עזרה בבחירת סטרימר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני עובד עם שיאומי מי בוקס 3 ודאק של תדי.
הדאק מצויין ואני יכול להמשיך לעבוד איתו בכייף.
לגבי השיאומי שמעתי שתי דעות הפוכות גם ממשווקים בתערוכה:
1. לא משנה איזה מכשיר מעביר את הקובץ המוזרם לדאק, קובץ דיגיטלי זה קובץ דיגיטלי לא משנה מה המקור (באינטרנט ראיתי דעות שסותרות את התזה הזו, אבל נעזוב כרגע).
2. בסטרימר יעודי תקבל איכות צליל גבוהה יותר מאשר בסט אפ שלך.
הבעייה שלי עם הסט אפ הנוכחי היא לא כל כך איכות הצליל - אני גם לא שמעתי מה אפשר לקבל מסטרימר איכותי - אלא שהשיאומי ״נתקע״ מידי פעם ואז אני צריך לנתק אותו מהחשמל ולחבר שוב קצת מעצבן.
האם יש סטרימר ייעודי ללא דאק?
האם מישהו מהחברים פה עובד עם השיאומי ועם דאק?
מה הייתם ממליצים לעשות כשלוקחים בחשבון שהדאק שאני משתמש בו הוא איכותי מאוד ואני לא מעוניין להשקיע סכום עתק כדי להגיע לתוצאה דומה למה שיש לי עכשיו?

אריה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תלוי בתקציב.
אורנדר למשל הוא סטרימר יציב , אמין ועם תמיכה של היצרן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוב הדגמים - לא

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מאיפה הבאת את הסכום הזה?
יש להם סטרימר בהרבה הרבה פחות

MeniBI

אוהב את התחום
מעורבות
20
נקודות
18
אם אתה מרוצה מהדאק אז אין לך צורך בנגן שתומך ב DSD, הייתי הולך על זה, לדעתי לא יפול מסטרימרים של 5 ספרות,
שים לו שנאי איכותי ותהנה
https://volumio.org/product/allo-digione-player/

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מול אילו סטרימרים בדקת אותו?

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
הי אריה
1)ממליץ על אורנדר (במקרה מוצע למכירה אבל כנראה כבר מכור ולא רלוונטי). יש להם סטרימרים נהדרים עם יציאת USB בלבד (הסדרה של ה X100). אלפי דולרים (תלוי בנפח הזכרון הפנימי).
2) ללומין יש סטרימר U1 MINI. כ 2500$

שניהם סטרימרים ברמה מאד גבוהה

בהצלחה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חברים, תודה על התגובות, אני לא חושב להוציא 10,000 ש"ח על סטרימר.
חשבתי שאם יש לי דאק זה יכול לחסוך בהוצאה.

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אריה,

לאחר שבחנתי אורנדר, לומיין ואף מכשירים יקרים מהם פי כמה, במידה והתקציב שלך מאפשר שני הסנט שלי, בדוק סטרימר/ממיר של Cary, בין אם מדובר ב DMS 500 הישן או ה 550, 600 החדשים - לא תתחרט.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מעניין, הבחור אומר ש 10000 ש"ח יקר לו, ואתה ממליץ לו על ממיר בכפול כסף....:rolleyes:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
מאחר ואתה משתמש במי בוקס שנתקע וזקוק לאתחולים כל הזמן, אפשר להציע משהו במחיר צנוע ובעל "שם טוב".
Bluesound Node 2i תומך במה שצריך: קובוז, טיידל, ספוטיפיי ומגיע עם תמיכה ב roon . השליטה דרך BluOS שגם עליה יש בקורות טובות.
** ההצעות האחרות שקבלת הן בליגה אחרת**. גם המחיר בליגה אחרת.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מאחר ואתה משתמש במי בוקס שנתקע וזקוק לאתחולים כל הזמן, אפשר להציע משהו במחיר צנוע ובעל "שם טוב".
Bluesound Node 2i תומך במה שצריך: קובוז, טיידל, ספוטיפיי ומגיע עם תמיכה ב roon . השליטה דרך BluOS שגם עליה יש בקורות טובות.
** ההצעות האחרות שקבלת הן בליגה אחרת**. גם המחיר בליגה אחרת.
יצא לך לשמוע אותו?

אריה

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
לא. אך נקודת המוצא שלך היא מי בוקס, שזה חומרה נתקעת, עם שלט מעצבן שמיועדת במקרה הטוב לווידאו...
לפחות יש כאן מוצר מתוכנן לאודיו סטרימינג, שמיישר קו עם כל הטכנולגיה, עם אפליקציית שליטה מצויינת.
אם נקודת המוצא שלך היתה למפיזטור ... אז כנראה שזו לא המלצה הגיונית :)

sonic bliss

אוהב את התחום
מעורבות
164
נקודות
43
אני עובד עם שיאומי מי בוקס 3 ודאק של תדי.
הדאק מצויין ואני יכול להמשיך לעבוד איתו בכייף.
לגבי השיאומי שמעתי שתי דעות הפוכות גם ממשווקים בתערוכה:
1. לא משנה איזה מכשיר מעביר את הקובץ המוזרם לדאק, קובץ דיגיטלי זה קובץ דיגיטלי לא משנה מה המקור (באינטרנט ראיתי דעות שסותרות את התזה הזו, אבל נעזוב כרגע).
2. בסטרימר יעודי תקבל איכות צליל גבוהה יותר מאשר בסט אפ שלך.
הבעייה שלי עם הסט אפ הנוכחי היא לא כל כך איכות הצליל - אני גם לא שמעתי מה אפשר לקבל מסטרימר איכותי - אלא שהשיאומי ״נתקע״ מידי פעם ואז אני צריך לנתק אותו מהחשמל ולחבר שוב קצת מעצבן.
האם יש סטרימר ייעודי ללא דאק?
האם מישהו מהחברים פה עובד עם השיאומי ועם דאק?
מה הייתם ממליצים לעשות כשלוקחים בחשבון שהדאק שאני משתמש בו הוא איכותי מאוד ואני לא מעוניין להשקיע סכום עתק כדי להגיע לתוצאה דומה למה שיש לי עכשיו?

אריה

הי אריה

לצערי אן לי מכשירים מתאימים להציע לך בטווח המחירים שאתה מחפש, אבל התזה שנאמרה לך לגבי חשיבות מקור לממיר, כאילו שאן משמעות לזהות המקור לממיר בקובץ דיגיטלי, היא שגוייה לחלוטין ונבדקה על ידי ועל ידי לקוחות שלי פעמים רבות, כל מקור לממיר מביא עימו לשולחן השפעה ניכרת באיכות הצליל הסופית, במערכות רציניות מאד השינויים הם דרמטים לחלוטין ובאחרות השינויים מצומצמים יותר.
כמו כן יש חשיבות בין סוג המכשירים המשווים, סטרימר ייעודי ומחשב אודיופילי ייעודי יכולים לייצר שינויים מסויימים בניהם, אולם שימוש במכשיר שאינו ייעודי מול שימוש בסטרימר טוב או מחשב אודיופילי, מנסיוני השינוי הביא תמיד לתוצאות קיצוניות.

כמו כן ישנם תהליכים מסויימים כמו upsampling תוך כדי הזרמת מדיה, אשר דורשים מחשבים או סטרימרים ייעודיים שיעשו את העבודה היטב ללא קטיעות, קפיצות, רעשים וכדומה.

בקיצור אינני מכיר את המערכת שלך אבל שים משקל על החלטה של מקור לממיר, זה בשום פנים ואופן אינו שינוי משני.

יום טוב

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
אני עם Allo digione signeture וספק כוח לינארי (זה בעצם בנק כבלים בטכנולוגיה חדשה ) של uptone, וזה היה שדרוג שמיע מאוד ממחשב nuc עם כבל USB טוב.

לא השוואתי לסטרטמרים אחרים, אבל אני מאוד מרוצה.
אם רוצה לנסות דבר איתי ומנסה לתאם

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אם אתה מרוצה מהדאק אז אין לך צורך בנגן שתומך ב DSD, הייתי הולך על זה, לדעתי לא יפול מסטרימרים של 5 ספרות,
שים לו שנאי איכותי ותהנה
https://volumio.org/product/allo-digione-player/

ממליץ מאוד. עובד איתו כבר כמה חודשים ומאוד מרוצה. בניגוד למוצר המוגמר שיש פה, אני הזמנתי בחלקים, ואני חושב שהמחיר דיי זהה.
ההשוואה שלי הייתה ל chromecast ולדעתי אין מה להשוות בינהם.
מעולם לא השוויתי למכשירים יקרים, כך שאין לי איזשהו reference.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איפה אני יכול לראות את המכשיר הזה?

אריה

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אתה יותר ממוזמן לתאם איתי כדי לבוא ולהתרשם ממנו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור