מצלמה לשימוש בייתי, בעיקר ילדים

עפרוני

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום מתלבטת בין שתי מצלמות
Sony a-6000
Nikon 3500
איזו עדיפה לצלמת לא מקצועית ללא נסיון במצלמה שאינה טלפון?
בעיקר לצילום ילדים בפנים והרבה בחוץ
יש לי אפשרות להביא מצלמה מארה"ב ואלה האופציות הנראות
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מדובר על שתי חיות מאוד שונות, מצד אחד סוני מצלמה ללא מראה דגם ישן שעדשה הקיט שלו מאוד בנונית ולא הייתי ממליץ עליה.
מצד שני ניקון, מצלמות DSLR קלסית, שגם עדשת הקיט שלה היא בנונית, אבל לניקון מגוון עדשות שאפשר למצוא למצלמה עדשה במחיר שפוי.

כאשר חשוב להבין שמצלמות DSLR בעיקר של ניקון לא טובות לצילום וידאו, והן מצלמות עדיין לא ממש קטנות ולא הייתי בוחר היום במצלמות אלו עבור צלם חובב למרות מגוון עדשות טוב מאוד.
מצד שני מצלמה ללא מראה קטנה יותר קלה יותר וכן עבור רוב האנשים תהייה נוחה יותר, אבל לדעתי סוני a6000 היא לא הבחירה הנכונה.
וכן השאלה מה התקציב והאם אני יכול להמליץ על מצלמה אחרת, כמו כן עד כמה הוידאו חשוב לך אם בכלל.

עפרוני

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה.
התקציב הוא 500 דולר, יכולה להביא מארה"ב
הוידאו חשוב לסרטונים אבלאהפלאפון גםגמספיק בשבילבזה... השימוש המשמעותי הוא סטילס לתפוס רגעים במהירות ובחדות.
תודה!

עפרוני

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ראיתי
Olympus OM-D E-M10 Mark II
בb&h ב500 דולר מה דעתך?
Olympus OM-D E-M10 Mark II Mirrorless Micro Four Thirds Digital Camera with 14-42mm II R Lens (Silver)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אולימפוס יופי של מצלמה, ועדשת הקיט שלה ממש בסדר, אבל זה דגם ישון החדש הוא Mark iii והוא מוצלח יותר
וגם יש לה וידאו מוצלח, אבל היא פחות מוצלחת בתאורה חלשה וצילום בתוך בית בהרבה מקרים זו תאורה חלשה.

יש לקחת בחשבון שרכישת מצלמה בחול היא רכישת מצלמה ללא אחריות בארץ. אומנם אתה יכול לחסוך את המעמ אבל כאמור זה אתה מפספס את האחריות.

בארץ היא עולה כ 2300 שח או 2600 עם אחריות של יבואן רשמי, האם זה התקציב?
בתקציב הזה הייתי ממליץ לבדוק גם פוג׳י X-T100 עם עדשת קיט או עדיפה בתקציב קצת יותר גבוהה הפוג׳י X-T20 עם עדשת קיט. האם זה נכנס לתקציב?

עפרוני

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה! הפוג'י יקרה יחסית. התקציב בין 1500-1800 אני צריכה מצלמה שלא צריכה הרבה תפעול עם איכות וידאו סבירה חשוב בעיקר שהתמונה תצא חדה גם עם ידיים קצת רועדות. ומבחינת תאורה שתיתן תוצאה טובה באור נמוך ומצד שני בשמש

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בתקציב הזה ובדרישות שלך הייתי בודק פוג׳י X-A5 עם עדשת 15-45

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
בתקציב הזה ובדרישות שלך הייתי בודק פוג׳י X-A5 עם עדשת 15-45
או ממתין עוד קצת,וחוסך עוד כמה מאות בודדות מאוד של שקלים,ומחכה ל A-X7 שהוכרזה אתמול וצפויה להגיע לשוב ברבעון הקרוב. היא דומה מאוד ל 5 אבל עם חיישן תפריטים ויכולות וידאו שנגזרו מה TX-30.

...

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור