תודה

• פותח הנושא sbk
  • פורסם בתאריך

sbk

חבר אתר
מעורבות
74
נקודות
18
אז יום אחרי התערוכה הכי מדהימה שהיתה פה בארץ זו הזדמנות מצויינת לומר תודה רבה לנמר היקר ולכל היבואנים, המציגים ואפילו היצרנים שהגדילו לעשות ושלחו נציגות מקצועית לתערוכה.
ההשקעה המטורפת ניכרה לאורך כל האירוע והצליחה להתעלות על כל הציפיות שהיו גבוהות מאוד מלכתחילה.
להפיק כזה אירוע בכזו רמה במדינתנו הקטנה זה ממש לא מובן מאליו!
אז שוב, המון תודה לכל מי שעמל וטרח והשקיע רבות (וכנראה עדיין טורח בבוקר שאחרי) ונתראה שוב בשנים הבאות.

שמעון

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בהחלט כל הכבוד!!! :כל-הכבוד::בעד::בעד::בעד:(ורד)(ורד)(ורד)

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תודה להפקה יוצאת הדופן.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
מצטרף - לא צריך להגיד הרבה במקרים שכאלו:) באמת - פשוט תודה רבה!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
מעכשיו לספור שנתיים קדימה........

שוב תודה רבה לכל הנוגעים בדבר.:שתוי:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
זו הזדמנות מצויינת לומר תודה רבה לנמר היקר ולכל היבואנים, המציגים ואפילו היצרנים שהגדילו לעשות ושלחו נציגות מקצועית לתערוכה.
מצטרף לתודות.
הייתה תערוכה מצוינת!

gtr

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
היה מעולה.
ובכלל היה נחמד לפגוש את החברים שמכירים עם השנים.
תודה על היוזמה והאירגון.
ישר כוח.

yinonsh

חבר משקיען
מעורבות
72
נקודות
28
תודה רבה נמר והצוות המארגן.
נהנתי.
אירגון למופת.
רוב החדרים נשמעו ליגה.

hm68

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
8
מצטרף לכל התודות, הברכות והפרגונים, אכן התערוכה הייתה איכותית וברמה גבוה ושיקפה את השקעת המשאבים המרובים של המארגנים ושל המציגים - שאפו ענק!!!
מבקש להציע שלושה נקודות לחשיבה לעתיד -
  1. נקודה זו מופנית אלינו כמבקרים הבאים לתערוכה המהווה עבור המציגים/יבואנים במה להצגת תכלית של מוצריהם וכאמור, הם השקיעו משאבים ניכרים כדי להגיע לסאונד מיטבי (בהתייחס לנתוני המיקום) ולכן מאוד מפריע כאשר בעת ההאזנה טלפונים מצלצלים וחבורות מבקרים מפטפטים בקול רם המשבש את היכולת להאזין. כולנו מבינים שהביקור בתערוכה משמש גם כמפגש חברתי והזדמנות לשוחח ולחדש הכרויות ולהתעדכן אך ניתן לעושת זאת מחוץ לחדרי התצוגה.
  2. מציע למארגנים להכין קטלוג המכיל את רשימת המציגים בתוספת צילומי האולמות, החדרים והדוכנים על מוצריהם השונים ולאחסן באתר במקום נגיש, כך בעתיד אם משהו ירצה מוצר מסוים שראה ואו שמע בתערוכה יוכל לאתרו בקלות.
  3. מציע לחשוב על הקצאת שטח בשולי התערוכה או כאירוע בפני עצמו (אותו ניתן לקיים במועד אחר כלשהו) בו יוכל להתקיים שוק "תן קח" וכל מי שירצה יוכל בעלות סמלית לקבל פינה קטנה בה יציג את אשר ברצונו למכור ואו להחליף.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
אכן תודה רבה, הייתה תערוכה מאוד מושקעת.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,063
נקודות
113
תודה רבה לנמר וליאור על האירגון המופתי,
היה תענוג להשתתף כמציג ולראות את כל הקולגות בחדרים סופר מושקעים שנותנים כבוד לתחום שלנו בארצינו הקטנטונת...
הרמתם את הרף בתערוכה הזו ללא ספק!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
  1. נקודה זו מופנית אלינו כמבקרים הבאים לתערוכה המהווה עבור המציגים/יבואנים במה להצגת תכלית של מוצריהם וכאמור, הם השקיעו משאבים ניכרים כדי להגיע לסאונד מיטבי (בהתייחס לנתוני המיקום) ולכן מאוד מפריע כאשר בעת ההאזנה טלפונים מצלצלים וחבורות מבקרים מפטפטים בקול רם המשבש את היכולת להאזין. כולנו מבינים שהביקור בתערוכה משמש גם כמפגש חברתי והזדמנות לשוחח ולחדש הכרויות ולהתעדכן אך ניתן לעושת זאת מחוץ לחדרי התצוגה
מצטרף.
לצערי בחלק מהחדרים גם המציגים לקחו חלק בשיח הרם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
תודה רבה על תערוכה כיפית ומעניינת.
כל הכבוד למארגנים על הארגון וכן לכל המציגים.

נקודה אחת שאישית הרגשתי צביטה בלב - בעבר הייתה פינת הנצחה מכבדת ומרגשת לאייל פור ז"ל ונאמר לי שהייתה בקשה של המשפחה להימנע מזה בתערוכה הנוכחית.
אני מאוד אודה לנמר אם לקראת התערוכה הבאה יצליח להעביר מסר למשפחה מציבור מוקירי זכרו שרוצים לכבד את האדם ואת פועלו בתחום.
אין לי ספק שהמשפחה מרגישה את האובדן והשכול יום יום ושעה שעה וממש לא צריכה את זה, כמו הרבה משפחות שכולות בישראל, אולם פינת הנצחה מכבדת כפי שהייתה בעבר מאפשרת גם לחלוק לו כבוד וגם להזכיר את פועלו המבורך בתחום.
מה הדיעה שלכם ?
ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה רבה על תערוכה כיפית ומעניינת.
כל הכבוד למארגנים על הארגון וכן לכל המציגים.

נקודה אחת שאישית הרגשתי צביטה בלב - בעבר הייתה פינת הנצחה מכבדת ומרגשת לאייל פור ז"ל ונאמר לי שהייתה בקשה של המשפחה להימנע מזה בתערוכה הנוכחית.
אני מאוד אודה לנמר אם לקראת התערוכה הבאה יצליח להעביר מסר למשפחה מציבור מוקירי זכרו שרוצים לכבד את האדם ואת פועלו בתחום.
אין לי ספק שהמשפחה מרגישה את האובדן והשכול יום יום ושעה שעה וממש לא צריכה את זה, כמו הרבה משפחות שכולות בישראל, אולם פינת הנצחה מכבדת כפי שהייתה בעבר מאפשרת גם לחלוק לו כבוד וגם להזכיר את פועלו המבורך בתחום.
מה הדיעה שלכם ?
ארז

היי ארז. בכל שנה אני מזכיר את יום אזכרתו של אייל פור חברי היקר ז״ל. עד התערוכה האחרונה היתה פינת הנצחה לאייל ואף הזמנתי את מילי והילדות להגיע. נראה שזה רק מזכיר להם בצורה משמעותית מידי את מה שאבד. לכן, החלטתי שלא לעשות כך בתערוכה הזו. האמן לי שאני זוכר אותו תמיד, בכל יום, בכל שעה ובכל תקליט שאני מניח על הפטיפון.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
החלטתך ברורה ומאוד מובנת. ממש לא התכוונתי לחלוק עליה.
רק רציתי להעביר מסר של תמיכה לחזק את מילי והילדות שלדעתי יחמם את ליבן שאנשים רבים שנבצר מהם להגיע לאזכרה זוכרים את אייל האיש והמקצוען.
ארז

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
תערוכה למופת !!!
הייתי לפני שנה במינכן , ונהניתי שם פחות. חבל שלא האריכו אותה ביום נוסף (יום שישי מהבוקר עד הצהריים) .
כל הכבוד :בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תערוכה למופת !!!
הייתי לפני שנה במינכן , ונהניתי שם פחות. חבל שלא האריכו אותה ביום נוסף (יום שישי מהבוקר עד הצהריים) .
כל הכבוד :בעד:

כל יום בכפר המכביה עולה המון כסף. אנחנו לוקחים את המלון למשל לחמישה ימים. יום אחד מפרקים את החדרים ומשאירים אותם עירומים, יום לאחר מכן הקמת התערוכה על ידי היבואנים, יומיים תערוכה, ויום נוסף שמחזירים את החדרים לקדמותם. עוד יום נוסף היה מעלה אוטומטית את מחיר ההשתתפות בתערוכה ומשם היה נמנע מיבואנים להציג. המטרה שלנו בתערוכה היא לא להרוויח כסף אם כי להיות יעילים ככל הניתן במחיר למציג ובמחיר הכרטיס. זו הסיבה שאינני מעסיק עובדים בתערוכה ומנסה לעשות כמה שיותר פעולות בעצמי. החסכון הזה, מאפשר לתערוכה להתקיים או לפחות, מאפשר לה להיות זמינה כלכלית לכולם.

ולגבי ההשוואה למינכן - זה אולי הדבר הכי מרגש מבחינתי. הרי מינכן זו השאיפה, רק בקטן. בתערוכה הבאה הפתעות נוספות.

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
מצטרף לכל הנאמר היה מושקע ביותר , רואים שנתנו כאן השקעה רבה תכנון והמון אהבה :לב: שבהחלט מבחינתי נותן במלא בצניעות רמת הנאה של חו"ל + ועל זה שאפו גדול לכל העוסקים במלאכה :בעד:
בנוסף בנימה עוד יותר אישית , מי שמכיר אותי יודע שמסיבות אישיות נבצר מיכולתי להיות חלק מהקהילה באופן פעיל כפי שחלק מכם זוכר , אז הוזמנתי ובאתי , לא רק שנהניתי מההצגה הכי טובה בעיר ,גם מאוד חימם את לי את הלב החום והאהבה שקיבלתי מהחברים שפגשתי ( ופגשתי המון ) זה פשוט ריגש אותי מאוד , שוב הזכיר לי שיש לנו קהילה מקסימה ומגובשת של חברים שכיף לבלות במחיצתכם ואני לגמרי בבית :שתוי:
אז תודה רבה לנמר וליאור על ההזמנה ועל הכל , תודה רבה לכולכם כל אחד מכם שיחד ממשיכים להעלות את הרמה ( יבואנים וחובבים כאחד ) ומביאים לתחום שלנו המון הנאה גדולה וכבוד ועוד כאן בארצנו הקטנטונת .
כן ירבו אירועים כאלה !
בברכת חג שמח לכולכם
אלי קשי (ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור