שאלה לגבי אקוסטיקה - ספוג בתוך תמונה

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
49
נקודות
18
בסהכ אין לך פה השקעה רצינית אני מוכר חצי מהכמות ב90 ואם תחליט לקנות כמות גדולה כמו שאני קניתי זה יעלה לך כ200 ככה שאין לך פה השקעה בשמיים

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
זה לא עובד בשיטת הזבנג וגמרנו.
אם תמלא את החדר שלך בחומרים סופגים, דיפיוזרים ולוכדי בס, תקבל חדר מת ויבש לגמרי.
יש הבדל עצום בין הדרישות האקוסטיות הנדרשות מאולפן הקלטות לבין אלו שנדרשות לחלל ההאזנה הפרטי שלך. בחלל שלך אתה ממש לא רוצה לייבש את הסאונד לגמרי.
לכן, קח את הזמן, תתחיל עם מסגרת אחת, תן לעצמך זמן להתרגל לסאונד החדש ותמשיך משם אם יהיה צורך. ככה גם אתה תוכל לשמוע את השינויים הקטנים.
עובדים פה בפינצטה לא בהפצצות שטיח.
גם אולפן הקלטות יבש מדי נשמע רע ולא כיף לנגן בו, כשלא כיף לנגן לא יוצאות הקלטות טובות...
מה שדוד אומר זה שתקשיב לחדר וכל פעם תתמודד עם משהו שמפריע לך ואל תנסה לבנות חדר מושלם (אין דבר כזה) במכה אחת...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
בתמונות היתי שם צמר סלעים , ותדאג לא לגעת בחומר הזה ביד אלא עם כפפות גומי שלא יהיה לך גירודים .
יש מה שנקרא ״תן לחדר לנגן״ ולכן לא מעמיסים יותר מידי סופגים כי אם תהיה בליעת יתר , תרים פי 2 ווליום וכל הדינאמיקה בצליל תרד לך . לכן גם ששמים סופגים צריך לפזר אותם בחדר ולא לדוגמא לשים על קיר שלם .
אף אחד כאן לא מבין באקוסטיקה כולל אנוכי שעשה עם סופגים מה שנקרא ניסוי ותהיה.
למי שרוצה אקוסטיקה מושלמת ברמה המקצועית שיפנה לעומר קרני שהוא בין היחידים בארץ שנחשב לאלוף בתחום.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
היי בדיוק עשיתי את זה היום עם צמר סלעים
אבל שמתי בנוסף בעוד כמה מקומות
נשמע פיגוז שינוי רציני ייבש לי קצת את החדר ומנע את ההדהוד שהיה
שמתי גם בתוך ציפית של כרית ושמתי אותם במקומות מתים
כנל בתוך ארון נעליים שלא היה בשימוש הוא לדעתי נותן את הכי הרבה אפקט בחדר
...הבקבוקים מתחת לשידה,לא עושים טוב,
תנסה להעביר אותם למקום אחר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור