לא מבין...

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש אצלי זוג אינטרקונקטים של LAB 47 שקיבלתי מחבר.הם מצוידים בפלגים מקוריים ( עשויים פלסטיק שנראה זול מאוד, אבל מסתבר שמחירם גבוה משמעותית מזה של הכבלים עצמם ). מדובר למעשה בכבלים נפרדים, כך שהחלק החיצוני של הפלג המחובר לכבל אחד מתלבש על הטרמינל במגבר ואח"כ דוחפים דרכו את הפין המחובר לשני לתוך הטרמינל פנימה, בקיצור משונה, אבל ככה זה. עד כאן טוב ויפה וגם החזיר לי את האמונה בתזה שיש הבדלים בין כבלים ועוד איך יש, אלא שהמניאקים חוברו בתחילה וכלום, נאדה, אין צליל, נסיון נוסף זהה והופ שומעים בצד אחד והשני מת, ניסיונות נוספים כמה ימים אח"כ ופתאום שומעים יופי בשני הערוצים. לאחרונה ניתקתי את הכבלים בכוונה לחברם במערכת אחרת ושוב, כלום, אולי מישהו יודע איך לכל הרוחות הדבר הזה אמור להתחבר כך שיעבוד, מעריך שהנסיון המוצלח היחיד היה סוג של מקרה מבחינתי. אגב, מוליך הנחושת הוא חיצוני לפלגים. צילום מצורף.
WIN_20191106_19_44_00_Pro.jpg

תמונות מצורפות

• WIN_20191106_19_44_00_Pro.jpg
    WIN_20191106_19_44_00_Pro.jpg
    KB 85.1 · צפיות: 716

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יש אצלי זוג אינטרקונקטים של LAB 47 שקיבלתי מחבר.הם מצוידים בפלגים מקוריים ( עשויים פלסטיק שנראה זול מאוד, אבל מסתבר שמחירם גבוה משמעותית מזה של הכבלים עצמם ). מדובר למעשה בכבלים נפרדים, כך שהחלק החיצוני של הפלג המחובר לכבל אחד מתלבש על הטרמינל במגבר ואח"כ דוחפים דרכו את הפין המחובר לשני לתוך הטרמינל פנימה, בקיצור משונה, אבל ככה זה. עד כאן טוב ויפה וגם החזיר לי את האמונה בתזה שיש הבדלים בין כבלים ועוד איך יש, אלא שהמניאקים חוברו בתחילה וכלום, נאדה, אין צליל, נסיון נוסף זהה והופ שומעים בצד אחד והשני מת, ניסיונות נוספים כמה ימים אח"כ ופתאום שומעים יופי בשני הערוצים. לאחרונה ניתקתי את הכבלים בכוונה לחברם במערכת אחרת ושוב, כלום, אולי מישהו יודע איך לכל הרוחות הדבר הזה אמור להתחבר כך שיעבוד, מעריך שהנסיון המוצלח היחיד היה סוג של מקרה מבחינתי. אגב, מוליך הנחושת הוא חיצוני לפלגים. צילום מצורף.צפה בקובץ המצורף 46441
בהנחה שהתקינו את הגידים נכון בתוך הפלסטיקים דבר שדורש מיומנות ההבדל שפין RCA רגיל מוליך בכל היקפו בפין הנ"ל הגיד יכול לפספס מגע עם החלק המקבל אותו בתוך הנקבה שהוא בצורת כנפיים, אם אין נזק לגיד מה שצריך לעשות זה לשלוף את הפין לסובבו רבע סיבוב ולהכניס מחדש, מנסיוני המגע הישיר של הגידים עדיף על כזה מולחם, יופי של חולצה ד"א ותפסיקו עם הראש הכחול שלכם.

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תאמת כבלים מוזרים , שמעתי עליהם ואני בטוח שהם משפיעים כמו כל כבל במערכת שקופה.
אני אישית חושב שכבל חייב להיות מסוכך ועם מה שנקרא חומר בפנים שאיכשהו מצדיק את מחירו.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אני אישית חושב שכבל חייב להיות מסוכך ועם מה שנקרא חומר בפנים שאיכשהו מצדיק את מחירו.
כבלים מוזרים אך נותנים פייט חזק מאוד לכול קבל שעולה הרבה הרבה מעלות כבל הזה.
בדקתי אצלי וזה ממש כבל מעולה בעלות מצחיקה , בסוף לקחתי כבל (אינטרקונקט) עם ״חומר בפנים״:) כי היה נשמע לי יותר טוב אבל עלות.... יחד עם זאת השארתי אחד כבל כזה בתור דיגיטאל כי בהשוואה לאחרים לא היה כלל הבדל.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

אם היית יודע כמה הם עולים למטר היית משפשף את העיניים (פחות מפלאג בודד שיש על VDH ממוצע) פיתוח יפני לכבל דקיק שבנוי מנחושת מונו קריסטלית ברמת טוהר גבוהה עם בידוד אוויר כל זה בחוט הדקיק הזה שלא מצריך מוליך עבה בגלל הרכב הנחושת שמוליכותה והתנגדותה לא מצדיקים יותר מכך, במבחן עיוור לא היית מבדיל בין זה לכבל שעולה פי עשרות ויותר וברוב המקרים לא היית מרגיש כלל נחיצות לסיכוך שיכול להוות בעיה בפני עצמו.
הצליל הוא טיפוסי לנחושת מסוג זה: צלול, טבעי ודינמי אך יש שיגידו שחסרות לו הרמוניות שיש בגיד שזור, מי יכול להגיד מה נכון...
בכל מקרה הכבל הזה מהווה דוגמה טובה לאיך אפשר לעשות אחד מצויין במחיר מזערי לעומת מה שקורה בתחום, הבעיה שהוא נמכר בגלילים של 100 מטרים וחבר האתר MENIBI הביא כזה גליל ומכר לפי דרישה לאנשים במחיר מצחיק שמכסה את הוצאותיו הנלוות כולל הרכבה של כל סוגי הפלאגים.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
כבלים מוזרים אך נותנים פייט חזק מאוד לכול קבל שעולה הרבה הרבה מעלות כבל הזה.
בדקתי אצלי וזה ממש כבל מעולה בעלות מצחיקה , בסוף לקחתי כבל (אינטרקונקט) עם ״חומר בפנים״:) כי היה נשמע לי יותר טוב אבל עלות....
נשמע כמו אחלה פתרון למי שמחפש סטאפ בתקציב מאוד מוגבל ועדיין רוצה כבל טוב יותר מכבל פשוט.
ארז

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
נשמע כמו אחלה פתרון למי שמחפש סטאפ בתקציב מאוד מוגבל ועדיין רוצה כבל טוב יותר מכבל פשוט.
ארז
בדיוק

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מסכים לאמור למעלה, הם עושים יופי של צליל, באמת שכך והבנתי שהמחיר שלהם מצחיק ביחס לאיכותם, אם מוציאים מהמשחק את הפלגים המוזרים האלו שנראים ומרגישים כמו משהו בשני גרוש ועולים מאות שקלים, אלו שבשל גחמותיהם נדרשתי לעצתכם, שהתקבלה בתודה, גם אם טרם נוסתה.

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
מי שצריך כמה מטרים ,נשארו לי כמה מטרים עודפים למכור
אפשר לפנות בפרטי.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אם היית יודע כמה הם עולים למטר היית משפשף את העיניים (פחות מפלאג בודד שיש על VDH ממוצע)

היתי מתפלא אם הם היו עולים יקר , מכיוון שחומרית ,למראית עין , אין בהם כמעט כלום.
כשאתה מזכיר פלאג של VDH בהשוואה למחיר כבל שכזה, הרשה לי לידע אותך שהוא עשוי כולו מרודיום ובזוג כבלים יש 4 פלגי רודיום , ולכן אני מסכים איתך שהוא עולה פחות מפלג.
אם אתה או מישהו שואל לפעמים למה כבלים מסויימים יקרים , אז תסתכל בתמונות הללו , ותבין שטכנולוגיה עם חומר רב ויקר משנה את התמונה . כמובן שזה לא אומר כלום לגבי תוצאה וכפוף להאזנה , ולא מכיר כלל את הכבל הריק בעל הגיד אחד שעושה קסמים ( ומאד יכול להיות שכן), אבל בכל זאת , תראה שאתה אולי משלם יותר אבל לא בדיוק משלם עבור רק עבור אוויר , כלומר יש חומר רב בכבלים , ואם כבר הזכרת את VDH ,להלן חתכים שמראים מה קורה בפנים.

IMG_2114-1.JPG
IMG_2115.JPG

תמונות מצורפות

• IMG_2114-1.JPG
    IMG_2114-1.JPG
    KB 126.7 · צפיות: 531
  • IMG_2115.JPG
    IMG_2115.JPG
    KB 153.9 · צפיות: 535

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היתי מתפלא אם הם היו עולים יקר , מכיוון שחומרית ,למראית עין , אין בהם כמעט כלום.
כשאתה מזכיר פלאג של VDH בהשוואה למחיר כבל שכזה, הרשה לי לידע אותך שהוא עשוי כולו מרודיום ובזוג כבלים יש 4 פלגי רודיום , ולכן אני מסכים איתך שהוא עולה פחות מפלג.
אם אתה או מישהו שואל לפעמים למה כבלים מסויימים יקרים , אז תסתכל בתמונות הללו , ותבין שטכנולוגיה עם חומר רב ויקר משנה את התמונה . כמובן שזה לא אומר כלום לגבי תוצאה וכפוף להאזנה , ולא מכיר כלל את הכבל הריק בעל הגיד אחד שעושה קסמים ( ומאד יכול להיות שכן), אבל בכל זאת , תראה שאתה אולי משלם יותר אבל לא בדיוק משלם עבור רק עבור אוויר , כלומר יש חומר רב בכבלים , ואם כבר הזכרת את VDH ,להלן חתכים שמראים מה קורה בפנים.

צפה בקובץ המצורף 46467 צפה בקובץ המצורף 46468

אמיר,
מבחינת אודיופילית הדבר היחיד שמשנה הוא מבחן התוצאה, מבנה הכבילה פחות משנה גם אם מהווה מושא גאווה לבעלים.
תחום הכבילה הוא קרדום לחפור בו, אין לזה סוף.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נכון מאד , וזה גם מה שכתבתי בפוסט ״ ...כמובן שזה לא אומר כלום לגבי התוצאה וכפוף להאזנה ״

יפה על הכנות וגם יצא לך להשחיל פרסומת :)

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
יפה על הכנות וגם יצא לך להשחיל פרסומת
זה התבקש ולא היה קורה לולא אתה זה שציינת שכבל כזה עולה כמו פלאג של VDH , אז ניסיתי להסביר דרך דוגמאות של החברה שאתה ציינת ,שכביכול יקרה בהשוואה ביחס לכבל של פותח השירשור , למה זה ככה יותר יקר ,זה הכל.
אם לא הית מציין את ההשוואה הזו ל VDH , לא היתי נותן את הדוגמא...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה התבקש ולא היה קורה לולא אתה זה שציינת שכבל כזה עולה כמו פלאג של VDH , אז ניסיתי להסביר דרך דוגמאות של החברה שאתה ציינת ,שכביכול יקרה בהשוואה ביחס לכבל של פותח השירשור , למה זה ככה יותר יקר ,זה הכל.
אם לא הית מציין את ההשוואה הזו ל VDH , לא היתי נותן את הדוגמא...

לא הייתי מציין שזה VDH אם לא עניתי לך ספציפית הייתי מציין כל חברה אחרת השם לא ממש משנה, תהיה בריא ותמכור כמה שיותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור