שאלה בעניין ניגון קבצים דרך טאבלט.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
אני לא מבין בזה (עדיין תקוע באייטיז).
כן, נניח ואני רוצה לחבר טאבלט עם דיסק לסטאפ קיים, כך שאוכל לדפדף בטאבלט ולבחור אלבומים בניחותה מתוך הדיסק בעודי יושב בכורסא עם שחור קצר וחוליו ברקע ...
1. מה אני צריך ?
2. האם ניתן לביצוע ללא נקודת רשת ?
3. האם ניתן לביצוע עם oppo 105 שיש לי ?
4. האם ניתן לביצוע עם ה dac שלhd1 marantz שגם יש לי ?
5. במידה ולא ניתן לביצוע עם הקיים, האם dune כלשהו יעשה את העבודה.(למה dune, כי הוא נוח זול ו איכותי (היה לי בעבר))
6. האם ניתן לחבר את הטאבלט לאיזשהו מכשיר בכבל usb ארוך עד למקום הישיבה, כך שלא אצטרך נקודת רשת ? נניח פיוניר 30/50
6. לא מכוון למכשירים של הביוקר אלו שמככבים פה לאחרונה עם תגי מחיר מהחלל החיצון.... oppo/dune סולידי זה הקו המנחה (שלי) לעניין הזה.
אם אי אפשר אז גם טוב, מסמן וי ו שוכח.
תודה עבור כל תגובה עניינית.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מחשב קטן (מק מיני או נוק) עם roon מחובר לדאק בחיבור usb וטאבלט או הטלפון הנייד שאיתו את שולט ובוחר מה לשמוע מתוך ההארד דיסק. בקונפיגורציה הזאת אתה חייב wifi...

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הי
בעקרון כן , אבל ..
הטאבלט (עם הכונן ) צריך להעביר את הקובץ לדאק , יש כמה דרכים :
- חיבור אלחוטי בינו לבין הדאק . צריך שיהיה חיבור כזה לדאק .

- חיבור אנלוגי מיציאת האוזניות לפרה שלך עם כבל ארוך . במקרה הזה הדאק נמצא בתוך הטאבלט.

- חיבור מחשב נייד שיש בבית אליו מחובר הכונן . צריך תוכנת ניגון על המחשב כגון רון או גיי ריבר , ואז מתקינים את אפליקציית השליטה של אותה תוכנה בטאבלט ואז תוכל לשלוט מרחוק.

איל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור