תערוכת digitown סיכום היום הראשון

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
להלן סיכום שלי, לטעמי ודעתי:
החדר הטוב ביותר בתערוכה
cost no object:
החדר של יגאל לסרי il-audio רמקולים אקפלה, אלקטרוניקה של passlabs, נגן וסטרימר של ayon audio ופטיפון (מושקע מאוד)!!!
הכל, אבל הכל נשמע בחדר הזה נכון! פריסת הכילים, הגודל, תלת מימדיות, השששששקט פשוט אומנות. יצויין לחיוב הווליום שלא היה מחריש אוזניים (כמו בחלק מהחדרים) וכן, בחירת המוסיקה
כל הכבוד יגאל!!! חייבים לקפוץ (קומה 3 בבנין המרכזי)

חדרים נוספים מעניינים:
2. מאסטרו אודיו (רמקול ונגן סי.די. מטריפים)... הנגן playback האנלוגי ביותר ששמעתי!!! קומה 3 במתחם המלון.
3. חיים סבג- lampisator עם הגברה של ג'ף רונאלד... רמקולים גדולים מאוד... מהנה, מהנה מהנה.קומה 3 במלון.

החדר עם התמורה הטובה ביותר למחיר:
(Or-audio (great value 4 money
בימים טרופים שכבל עולה 45 אלף $$$
מערכת בשווי של כ-100 אלפי שח, מנגנת יפה מאוד מאוד מאוד....קומה 3 מלון.
גם החדר היה שמח תמיד ועמוס מבקרים... ישר כוח על המוצרים האקזוטיים.
ניר

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
IL AUDIO היה החדר ששהיתי בו הכי הרבה - נשמע מצויין
OR-Audio נהנתי מכל רגע
אם יסתדר מתכוון לחזור מחר לקצת יותר זמן אולי אתחדש

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
האם ניתן לרכוש כרטיסים במקום?

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
OR-Audio-מבחינתי היה מדהים מבחינת VFM
IL AUDIO -מעולה!
פיוז -כמה פשוט ככה מעולה!
סטריאוסקופ -מקוצען!
אישית הרמקול שהכי הדהים אותי בהפרדת הקלים והאיכות היה Concentro M -ELAC- באמת הבמה הכי גדולה ומדוייקת ששמעתי עד היום.

תודה על התערוכה המדהימה לצוות וליבואנים!

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
קודם כל - כל הכבוד למארגנים, יש המון המון חדרים עם גיוון אדיר ורמות (מחיר) מגוונות ביותר. היה ממש כיף היום, הייתי כפול זמן מהמתוכנן. לא היה חדר שלא אהבתי, ורק מרשימת החדרים שאני מציין אפשר לראותכמה הרבה דברים נהדרים היו שם.
מה שהכי יפה בכזו תערוכה זה כשאנשים שונים אוהבים במיוחד דברים שונים. זה אומר שהיה טוב ומגוון. ואכן אני אהבתי במיוחד דווקא דברים קצת אחרים.

מבחינתי ללא ספק החדר של אלגזי היה הטוב ביותר בתערוכה. בסה"כ מערכת בכ-100 אלף ש"ח. נתנה צליל יציב ו-laid back תוך נגינה מרשימה של כל דבר. הרמקולים לא נבהלו משום דבר ושום עוצמה והיה פשוט כיף. אף פעם לא שמעתי נגינה בווליום גבוה שהיא כל כך רגועה לאוזן. כל פעם שנכנסתי נהניתי.

לא רחוק ממנו היה החדר של מורל (לפחות זה מה שהיה רשום על הדלת, למרות שניגנו שם רמקולים של סונוס פאבר). היה מאד מאד מרשים והייתי שם הרבה זמן.

שני חדרים הוכיחו שאפשר לשמוע מוסיקה עם מוניטורים בלי סאב וממש ליהנות:
קודם כל קודו אודיו, שאיכשהו הכל נשמע שם נכון ומדויק "כמו שצריך", עם יופי של במה ובאס יפה אבל עדין יחסית לרצפתיים, חזרתי לשם 3 פעמים ליהנות. אני מאמין שכאן האומנות היתה הרבה מעבר לרמקולים עצמם.
וגם קונקטור עם מוניטור אודיו פלטינום II. אני מאלה שחיפשו את הסאב ולא מצאו. באס מרשים אבל עדין. מאד אהבתי. וחזרתי לשם שוב ושוב לוודא שזה באמת כיף. אילו חיפשתי היום רמקול בתחום המחיר הזה (כ-25 אלף שקל), הייתי לוקח אותו בעיניים עצומות.

פיוז הביאו את blade ii של kef, שבהחלט היו בין הטובים בתערוכה, וגם את q-acoustics שבמחיר צנוע הרבה יותר היו גם כן מרשימים. במיחד הרצפתיים (המדפיים היו מאד מפורטים אבל חסרו באס, היתי מחבר להם סאב להדגמה).

גם פוקאל היו מרשימים. הכל היה אצלם "נכון" ו"טוב", אבל מצד שני שום דבר לא בלט.

החדר של מאסטרו אודיו היה מאד מיוחד, קשה להגדיר מה בדיוק אבל היה קשה לקום ולהמשיך הלאה, מה שאומר משהו...

סטריאו סאונד הציגו רמקולים במחירים נמוכים (יחסית לאחרים), ואיכות לא רעה. הצליחו להפיק מהם מוסיקה נהדרת, והם בהחלט יכלו להתחרות ברוב הרמקולים היקרים מהם בהרבה, אולי לא אלה שציינתי למעלה כ"טובים ביותר" לטעמי, אבל ברוב האחרים. מרשים.

אף חדר דו-ערוצי לא הצליח (וגם לא ניסה) להתחרות בבאסים של מפלצות הקולנוע הביתי של Future ושל סיריוס, שהיו מאד מרשימות, אבל זה קרב לא הוגן, עם הסאבים הענקיים, וגם כנראה לא מאד מעניין. בכלל נהניתי לראות את המסכים עם 4K ו-8K, כאשר בבית אני עוד עם Full HD מיושן...

כל שאר החדרים היו טובים - חלק יותר, חלק פחות. לטעמי.
חשוב לי לציין שוב, שמדובר בהמון טעם אישי. על חלק מהרמקולים שהכי אהבתי שמעתי אנשים אומרים שממש לא אהבו, ולעומת זאת רמקולים קצת שיעממו אותי הוציאו קריאות התפעלות מהרבה אנשים.

אז שוב תודה למארגנים ולמציגים, וכל הכבוד, היה מדהים.

נ.ב. מתנצל אם פה ושם טעיתי בשמות ואי-דיוקים, כל כך הרבה פירמות וחברות שאני מכיר מאד בערך, אז בטוח פה ושם התבלבלתי.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
מצטרף לנאמר ונכתב - השנה - זה הצליח ! באמת מגיע תודה רבה בגדול למארגנים!
אפשר להגיד שאהבתי רוב המוחלט של חדרים שהציגו דו-ערוצי.
לא הזכירו כאן את חדר של סאונדקווסט, היה בחדר סאונד מאוד יפה בתמורה סבירה ביותר (ע״פ גבי - בסביבות 40קיי ש״ח).
Il Audio - יגאל כרגיל יודע להרשים
אלבדו בחדר של עופר ופלייבאק החדש ניגנו יפה מאוד
למפיזאטור האהוב עליי, אך בגלל בגודלו לצערי לא האופציה עבורי:(
ועוד ועוד - ממש לא יודע להגדיר חדר הכי הכי - השנה כולם הכי - ישור כח!
חדר של ערן - כרגיל - תענוג לשמוע
חדר של מארק, בקיצור כולם מצויינים
חייב לציין השקעה בעיצוב וטיפול באקוסטיקה - לדעתי גם דברים אלו ״עשו לנו את זה״
ציפיתי ״לפגוש״ את mbl....

ALMA69

חבר מתחיל
מעורבות
7
נקודות
3
ראשית כל הכבוד למארגנים על התערוכה האיכותית.
אני נהניתי משני חדרים.
הראשון הוא של סאונדקווסט רמקולים SPENDOR A7 עם הגברה של HEGEL כל פעם שאני מאזין לרמקולים
של החברה הזאת נמרח לי חיוך לא רצוני על הפנים.
החדר השני היה של פיוז עם הקונספט 500 הריצפתי של Q ACOUSTICS פשוט תענוג אמיתי

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
נראה לי שפספסתי השנה.
הרבה יותר מוצלחת מהקודמת!
על פי דיווחים שקבלתי מהשטח..

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
החדר של לסרי היה מדהים ובחירת המוזיקה שגם ישבה בול על המערכת וגם הדביקה אותי לכיסא! VFM לדעתי סאונדקווסט עם מערכת לא יקרה שנשמעת מדהים וקל להכניס לכל בית מבחינה עיצובית.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
תודה נמר, ליאור ושאר המארגנים.
מי שלא היה חייב לעצמו לעצמו להספיק מחר.
עוד בטח יכתבו הרבה אבל כדי לסקרן את אלו שלא הלכו עדיין אני אשקיע קצת..
תערוכה מאורגנת פיקס והרבה מה לשמוע, לצערי לא הספקתי הכל.
כמו שכתבו לפני, בחדר של יגאל לסרי היתה חוויה מלמדת מן המעלה הראשונה.
סט אפ הרגיש לי כמעט מושלם מדי... טבעי, מאוזן מאוד ומרגש. לא היתה שניה אחת שבה המוסיקה היתה קצת צורמנית, או אנמית, או לא מספיק פאנצ'ית, או יותר מדי, או אגרסיבית, או לייד בק. בקיצור קרוב למושלם בעיני.
למיטב זכרוני האקפלה נשמעו בחדר הזה טוב משמעותית מאשר נשמעו במינכן השנה בסט-אפ שהעמידו בעלי החברה עם אלקטרוניקה אחרת. זה אומר הכל לדעתי.
היה קשה מאוד לעזוב את החדר ויגאל נאלץ בסוף לבקש מאיתנו לצאת כי הוא רצה ללכת הביתה..
באודיופריק היתה חוויה מוסיקלית מהנה מאוד, בעיקר דרך הממיר של ברינקמן שנשמע נהדר ולא פחות מהנה האטיטיוד הנעים ומסביר הפנים של ערן.
סט-אפ נוסף שנשמע מדהים בעיני והתחבא לו בחלק צדדי של חדר גדול, הרכיב בחור בשם דניס שעובד ב b&o על בסיס סט-אפ אישי שלו: מיקרו סייקי 1500 עם הנעת רצועה כולל משאבת הואקום, מחוברים לפרה אמפ ולפונו, שניהם בבנייה של מיכאל ואלו חוברו לרמקולים מוגברים של b&o. לאוזניים שלי זה נשמע אוורירי, חי מאוד ובשרני, הכי קרוב לאופי הצליל שאני אוהב, אם כי בטח הייתי מחבר לרמקולים אחרים, אבל גם ה b&o ראויים.
דני בכור מאודיואקסטרים גם הוכיח שוב בעיני שמבחינת vfm קשה מאוד מאוד להתחרות במגנה פלנר, סאונד, מלא, גדול, מפורט, המון טקסטורה ודרייב ומעט חסרונות יחסית למחיר. דני חיבר שני זוגות של רמקולים, אם אני לא טועה אלו ה 0.7 ו 1.7 לפרה של פליניוס, כשזוג אחד מוגבר על ידי פאואר של ברייסטון והשני על ידי מגבר מנורות מעולה c.a.t jl2 היה מהנה עם הסברים מלומדים של דני ברקע על אופן הבניה של הפלנריים.
בחדר של orac גם נשמע יפה מאוד, רמקולים והגברה שאין להם העדפה לסוג מסויים של מוסיקה וכל מה שיזרקו להם, הם ינגנו כמו שצריך, באופן מהנה מאוד, מוסיקלי ומערב.
לעומת החדר של or audio שהיה מהנה מאוד אך הוא מוכוון לז'אנרים מסויימים של מוסיקה באופן מודע וגלוי. הצליל היה חם ואינטימי, מאוד בשרני ולדעתי קשה להישאר אדישים אליו, גם למי שחסיד של דיוק אנאלי בצליל.
הצליל מאוד מאופיין, אומנם לא ניתן להגיד על הצליל הזה שהוא נייטרלי, אבל כן אפשר להגיד שהוא מלא אופי ורגש.
בקשה מאור אודיו לנגן מוסיקת רוק, סורבה בעדינות בהסבר שהסט-אפ הזה לא מתאים למוסיקת רוק.
היו עוד חדרים מהנים, למשל אצל זיו מאודיוזיפ, מפורט, מאוזן, דרייב, פאנצ'י וכל מה שצריך בסאונד, אם כי אני מעדיף באופן אישי יותר חום ואווריריות.
היו גם חדרים מאכזבים בעיני כמובן, לא דווקא אלו שלא כתבתי עליהם, היו גם חדרים טובים שלא הספקתי להתעכב בהם.
באמת אני מאוד מאוד ממליץ למי שלא היה להזיז עיסוקים אחרים הצידה וללכת לתערוכה.
בהצלחה לכל העוסקים במלאכה.
תענוג

נערך לאחרונה ב:

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
באמת תערוכה מוצלחת ומרשימה
הטובים ביותר לדעתי
1 יגאל לסרי
2 זיו. מסתבר שקרמי ניתן לאהוב
גם כל השאר היו טובים מאד
ביקורת אחת לטעמי: בחירת המוזיקה ברוב החדרים נטתה לרגוע מדי

mike1999

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
התערוכה השנה מעולה!

הנה הטופ שלי:
1.המערכת עם הסאונד הכי טיבעי הייתה של מאסטרו אודיו, משהו שם פשוט נשמע נכון.
2. המערכת הכי "אודיפילית" היא של YG acoustics אצל אבי יפה,סאונד כל כך נקי, מדהים, שם אותם לפני המגיקו למרות שהמגיקו רמה מעל בבאס.
3.המערכת הכי כיפית: הרמקולים הגדולים של חברת Horns, שחכתי את שם היבואן, הם לא היו הכי אודיופילים, לא היה להם את הבאס הכי טוב, ועדיין ישבתי שם מעל 30 דקות מרותק לכיסא, היה תענוג.

האקפלה נשמעה טוב אבל אחרי כמה דקות הסאונד הרגיש לי כבד, כמו ששמים מוזיקה בפול ווליום אחרי לילה חסר שינה, מעניין אותי לדעת אם עוד מישהו חווה את זה.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בלי שמות והעדפות התערוכה הטובה ביותר שהיתה עד היום מכל הבחינות. עלינו כיתה.
אני אסכם בזה ששנים קודמות אחרי שעתיים עברתי לקשקש עם החברה והפעם אחרי 7 שעות היו צרכים לגרש אותי מהמקום ולא הספקתי הכל.
כמות המערכות שיצרו עניין בהתחשב בתנאים היתה גדולה ורמת המקצועיות של המציגים והתערוכה עלתה.
כבוד !!

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
הולך היום. כבר הכנתי תקליטורים אהובים ומתפלל שיהיו כמה שיותר חדרים עם נגני סי-די, שיתנו לנגן אותם. ;)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
חברים, יום של אתמור השאיר לי טעם של עוד:) , לכן שאלה - האם כרטיס הינו ליומיים?

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
גנאדי, אני חושב,שבשרשור אחר כבר שאלו והתשובה היית כן. תבוא, לפחות לא ארגיש נציג יחיד מהמגזר הרוסי.:בכי:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני גם מגיע שוב אז תתרגמו לי לעברית

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור