חטאים קטנים בדרך לקניה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: חטאים קטנים בדרך לקניה

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
שלום לכולם אכן יום הכיפורים עבר וגמר חתימה טובה אז ככה הבעיה טמונה בשני צדדים בקונה הישראלי שנותן את מירב זמנו ודעתו על איך קוראים לזה מכונית פח עם ארבע גלגלים שם לא תצליחו לעבוד עליו אבל בנושא הציוד הביתי ואלקטרוניקה . משפט מרגיז יש לו והוא כשהוא קונה מכשיר זול בוכה או שתשובתו לי זה מספיק הוא בא לביתו ולא נוגע לא נהנה רק בוכה ואומר שדפקו אותו . והמוכר מצד שני מחפש לעבוד עליו כדי להרויח מאיזה ספק זה או אחר ידע הוא לא רוכש לא איכפת לו אבל כשנכזור למה שמו פח עם ארבע גלגלים הוא יתן את רוב תשומת הלב עוד דוגמאות למשל תשאלו בחורים צעירים שאותם מעניין לזרוק הרבה כסף על לא כלום למשל רמקולים והרבה קופסאות לרכב כדי להפציץ אוזניים ברכב שם אין איכות או איזה מסך דיודי שלא לצורך כי הנהג לא משתמש אלא הנוסעים ורמקולים וגימיקים למינהם אבל בתחוםם הביתי יש עוד ועוד אבל זה נובע מחוסר ידע ויאפתיות מצד המוכרים שהם חושבים שהם יודעים וגם מבחינת מחיר ואיך לעשות עוד כסף דיי על איכות משלמים ועל טיפשות מקבלים ביי שנה טובה ותעזבו את הרכב הוא לא הכל בחיים!!!!!

tal1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טיפים קטנים למוכרים ולקונים

כשהחלטתי לרכוש מסך דק יצאתי לנבור ברחבי הרשת ובמספר חנויות כדי לצבור מספיק ידע שיאפשר לי לקבל החלטה לגבי איזה מסך מתאים לצרכים וליכולות הכלכליות שלי.בשתי חנויות זכיתי להתעלמות בחנות נוספת ניגש אליי איש מכירות שאין לי מושג אם הוא יודע להבחין בין מסך דק לתמונה.רק בחנות אחת אכן זכיתי ליחס רציני עם תשובות רציניות.לאחר תקופת התלבטות רכשתי מאותה החנות את הLCD של LOWEW 42 לאחר כל הקורס המקוצר הזה פנו אליי חברים כדי שאייעץ להם בבחירת מסך בתוך הכיאוס,בד"כ אני לא נוהג להמליץ להם על דגם ספציפי אבל משתדל להסביר כמיטב יכולתי וידיעותיי מהם ההבדלים בין פלזמה ל LCD איך מחליטים איזה גודל מסך נחוץ מה ההבדל בין FHD לHDR וכו' .(אני מודה ש 90% מהידע שלי מקורו באתר זה) לעיתים אני נלווה אליהם במעמד הרכישה ושוב ושוב אני עד להתנהגות לא ראויה של אנשי מכירות שאם לדון אותם לחסד אז נאמר שאין להם מושג על מה הם מדברים וא נדון אותם לחומרה הרי שבלא מעט מקרים מדובר בהסברים שנמצאים על גבול ההונאה(צריך למלא גז בפלזמה וכו').אם אתם עומדים לפני רכישה של מסך עצרו שנייה הרחיבו את בסיס הידע שלכם תתיעצו עם אנשים מהימנים גשו למספר חנויות וכל מידע שאתם מקבלים בדקו אנשי מכירות נוטים לפעמים להמציא סיפורי שווא מתוך רצון לסגור עסקה.אם אתם אנשי מכירות ואתם קוראים זאת עצתי לכם השתמשו באמת כ"אסטרטגיית מכירה" לטווח ארוך זה ישתלם לכם אולי תפסידו עסקה אחת או יותר בגלל זה אבל כך גם תוכלו ליצור לעצמכם מאגר לקוחות שסומכים עליכם שכן "ניכרים דברי אמת".
חג שמח לכולם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור