מכס מס קניה מע״מ אשמח לעזרה

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
ערב טוב לכולם,

אני תושב חוזר מספרד , אשמח לקבל הסבר על איך כל עניין המיסוי על מוצרים הולך בארץ, יש המון חומר ברשת והלכתי לאיבוד לחלוטין, חלק אומרים יש מס קניה ומכס חלק אומרים שלא.

אני רוצה להזמין מחו״ל כמה דברים
סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה
כל מוצר אמור לעלות בערך 10000 שח לפני משלוח
תודה רבה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
ערב טוב לכולם,

אני תושב חוזר מספרד , אשמח לקבל הסבר על איך כל עניין המיסוי על מוצרים הולך בארץ, יש המון חומר ברשת והלכתי לאיבוד לחלוטין, חלק אומרים יש מס קניה ומכס חלק אומרים שלא.

סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה
תודה רבה
לדעתי אם אתה כבר בארץ, כלומר חזרתה - לא נראה לי שיש איזה פריווילגיה, ידוע לי שבמועד חזרה ניתן להביא כול תכולת הביית אבל אם כבר באתה - לא יודע - תברר במכס עצמו

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ערב טוב לכולם,

סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה

תודה רבה
לא הייתי מסתמך על הידע של חברי הפורום במקרה הזה אלה פונה לעמיל מכס שזה עיסוקו והוא מעודכן בכל סעיפי החוק כמו גם בפרצות...

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
יש בבתי המכס חוברות הדרכה לעולים ולתושבים חוזרים, מומלץ.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
הנה תסתכל באתר רשות המיסים
https://taxes.gov.il/customs/Pages/Pages/customsreturningcitizen.aspx
בתחתית דף האתר יש מספרי טלפון. תתקשר אליהם ותחפור להם. אם תצליח שמישהו יענה.
אם לא, תשלח מיילים לכל הכתובות לשם ועד שאתה לא מקבל תשובה, שלח להם תזכורת מייל כל יום.
אם אחרי שבוע לא עונים, שלח קבילה לפניות הציבור

Jondavis

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
לדעתי אם אתה כבר בארץ, כלומר חזרתה - לא נראה לי שיש איזה פריווילגיה, ידוע לי שבמועד חזרה ניתן להביא כול תכולת הביית אבל אם כבר באתה - לא יודע - תברר במכס עצמו
היי תודה אבל לא רלוונטי עבורי, לבדוק זה מה שאני עושה כבר תקופה לא מצליח להשיג אף אחד

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בחלק שנוגע לאודיו אתה יכול לקרוא את השרשור על מחירי אודיו ולהבין את התמונה. אם וכמה זה משתלם זה תלוי במוצר הספציפי שאתה מבקש להביא.
לגבי הזכויות של תושב חוזר, זה אתה אמור לדעת.
השאלה אם אתה יכול להיות פטור ממע״מ גם שם וגם כאן.
אם אתה מזמין מכאן מוצרים מחו״ל אתה לא צריך לשלם את המע״מ שם, ולשלם רק את המע״מ כאן בקבלת המוצר. מיסי יבוא/קניה בגדול אין על מוצרי אודי
ערב טוב לכולם,

סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה
תודה רבה
עזוב אותך, קנה יד 2 בני שנה-שנתיים, גם תוכל לשמוע ולהשוות, להתאים מבחינה סונית לסט-אפ, תקנה בהדרגה ותבנה לך את הסאונד שאתה אוהב וגם תחסוך הרבה הרבה יותר כסף..או לחילופין תבנה סט-אפ ברמה הרבה הרבה יותר גבוהה.
הייתי שם 15 על הפטיפון (כולל ראש) 8 על הסטרימר ו 7 על הפונו.
זה אמור לתת לך תוצאה כללית יותר טובה מהחלוקה שלך.
פטיפון בסכום הזה בנוי לעבוד יותר מ 50 שנה וגם פונו בסכום כזה ליד 2 לא פחות, את הסטרימר ממילא תחליף עוד לפני שמנדלבליט הארכי-צב יגיש כתבי אישום, אז גיל שנה-שנתיים זה כלום.
קנה רק מוצרים שעברו יד אחת ולא מסוחרים אז בכלל עשית את שלך וגם תמכת בעקיפין בשוק האודיו המקומי.
בהצלחה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ערב טוב לכולם,

סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה
תודה רבה
לפני צו

אם אתה תושב חוזר לאחר שנתיים בחול
אתה זכאי להביא ליפט של חפצים הכוללים מערכת אודיו נדמה לי לא משנה ערכה, יש רשימת חפצים שמותר לך להביא
כמו מכונת כביסה ,מייבש, מקרר,
ללא מכס זה נירשם בדרכון שמימשת את
הזכות כך היה בעבר די רחוק,
היום הייתי נגש לבית המכס ביפו רח יפת
ומקבל מהם את אינפורציה להיום.

נערך לאחרונה ב:

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
ערב טוב לכולם,

סטרימר דק, פטיפון ופונו
אשמח באמת לעזרה
תודה רבה

אם אתה מביא את המוצרים איתך במזוודה וחוסך הובלה , אזיי תשלם מע״מ ועמילות מכס בלבד.
אבל , וזה האבל הגדול , האם שמעת את כל הרכיבים הללו מנגנים ביחד ?

אם כן , רק תבדוק מה המחיר בארץ , ואם משמעותית יותר יקר ,תביא ותתחדש , וכל מה שהפסדת זה שירות ואחריות .

אם התשובה היא לא , כלומר לא שמעת אותם מנגנים ביחד , והנך רוכש את הקומבינציה על סמך ביקורות
ובגלל המחיר אתה למעשה ב 99% הולך להצטרף לסטטיסטיקה של אלה שרכשו ״עסקה״ ולא סאונד , ועשוי להתאכזב.

שקול טוב מה הנך עושה שכן מדובר בלא מעט כסף

שיהיה בהצלחה בכל מקרה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור