מי לדעתכם "יפציץ"?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תערוכת DigiTown תפתח את שעריה בשבוע הבא, מי מיבואני האודיו יוציא צליל טוב בתערוכה?

מתרגשים לקראת התערוכה?

מי בא ליום ומי ליומיים?

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
ב ה צ ל ח ה
לכולם(ורד)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מי מיבואני האודיו יוציא צליל טוב בתערוכה?

אתה לא בא?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
מי מיבואני האודיו יוציא צליל טוב בתערוכה?

אתה לא בא?
ברור שמגיע
ללא קשר מאחל הצלחה
מי מפציץ? נחכה ונשמע

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
להבדיל מפעמים הקודמות (באזי תערוכה הנוצצת 2008) השנה אמורים להיות הרבה ״מפציצים״ ממש ממתין חסר סבלנות:)
בהצלחה לכול המציגים והנאה לכול המגיעים!

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
לי יש הרגשה טובה לגבי דני בכור , זיו מאודיוזיפ , וערן מאודיופריק , אבל אני אוהב הפתעות

איזה כיף הולך להיות שבוע הבא ..;)

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
יגאל לסרי וחיים סבג ראש בראש
:כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
לא חשוב מי יהיה יותר טוב ומי פחות, העיקר שינגנו מוסיקה אמיתית ולא "המנוני תערוכות" כמו שמישהו קרא לזה כאן או באתר השני.
רק שלא יאביסו אותנו בדיאנה קרל הקיטשית, נורה ג'ונס וחברותיהן המאוסות.
רוצים לשמוע מוסיקה אמיתית מגוונת, מאתגרת, מחדשת, או ביצועים קלאסים מצויינים וג'אז ברמה, לא ג'אז מעליות
יאללה מוסיקה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לא חשוב מי יהיה יותר טוב ומי פחות, העיקר שינגנו מוסיקה אמיתית ולא "המנוני תערוכות" כמו שמישהו קרא לזה כאן או באתר השני.
רק שלא יאביסו אותנו בדיאנה קרל הקיטשית, נורה ג'ונס וחברותיהן המאוסות.
רוצים לשמוע מוסיקה אמיתית מגוונת, מאתגרת, מחדשת, או ביצועים קלאסים מצויינים וג'אז ברמה, לא ג'אז מעליות
יאללה מוסיקה.
אפשר להסכים ולא להסכים אם מה שכתבתה - אך כתבתה מה ״לא״, אולי תציעה מה ״כן״?
תבנה איזה סט ליסט ראוי/רצוי - אולי ירימו כפפה:) גם אנחנו נלמד דברים של מוזיקה אמיתית ( אני לא ציני) תמיד מוכן להשלים את החסר/לא ידוע/לא מוכר כי יש המון.
ומה אם רוק? אלקטרוני? יש לא מעט דברים יפים שיכולים ״לפתוח״ את המערכת…

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גנאדי,

שניכם צודקים...אד ליב שבא בצורה קצת שלילית ולא רוצה "מזיקת מעליות", אתה בא בצורה יותר חיובית אבל לא מציע שום אלטרנטיבה :).

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
גנאדי,

שניכם צודקים...אד ליב שבא בצורה קצת שלילית ולא רוצה "מזיקת מעליות", אתה בא בצורה יותר חיובית אבל לא מציע שום אלטרנטיבה :).
בוקר מעולה תומר!:)
דווקא אני כן הצעתי (לא כאן ולא באופן ישיר) - בטוח ראיתה פוסט שלי על סט ליסט שאיתו אני בודק רכיבים, יש שם קטעים שבאו בזכותך גם:)
אשמח אם חלק ינגנו את הקטעים אלו..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
גנאדי, אתה צודק ;).
תציעה את שלך ! יש לך אחחה סט ליסט:)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תוכל לשמוע עוד שלושה ימים, כשאבדוק את הציוד בתערוכה לכתבה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לצערי לא אוכל להגיע אבל טיפ קטן בלי לציין שמות מהניסיון הקצר שלי בתערוכה הקודמת, ממליץ ליבואנים להשקיע לפחות מינימלית באקוסטיקה עד כמה שהדבר אפשרי ופרקטי. לגבי הסט אפים, בתערוכה הקודמת מאוד אהבתי את המגנפן 0.7 בחדר של אודיו אקסטרים (עלות נמוכה, איכות גבוהה), את החדר של אודיו זיפ ואת החדר של אודיו קלאב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
השנה כל היבואנים הולכים להפציץ. לא יהיה חדר אחד שהלסת שלכם לא תהיה על הרצפה.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בוקר מעולה תומר!:)
דווקא אני כן הצעתי (לא כאן ולא באופן ישיר) - בטוח ראיתה פוסט שלי על סט ליסט שאיתו אני בודק רכיבים, יש שם קטעים שבאו בזכותך גם:)
אשמח אם חלק ינגנו את הקטעים אלו..
במקרה הזה לא היתה ברירה אלא להגיד מה לא. הייתי מודע לזה בזמן שכתבתי.
אבל גם כתבתי מה כן באופן כללי, ג׳אז מאתגר, מעניין, מוסיקה קלאסית בביצועים חשובים וטובים, תזמורות מלאות וגם הרכבים קאמרים מעניינים. מוסיף גם רוק משובח ובועט.
לא צריך לתת רשימה, בדיוק להיפך, צריך להיכנס לחדרים ולהיות מופתעים ממה שמנגן שם.
לא שוב אותם 50 אלבומים שמחמיאים למערכות ונשמעים מצויין על רסיבר דנון ב 1500 שח (ולא מזלזל בכאלו) אלא מוסיקה לאנשים אינטילגנטים שמבלים שעות רבות בהאזנה למוסיקה ורוצים להתפתח, להכיר, להתקדם , להשתכלל. כל אחד והסגנונות שלו.
רק לא שוב דייר סטרייטס, דיאנה קרל, נורה ג׳ונס, דרק סייד וכולי.
אנחנו בעניינים מספיק שנים כדי להבין בדיוק על מה מדובר, מהם כל אותם המנוני תערוכות, מי שגם נוסע לתערוכות בחו״ל כבר לא מסוגל לשמוע אותם.
זה בעיני מה שצריך לאפיין קהילה אודיופילית איכותית.
צריך גם להגיד שיש שני יבואנים שכבר מתנהלים ככה והם משמיעים מוסיקה חופשית, מעניינת ומגוונת יחסית, זיו וערן. אז מקסימום ניתקע אצלם בחדרים וזה עלול להסתיים עם איזה לקסמן או Hana .

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
יש הבדל מהותי בין מוזיקה להאזנה למטרת הנאה לבין מוזיקה שנועדה ככלי לבחינת מערכות אודיו.
שתי מטרות שונות לגמרי ואין שום קשר בינהן.
כמו שאתה בודק תוכנה עם כליי קיו איי מגה משמימים ולא עם האפליקציה הלוהטת שלך.
מעבר לכך שהמציגים תמיד ירצו שהמערכת תישמע במיטבה וזה לאו דווקא פלייליסט מעניין.
אני מאוד הערכתי את אילן תמיר בתערוכה שעברה שבעצם זרק & על כל התיזות האלה וניגן מוזיקה קלאסית מעניינת ומורכבת ולאו דווקא מחמיאה. שאפו.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
דווקא בתערוכה הקודמת הייתה אחלה מוזיקה בחדר של ערן, נקווה נקווה שהשנה יהיה אצל כולם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אחלה, מאתגרת, מעניינת, חשובה :מבולבל:

אם אני הייתי יבואן, בהחלט הייתי שם משהו שמחמיא למערכת ומפצה על החדר האזנה לא מושלם.

כן, סטוקפיש וכאלה

אני לא יודע עד כמה בכלל זה משתלם ליבואנים להציג

כבוד לנמר והצוות, זאת באמת אופרציה:מאזין:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור