מחירי רמקולים בארץ לעומת חו"ל

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
הלוואי מוצר מאירופה יאלה מחיר חו״ל
תתפלא.

ספנדור D9 מחיר חול 7700 לישט.
בארץ 35,000 שח.
ממש לא כול דבר ככה, מה אם פוקאל? ובכלל מה שאני מכיר לא משנה אירופה- אמריקה- במקרה הטוב - מחיר חו״ל ועוד מע״מ... אכן, לפעמים יש גם הנחה אבל ממש לא מה שכתבתה.
שוב שאלה - מה בעצם מבקשים? איפה מה הוא מחיר שנגיד כולנו -״ קונים בארץ נ י ק ו ד ה! ״ ?

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
ממש לא כול דבר ככה, מה אם פוקאל? ובכלל מה שאני מכיר לא משנה אירופה- אמריקה- במקרה הטוב - מחיר חו״ל ועוד מע״מ... אכן, לפעמים יש גם הנחה אבל ממש לא מה שכתבתה.
שוב שאלה - מה בעצם מבקשים? איפה מה הוא מחיר שנגיד כולנו -״ קונים בארץ נ י ק ו ד ה! ״ ?

לא חושב שיש מחיר כזה
כמו שקראת בשרשור, יש הרבה שיקולים בקבלת ההחלטה מאיפה לקנות

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אתה שאלת :
הלוואי מוצר מאירופה יאלה מחיר חו״ל חחחח איפה ראיתה?
אז עניתי, איפה ראיתי.
והוא לא היחיד!

הרמקול קודוס סופר 20, מחיר חול 4550 לישט
בארץ נמכר ב 20,000 שח. כפי שמפורסם באתר היבואן.

זרועות של origin live , דגם illustrious
באתר היצרן - 1805 לישט.
היבואן הציע לי ב 8500 שח.

אלה כבר 3 יבואנים בשליפה.
(ואני בטוח שיש עוד).

יתרה מזאת, מה רע במחיר חול + מעמ?
לגיטימי.
הלוואי כולם כאלה.

אז נכון, לא כולם כך.
אדרבה, יש כאלה שרחוק מזה.
יש אפילו יבואן, שמפרסם באתר שלו מחיר כפול, מריטייל חול.

רק רציתי להראות לך, לא כולם כאלה.
לשמחתנו.

שבוע טוב.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
לא חושב שיש מחיר כזה
כמו שקראת בשרשור, יש הרבה שיקולים בקבלת ההחלטה מאיפה לקנות
בוודאי שיש.
מחיר ריטייל הוא בדיוק המחיר הזה !
זהו מחיר שבו המוצר אמור להימכר בכל העולם ללקוח הסופי (כן גם בישראל)
כמובן שאם יש מדינה שגובה מיסי יבוא אז זה יצטרך לבוא בנוסף לריטייל. בישראל אין מיסי יבוא על אודיו למעט מיפן ומסין.
מע"מ זה לא מיסי יבוא ולא צריך להתווסף לריטייל, יש מע"מ בכל מקום.
ריטייל הוא לא סתם מחיר שנתקלים בו באינטרנט, בד"כ בביקורות יפרסמו ריטייל וזה הרפרנס שצריך להתייחס אליו, בעיקר אם מדובר בביקורת אמריקאית על מוצר אירופאי ולהיפך, כי אז זה אומר שגם מחיר המשלוח נלקח בחשבון.
זהו המחיר הרשמי שבו צריך להימכר המוצר, כמובן שניתן לנסות לנהל עליו מו"מ, בעיקר אם מדובר במוצר היי אנד יקר.
בארה"ב לפעמים מפרסמים מחירים ללא מע"מ, צריך גם את זה לקחת בחשבון.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אני מעלה שוב לדיון את הטענה שהמחירים שמפרסמות החנויות באתרים אינם משקפים את המחיר האמיתי שלקראתו הם מוכנים להתפשר. אני משתעשע זמן מה במחשבה על קניית רמקולים Dali Rubicon 6. מחירם בארץ כפי שראיתי בשתי חנויות שונות שמפרסמות את המחירים באתרן הוא כ- 25,000 ש"ח. בחו"ל (ולא בדנמרק) מחירם נע בין 2,900 ל- 3,200 פאונד (כ-15,000 ש"ח) ואפילו פחות מזה בגרמניה למשל. יתכן שאם אנהל מו"מ אשיג מחיר נמוך יותר. הגיע הזמן שהמחירים שמופיעים באתרים ישקפו את המחיר הריאלי התחתון שאליו המוכר מוכן להגיע, אולי טיפה יותר. לדעתי רוב בעלי החנויות לא השכילו להבין שאנחנו חיים בעולם חדש ולמעשה הם פוגעים במו ידיהם בפרנסתם: לפחות בתחום הזה היום אין שום קונה רציני שלא בודק מהו מחיר הריטיל בחו"ל ובמידה והפער גדול ולא מוצדק אין ספק שהוא לא יתאמץ לנהל מו"מ ויעדיף להזמין ישירת מחו"ל. הטענה של המוכרים שהופיע כאן בעבר של לבוא ולדבר על כך בחנות היא ממש לא רצינית. למי יש זמן וחשק להגיע לחנות ולנהל מו"מ כשתנאי הפתיחה שלו כל כך גרועים?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
מאנייין האם יש כזה דבר מו״מ באירופה או ארצה״ב... כלומר האם באים לחנות עם הכסף - מסיגים מחיר נמוך יותר ובכמה.

לגבי מחיר שרואים בארצה״ב - בד״כ זה ללא מיסים, ברגע שבאים לקפה - מוסיפים מיסים מקומיים ומע״מ שלהם. בקנייה באינטרנת אפשרי לקבל מוצר ללא מיסוי (לא תמיד) וזאות בגלל שכול אמריקאי מחוייב להגיש גקלרצייה כול שנה לבד.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
בשוק היוקרה אף אחד לא מחזיק מלאים :) גם לא היצרנים עצמם....
זה די ברור - אך ל״משתמש קצה״ :) זה לא לטובה ערן:)
זה ממש בעייה אם מוכנים להוציא סכום גדול מאוד -אין איפה לשמוע, גם באירופה יש מקומות נדירים שיש להם דגמים יקרים בתצוגה חופשית, ושוב - טכנית זה ברור מאוד, אמה מה...:) שבוע נפלא!

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
מאנייין האם יש כזה דבר מו״מ באירופה או ארצה״ב... כלומר האם באים לחנות עם הכסף - מסיגים מחיר נמוך יותר ובכמה.

לגבי מחיר שרואים בארה״ב - בד״כ זה ללא מיסים, ברגע שבאים לקפה - מוסיפים מיסים מקומיים ומע״מ שלהם. בקנייה באינטרנת אפשרי לקבל מוצר ללא מיסוי (לא תמיד) וזאות בגלל שכול אמריקאי מחוייב להגיש גקלרצייה כול שנה לבד.
בוודאי שיש מו״מ אבל אתה יכול גם ליפול על מוכר שיהיה מזועזע מהמחשבה שאתה מבקש להוריד במחיר
ויגרש אותך מהחנות.
כך או. כך מצטרף להצעה של ilam, מחירים סופיים באתרים בארץ יעזרו למוכרים להימנע מכך שרצים להזמין מחו״ל כי נבהלים מהפער.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
בוודאי שיש מו״מ אבל אתה יכול גם ליפול על מוכר שיהיה מזועזע מהמחשבה שאתה מבקש להוריד במחיר
ויגרש אותך מהחנות.
כך או. כך מצטרף להצעה של ilam, מחירים סופיים באתרים בארץ יעזרו למוכרים להימנע מכך שרצים להזמין מחו״ל כי נבהלים מהפער.
הבנתי:)
אני גם בעת שיקוף מלא ללא משחקים - אבל אזי - נפסיד ספורט ישראלי :) חחחח

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
זה די ברור - אך ל״משתמש קצה״ :) זה לא לטובה ערן:)
זה ממש בעייה אם מוכנים להוציא סכום גדול מאוד -אין איפה לשמוע, גם באירופה יש מקומות נדירים שיש להם דגמים יקרים בתצוגה חופשית, ושוב - טכנית זה ברור מאוד, אמה מה...:) שבוע נפלא!
התכוונתי למלאי במפעל
לא לתצוגה!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
התכוונתי למלאי במפעל
לא לתצוגה!
הבנתי, אבל לרוב גם תצוגה אין דגמי יוקרה

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
בוודאי שיש.
מחיר ריטייל הוא בדיוק המחיר הזה !
זהו מחיר שבו המוצר אמור להימכר בכל העולם ללקוח הסופי (כן גם בישראל)
כמובן שאם יש מדינה שגובה מיסי יבוא אז זה יצטרך לבוא בנוסף לריטייל. בישראל אין מיסי יבוא על אודיו למעט מיפן ומסין.
מע"מ זה לא מיסי יבוא ולא צריך להתווסף לריטייל, יש מע"מ בכל מקום.
ריטייל הוא לא סתם מחיר שנתקלים בו באינטרנט, בד"כ בביקורות יפרסמו ריטייל וזה הרפרנס שצריך להתייחס אליו, בעיקר אם מדובר בביקורת אמריקאית על מוצר אירופאי ולהיפך, כי אז זה אומר שגם מחיר המשלוח נלקח בחשבון.
זהו המחיר הרשמי שבו צריך להימכר המוצר, כמובן שניתן לנסות לנהל עליו מו"מ, בעיקר אם מדובר במוצר היי אנד יקר.
בארה"ב לפעמים מפרסמים מחירים ללא מע"מ, צריך גם את זה לקחת בחשבון.

הכוונה שלי הייתה שיש עוד שיקולים חוץ ממחיר, ודוגמאות הובאו בשרשור
לגבי המחיר עצמו - נתנו פה כמה וכמה דוגמאות ליבואנים ומוצרים שנמכרים במחירי חו״ל + מע״מ, ואף מתחת לכך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ועדיין אף אחד לא מתייחס לכך שלקופסת פח עם חמישית מכמות הרכיבים והידע שיש במחשב אישי מדביקים מחיר שבא מעולמות ההוט קוטור ושעוני שופוני אני טחון. זה צריך להרגיז.

Zeevik1

חבר מתחיל
מעורבות
3
נקודות
3
המחיר של הקוטג' של mckinsey הוא לא סתם צץ על 8 שקלים, אותה קופסה 250גר עולה בין 8 ל-10 שקלים בין אם זה ארה"ב או ניו זילנד

קילו אגבניות בקנדה עולה מעל 20 שקל, בניו זילנד עולה 25-28 שקלים קילו אגבניות חממה.
לחם (לא טעים) 20 שקלים
100גר סולומון מעושן - כ-35 שקלים.
...

וכמובן סטריאו

נרשמתי כדי להגיב.
בתור תושב כאן ... למחירים המנופחים שציינת מקנדה אין כל קשר למציאות.

הנה פירוט למטה. מדובר במחירי יום יום ולא מבצעים. כמו כן אין בקנדה מע"מ על מזון.
כאשר יש מבצעים המחירים נחתכים בעוד 50%.
יש עשרות רשתות סופרים שמתחרות זו בזו ולא רק שמוכנות להשוות מחירים אם תביא עלון או תציג מחיר רשמי מאתר אינטרנט אלא חלקם גם "יפצו" אותך בעוד 10% מההפרש.
בתור מישהו שחי מחצית חייו בישראל ועכשיו כאן - הלוואי שבישראל הייתה אותה תחרות ברוב תחומי הריטייל שיש בקנדה. מה אתה אומר על אפשרות החזרה עבור זיכוי מלא של אלקטרוניקה (כולל טלוויזיות הייאנד ואפליינס גדולים) בקוסטקו עד 90 יום והכוונה כאן למכשירים שהוצאו מאריזותיהם והיו בשימוש.
הדבר היחיד שבאמת יותר יקר כאן הוא מחירי הסלולר.

קילו עגבניות בש"ח: 7.5 ש"ח לק"ג.
https://www.nofrills.ca/Food/Fruits-&-Vegetables/Vegetables/Peppers-&-Tomatoes/Vine-Tomato-(Single-Tomato)/p/20025417001_KG
לחם "אחיד" בש"ח: 4.5 ש"ח ליחידה.
https://www.nofrills.ca/Food/Bakery/Packaged-Breads/White,-Wheat-&-Grain/White-Bread/p/20801173_EA
סלומון מעושן בש"ח: 10.5 ש"ח ל 100 גרם.
https://www.nofrills.ca/No-Navigation-Supercategory/Fish-Portions-&-Steaks/Other-Control-Brand-Div-
Wild-Smoked-Salmon/p/21021450_EA

אני רק יכול להניח שהמחירים שציינת ממקומות אחרים מדוייקים באותה מידה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
1572841589008_0_IMG-20190908-WA0008.jpg
וגם מחירי הדיור בקנדה זיל וזול ;)

זה מניו זילנד, חלום של כתבי ynet

לגבי קנדה לא הייתי שם בסופר שנים (אבל הייתי שם.. כ-50 פעם אולי בעבר)

תמונות מצורפות

• 1572841589008_0_IMG-20190908-WA0008.jpg
    1572841589008_0_IMG-20190908-WA0008.jpg
    KB 97.1 · צפיות: 376
נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 46404 וגם מחירי הדיור בקנדה זיל וזול ;)

כמה עולה הסטנד של העגבניות , נראה חבלז

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מרמקולים הגעתם לעגבניות

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 46404 וגם מחירי הדיור בקנדה זיל וזול ;)

ניו זילנד ואוסטרליה אינן דוגמה לרוב העולם המערבי, למרות שטח גדול כמות התושבים בשני הארצות ביחד לא עולה על 30 מיליון איש (גם זה עם נעגל כלפי מעלה). ברוב העולם המערבי עגבניות, שאר ירקות ובאופן כללי יוקר המחיה זול מישראל.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
כשיבואן מתמחר רמקול עם ריטייל 2000 פאונד ב18000 שקל או ריטייל של 4900 פאונד ב44000 שקל(וכולם יודעים במי מדובר ולצערנו יש עוד כמה וכמה שנוהגים כמוהו ווהצליחו להתלבש על מותגים אטרקטבים עבורנו). ואם איזשהו ט....ל מחליט להתקרב אליהם זו בעיה שלו. למרות כל זאת יש יבואנים כמו ארמה(דה וור),אילן טמיר(ניט),סאונדקווסט(ספנדור),מאסטרו אודיו(קודוס)ויש נוספים שמתמחרים מחירי חול כולל מעמ (יש מקרים שגם פחות).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור