ראיון חגיגי עם נמר לוי היזם והבעלים של האתר dtown ותערוכת DigiTown

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
נמר לדעתי האיש החשוב בביצה המקומית בתחום האודיו דו-ערוצי ואנלוגי בפרט. מדהים לראות את ההתקדמות מפיור למערכת פסיכית, בא מחזיק עכשיו והכל מאהבה אין-סופית למוסיקה !!!:כל-הכבוד:מבמה הזאת רוצה להגיד תודה ענקית ולאחל חג שמח ותערוכה מוצלחת לכולם !!!:מאזין:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כל הכבוד נמר.
מאחל לך עוד הרבה שנים של התרגשות והתלהבות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נמר,

אני רואה שהחברים אוהבים אותך,
רואים את זה בעשרים ומשהו הודעות שקבלת.
זה התחיל מצידי לכתבה אחרת "נמר, תכתוב לי 300 מילים" ונגמר מצידך ב-2000 מילים :D - השאר כבר ידוע.
תודה רבה שלא נשברת מהקשיים הרבים, זה לא מובן מאיליו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,

אני רואה שהחברים אוהבים אותך :),
רואים את זה בעשרים ומשהו הודעות שקבלת. זה התחיל מצידי "נמר, תכתוב לי 300 מילים" ונגמר מצידך ב-2000 מילים :D - השאר כבר ידוע.
תודה רבה שלא נשברת מהקשיים הרבים, זה לא מובן מאיליו.

אני אוהב אותם יותר. הרי מי ייתן לי את הכוח לעשות אם לא הם והיבואנים האלופים שלנו? ולגבי הראיון, תמיד נעים לי לשוחח איתך, אז הצלחת להוציא ממני דברים שעד היום לא סיפרתי.

לגבי הקשיים. מחר ההקמה, יהיה מאתגר, אבל ביום חמישי ב-22:00 בלילה אני מאמין שהדופק יחזור למהירות הרגילה והבריאה. עד אז, אני מרגיש כאילו אני רוכב על אופני כושר בדרגת קושי מקסימלית. אבל אין יותר מספק מזה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לפני כמה שנים פגשתי את ליאור ונמר דרך האתר הכחול ומאז יש לי שני חברים טובים שאני בטוח שאני יכול לסמוך עליהם בכל דבר.

נמר, אתה יודע, כמה אני אוהב אותך ומעריך אותך ועד כמה אני כועס עליך שכל מה שאתה אומר לי בתחום האודיו בסוף קורה, כן, אני צריך לגלות זאת לבד. ועד כמה אני מוריד את הכובע על הדרך שאתה מקדם ובונה את עצמך.

אני יכול רק לנחש עד כמה קשה להרים את התערוכה הזו כל פעם מחדש, נמר וליאור יעקב, מחזק את ידכם אני יודע כמה קשה אתם הולכים לעבוד מחר, בדרך כלל אני משתדל להגיע לתת יד. כעת אני יכול רק לתת לכם עזרה מורלית ולחזק את ידכם מטוקיו הגשומה ורחוקה. יוצא מחר בדרך חזרה לא רוצה לפסיד את התערוכה. אני בטוח שהיא תיהייה מדהימה ולא רוצה לפספס אותה.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
סחתיין נמר וגם כל שאר העוסקים במלאכה
תודה רבה !!
והמון בהצלחה.
תודה גם על הייעוץ לאורך השנים.
אין דרך יותר כיפית מבחינתי לבלות את היום הולדת שלי יותר מאשר בתערוכה כזו..

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בהצלחה לכולם בתערוכה, לנמר וליאור, למציגים שאני בטוח שאלה יומיים מאוד מלחיצים עבורם ולנו שבאים לראות, לשמוע ולתכנן את השדרוג הבא...

אורי יפה

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
3
Black Tiger!
החדרת רוח במפרשים של כל תחום ה-High-End בישראל, שאפו!
בהצלחה עם התערוכה!!!

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
נמר,ליאור,כרמי,וכל הצוות !
תודה על ההשקעה הרבה הכרוכה בהפקה
ושתיהיה תערוכה מהנה ומוצלחת !
רועי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה לכולם. כייף לקרוא את זה. מחמם את הלב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נמר, רק אתמול (לפני 11 שנים ויותר?) נסענו ביחד לגני התערוכה בדרך להפיק את התערוכה הראשונה. ואיזו דרך משותפת זו היתה... חודשים בלי שינה, מאמצים אין סוף ואינספור תמרורי "עצור", "אין כניסה" ובאמפרים. ובזכות אהבה מוחלטת לתחום, אמונה עיוורת וביטחון מוחלט האחד בשני המשכנו להצליח פעם אחר פעם. אז מאחל שהאהבה והתשוקה לתחום וקהילת האודיו בארץ לעולם לא תכבה, רק אהבה תנצח!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, רק אתמול (לפני 11 שנים ויותר?) נסענו ביחד לגני התערוכה בדרך להפיק את התערוכה הראשונה. ואיזו דרך משותפת זו היתה... חודשים בלי שינה, מאמצים אין סוף ואינספור תמרורי "עצור", "אין כניסה" ובאמפרים. ובזכות אהבה מוחלטת לתחום, אמונה עיוורת וביטחון מוחלט האחד בשני המשכנו להצליח פעם אחר פעם. אז מאחל שהאהבה והתשוקה לתחום וקהילת האודיו בארץ לעולם לא תכבה, רק אהבה תנצח!

ליאור אחי הנצחי. בלעדייך לא הייתי אפילו חושב על התערוכה הראשונה. בוא נגיד את זה אחרת. אם אתה היית אומר לי ״לא מתאים לי״ כנראה שהתערוכות הללו לא היו מתקיימות כלל. וכן, 11 שנה מהתערוכה הראשונה ו-15 שנה מהמפגש הראשון. הדרך היתה מאתגרת ולא תמיד צפויה. אבל למזלינו, החברות ביננו לא איפשרה לאף אחד מאיתנו ליפול. ולכן ליאור היקר, אתה חלק המרכיב העקרי בהצלחה הזו שנקרא dtown וכמובן, אירוע הדגל שלנו - digitown.

אתה אחד האנשים שעיצבו אותי כאדם. מאדם לוחמני ועצבן בגיל 24, לרגוע יותר, חושב יותר ושלם יותר היום.

אוהב, מעריך ומודה לך על השנים היפות והחשובות בחיי.

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
איזה כיף שיש חולמים ומבצעים!!
ישר כח ולעוד המון המון תערוכות, כתבות, מערכות, סקירות ועוד ועוד

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
קשה לחשוב על אנשים שתרמו כל כך הרבה לתחום האודיו היי אנד בארץ כמו נמר. אני כבר עשרות שנים בתחביב, הכרתי כמה וכמה מהדמויות הוותיקות, אבל התימני הצעיר הזה, עם אנרגיות של מנוע f16 ומוטיבציות בשמיים, הצליח לעשות מה שרבים וטובים לפניו לא הצליחו.
האתר הנהדר הזה, היוזמות למפגשי האזנה, ובוודאי התערוכות שמשתפרות משנה לשנה, הזרימו דם ואדרנלין לשוק, לימדו רבים שנכנסו לתחביב ושדרגו את רמת הידע של הוותיקים. הנכונות שלו לסייע ולהסביר לכל מי שמבקש והידע הרב שצבר, צעד-צעד לאורך השנים, מעוררים אצלי תמיד התפעלות.

חלקנו יחדיו הערכה גדולה לאיל פור ז"ל, שגם אותי לימד לא מעט, כבר לפני 30 שנה. התרגשתי לראות אותו מלווה (יחד עם שלמה זבדה, הצדיק) את איל בימי המחלה הקשים, לרבות תורנויות השמירה בלילות ליד מיטתו בימים האחרונים של הגסיסה, ואת זה לעולם לא אשכח להם.

אז נכון, לפי התמונות בכתבה של תומר אפשר לחלוק על הטעם שלו במשקפי שמש :) אבל את מקום הכבוד שהוא רכש בסצנת האודיו היי אנד בארץ, בעשר אצבעותיו ובנחישות שיש כנראה רק לו, איש לא יוכל לקחת ממנו.
שאפו יא גבר, אני בטוח שהולכת להיות תערוכה פצצה!(ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה אלדד היקר.
ריגשת אותי מאוד.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
המון הצלחה ידידי.
עשה חייל.

yaniv.L

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
ישר כח נמר .

ka6543

חבר אתר
מעורבות
20
נקודות
8
תודה לך נמר ולכול צוות האתר על שהדבקתם אותי בחיידק האודיו, הוא תמיד קינן בי אך פרץ בזכותכם, אני עדיין בתחילת הדרך קורא (לא מגיב הרבה) לומד אוסף תובנות ונהנה מהדרך. התערוכה הקודמת הייתה עבורי טריגר לשידרוג הסט ואני מחכה בקוצר רוח לראות מה תוליד התערוכה הפעם

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
כל הכבוד על היוזמה והביצוע

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
לנמר היקר,
כל הסופרלטיבים כבר הורעפו עליך, ובצדק!
על מנת שיהיה לך את הכוח להמשיך לפעול, ליזום, לסקור ובכלל...
בשמי ובשם החברים בפורום, אני רוצה לברך אותך באריכות ימים ובבריאות איתנה.
תודה רבה לך על התרומה הגדולה :כל-הכבוד:(ורד)

חיים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור