי מעיד כמה הוא טוב!

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
פרק ב':

השוואה מול הלקסמן da06.
מראש קרב לא שווה.. אבל מעניין להשוות.
הדנפריפס כהה יותר. יש הרגשה שהכל יורד בחצי אוקטבה. יש לו בס מאד משמעותי, עמוק, זורם. והצליל בהחלט נעים ומה שנקרא "אנלוגי".
והלקסמן? חודר הרבה יותר עמוק לתוך המוסיקה. הרבה יותר פתוח, אוורירי, צליל מאד טבעי. קצת מצחיק שהלקסמן נשמע לי בזמנו כהה יחסית לדאקים אחרים כמו המטרונום. עכשיו נשמע פתוח ובהיר. הדנפריס מרגיש שיורד יותר עמוק ונותן צליל יותר עמוק. מצייר בצבעי שמן במשיחות עזות וחזקות.
.
כאמור ההשוואה לא היתה מראש הוגנת. הדנפריפס מיועד להחליף אצלי את הדאקמג'יק במערכת מספר 3, ולא תוכנן להחליף את הלקסמן. אבל ההשוואה מעניינת בפני עצמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור