מתלבט איזה טאבלט לקנות

שגיא85

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני מחפש טאבלט לשימוש ביתי, בעיקר לסרטוני יוטיוב שהילדים רואים. זה צריך להיות מכשיר פשוט יחסית ועמיד למכות אבל שגם יהיה מספיק איכותי שיחזיק מעמד יותר משנה-שנתיים. האינסטינקט שלי זה ללכת על טאבלט סמסונג כי יש אני אוהב את החברה הזאת, ומצאתי דגם שלהם - Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510 Wi-Fi 10.1" 32GB - שעולה רק 990 ש"ח (תראו פה https://www.ivory.co.il/samsung-tablets.html ), נכון זה זול? למה זה כזה זול? זה מכשיר לא טוב? אני יודע שחשוב לבדוק את הזיכרון RAM של המכשיר כדי שנוכל גם להוריד כמה משחקים בלי שהוא ייתקע לגמרי, אני צודק? אז 2GB זה מספיק טוב או שאני צריך יותר? ראיתי שיש שם דגמים עם 3GB אבל הם יותר יקרים בהרבה, זה עדיף לקנות כזה? או שכל זה לא משנה ואני רק צריך לקנות הרחבה לזיכרון?

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
1000 ש"ח זה לא "זול". אני משתמש בטאבלט למטרות שציינת + פייס וקריאת ספרים. הטאבלט הראשון שקניתי היה סיני, מהמכשירים האלה עם 4GB/64GB שמריצים גם חלונות וגם אנדרואיד. עלה 700 ש"ח עד הבית ועבר נפלא, עד שהתעללתי בו פיסית ואלקטרונית למוות.. הוחלף בטאבלט של ONDA, גם מאתר סיני. 10" עם 3GB/32GB, עם חריץ ל SIM אפילו.. צעצוע חביב, קל משקל ועושה את העבודה. פחות מ 100$ :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני מחפש טאבלט לשימוש ביתי, בעיקר לסרטוני יוטיוב שהילדים רואים. זה צריך להיות מכשיר פשוט יחסית ועמיד למכות אבל שגם יהיה מספיק איכותי שיחזיק מעמד יותר משנה-שנתיים. האינסטינקט שלי זה ללכת על טאבלט סמסונג כי יש אני אוהב את החברה הזאת, ומצאתי דגם שלהם - Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510 Wi-Fi 10.1" 32GB - שעולה רק 990 ש"ח (תראו פה https://www.ivory.co.il/samsung-tablets.html ), נכון זה זול? למה זה כזה זול? זה מכשיר לא טוב? אני יודע שחשוב לבדוק את הזיכרון RAM של המכשיר כדי שנוכל גם להוריד כמה משחקים בלי שהוא ייתקע לגמרי, אני צודק? אז 2GB זה מספיק טוב או שאני צריך יותר? ראיתי שיש שם דגמים עם 3GB אבל הם יותר יקרים בהרבה, זה עדיף לקנות כזה? או שכל זה לא משנה ואני רק צריך לקנות הרחבה לזיכרון?

סוללה שלך מתה אחרי שנתיים, וגם אנדרואיד שלך מפסיק לקבל עדכונים
אם חשוב לך להחזיק טבלט לאורך זמן, קנה Apple.

מחיר זול? זה המחיר.
https://www.bhphotovideo.com/c/prod...sm_t510nzkaxar_10_1_galaxy_tab_a.html/reviews

אגב, תקרא תגובות, אומרים שהוא עגלה

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
אז מחליפים אותה אחרי שנתיים, אם המכשיר שווה את זה. אפל משתמשים בחומרה מינימאליסטית למכשירים שלהם, מה שאומר שמערכת ההפעלה עלולה כבר לא להתאים למכשיר הישן. יש גם סמסונגים יקרים (למשל מסדרת NOTE עם עט לחץ שמאפשר ציור ואפילו שימוש כטבלא גרפית למחשב בחיבור רשת), אבל למטרה שהוא ביקש, שניהם overkill, וגם כבדים פיזית.
אבל למי שכסף אינו מחסום, בהחלט, לך על IPAD או NOTE של סמסונג. :שתוי:

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
טבלטים הם עולם מוזר. היתה תקופה שדיברו על זה שהטבלטים יחלפו את המחשבים הניידים שיפחו את נפשם ויעלמו מהעולם.

זה לא קרה וגם מכירות הטבלטים בעולם רחוקות מאוד מלהרקיע שחקים.

גם אני חיפשתי לעצמי טאבלט וקראתי על החיה המוזרה הזו כמעט כל ביקורת שנכתבה אז כללי האצבע שאני יכול לשפוך פה לשימושך ולשימוש בכלל הם כאלה:

לתג המחיר של הטבלט ישנה משמעות גדולה מאוד. בשוק בישראל תבלט שמחירו פחות מ 2500 ש"ח הוא בזבוז של כסף.

אין חובה לרכוש טבלט שצריך סים ולחברו לרשת האינטרט ואפשר לחסוך,לא מעט,בקניית הגרסה שמקבלת אינטרנט מהראוטר האלחוטי שבבית בלבד.

טבלטים מבוססי אנדרואיד מוגבלים לעדכוני תוכנה בד"כ לתקופה של שנתיים או קצת יותר.

בשוק המקומי סמסונג בולטת,לטובה, בהיצע הטבלטים שלה אבל:כפי שציינתי הבאמת שווים השקעה מחירם מעל ל 2500 ש"ח.

אני לא בטוח שתבלט שעושה את עבודתו נאמנה ולאורך זמן- עניין העדכונים הוא באמת חיסרון. הטבלט שלי (מבית היוצר של סמסונג) כבר מקבל רק עידכוני אבטחה ותיקוני באגים אבל לא עדכוני מערכת הפעלה והוא עובד כמו ביום הראשון שיצא מהאריזה שלו.

גלוי נאות:

אני לא סובל את אפל אין לי ולא יהיה לי אף מוצר שלהם גם אם ימסר לי בחינם. למרות זאת התבלטים שלהם הם באמת State of the art ובניגוד לנאמר בעוד שלוש שנים עם תעדכן גירסת תוכנה יש סיכוי גדול מאוד שתצטער על זה צער רב......

אז כל מה שכתבתי פה נוגע לטבלטים שהם לא מבית היוצר של אפל.

מנחם.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
שונא את apple אך יש לי טאבלט שלהם(השני שלי).
במידה ויש לך בעייה תקציבית לך על המיני.
מנסיון אין טובים מהם.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מה אתם שונאים את אפל? אולי לא מתחברים למערכת הפעלה, על מה יש לשנוא?

אני שונא את גוגל על חדירה לפרטיות ומכירה של אינפורמציה אישית לרשויות וכל המרבה במחיר
כנ"ל פייסבוק - על שקרים וקידום חדשות ומוצרי פרסום שמתאימים להם, וגם מכירה של אינפורמציה אישית דרך צד שלישי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור