קניית מצלמה לצלם מתחיל

moshehz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם אני רוצה לקנות מצלמה אין לי נסיון קודם ורוצה להיכנס לתחום.
רוב הצילום יהיה משפחה אירועים וטיולים התקציב כולל הכל יהיה 2500 עד 3000 שח
מחפש המלצה לכמה דגמים לצלם מתחיל שאוכל לחקור לגביהם ולהבין יתרונות וחסרונות
והאם עדיף לקנות בארהב או יד שניה

תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בדרך כלל מחיר הארצות הברית לא יותר זול, לפעמים שעש מבצע אז אפשר למצוא משהו יותר זול, אבל לא כדי לבנות על על כי בכל מקרה רכישה בחול תהייה ללא אחריות בארץ.

לגבי יד שנייה זה בדרך כלל רעיון טוב, אבל צריך למצוא את הדגם המתאים וצריך להבין מה לחפש וזה קצת קשה ללא ניסיון. תחום.

לגבי דגמים כדי להציג דגמים מתאימים כמה שאלות,
האם יש רצון להמשיך להתקדם בנושא הצילום עם ציוד נוסף?
האם צילום וידאו חשוב?
האם צילום הוא לבית או לחוץ או גם וגם?
איזה סוגי צילום נדרשים מקרוב מרחוק?
האם אתה מתכננן לקחת את המצלמה לטיול והאם גוגל ומשקל חשובים?
יש לי הרבה שאלות היות ואין מצלמה אחת שמתאימה להכל ואני רוצה למצוא את הדגמים שהכי מתאימים לך

moshehz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי כרמי תשובות בגוף השאלות
לגבי דגמים כדי להציג דגמים מתאימים כמה שאלות,
האם יש רצון להמשיך להתקדם בנושא הצילום עם ציוד נוסף? אולי בעתיד לא כרגע
האם צילום וידאו חשוב? חשוב אבל לא העיקר
האם צילום הוא לבית או לחוץ או גם וגם? גם וגם
איזה סוגי צילום נדרשים מקרוב מרחוק? רוצה לשתיהם האם יש עדשה שאפשר להנות משתי העולמות
האם אתה מתכננן לקחת את המצלמה לטיול והאם גוגל ומשקל חשובים? כן יקח
יש לי הרבה שאלות היות ואין מצלמה אחת שמתאימה להכל ואני רוצה למצוא את הדגמים שהכי מתאימים לך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה קל להגיד אני רוצה גם וגם וגם
כאשר מצלמה עם עדשה בעלת זום גדול, היא בדרך כלל לא מגיעה עם חיישן גדול ואיכות התמונה תהייה פחות טובה.
כמו כן מדובר על מצלמות לא ממש קטנות.
מצלמה כמו פנסוניק fz1000 יכולה להתאים אבל היא דגם ישן הדגם החדש יותר fz250 כבר עולה מעל התקציב שלך והן כאמור מצלמות עם זום יפה ולא ממש קטנות.

אפשרות אחרת זו מצלמת כניסה לתחום ה DSLR ואז בטח זו לא תהייה מצלמה קטנה ולא הייתי ממליץ על מצלמה כזו עבורך.

מצלמת DSLR כמו קנון 2000D עם עדשת קנון 18-135איכות תמונה טובה וטווח חביב, אבל כאמור לא מצלמה שהייתי ממליץ עבורך היותוהיא לא קטנה ולא קלה והיא שונה בצורת הצילום ממה שאתה רגיל.

אתה מוכן לחיות עם זום קטן האפשרויות כבר הרבה יותר מגוונות ועם איכות תמונה טובה, האם זו כיוון אפשרי אז מצלמה כמו פוג׳י X-T20 עם עדשת קיט, אוומנם רק זום כפול 3 אבל איכות תמונה מעולה והיא לא גדולה, האם זה יכול להתאים?

moshehz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי אולי לא הסברתי נכון אבל דווקה כן חשבתי להיכנס ולהתחיל עם מצלמת dslr הגודל בשבילי הוא טוב היות והערכתי שהמצלמה תיהיה גדולה ובמשקל של אזור החצי קילו +
וכן אני רוצה להתמקצע בתחום אבל כתחביב ולא כמקצוע
קראתי על ה קנון 2000d היא נראת על פניו כפתיחה טובה בתוספת העדשה 18-135
(איזה עדשה מקבלים בקנניה של המצלמה?)
האם יש דגמים יותר מומלצים באזור הזה אולי של ניקון

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אישית אני באמת מעדיף ניקון בגלל חיישן יותר טוב מזה של קנון והמקבילה של ניקון היא מצלמת D3500 והיא יכול ללכת טוב עם עדשת ניקון 18-140
גם בקנון וגם בניקון עדשות הקיט הן לא משהו בכלל ולא הייתי חושב בכלל לרכוש מצלמה עם עדשת הקיט (18-55), רכישת גוף בנפרד ועדשה בנפרד.

הנקודה היא העולם הולך כעת לכיוון מצלמות ללא מראה ולא ל DSLR, מצלמות ללא מראה גם כן ניתן להחליף עדשות והן בדרך כלל קטנות יותר ובעלות יכולות פוקוס מוצלחות יותר וכן בעלות יכולות נוספות שנותנות להן יתרון בתחום. אבל, (תמיד יש אבל) סדרת המצלמות הכניסה ללא מראה של קנון הן לא ברמה של המתחרים והניקון מצד שני אמורים להוציא מצלמות ללא מראה לתחום הכניסה רק בתחילת השנה הבאה (האם אתה מוכן להמתין לראות מה יהיה?).

יותר מכך מצלמות הללא מראה מספקות תמורה פחות טובה לכסף ברמות הכניסה מול ה DSLR כעת (ברמות הבכירות המצד קצת שונה), כך שבמצב כעת למי שלא דחוף לו לרכוש מצלמה הייתי ממליץ להמתין, אבל זה לכמה חודשים טובים.

חשוב להבין שכאשר רוכשים מצלמה, עדשה ולאחר מכן ציוד נוסף ועוד ציוד נוסף, קשה לנו לאחר מכן לעבור לחברה אחרת - מצד שני רכישת מצלמת כניסה (לא משנה של איזו חברה ואיזו סוג), היא לא בסיס להתרחבות, היות ומצלמת כניסה מאוד מהר תרגיש שהיא מגבילה אותך ביכולות שלה ויהיה רצון לרכוש גוף יותר מוצלח כשאר מתקדמים בתחום.

אחת האפשרויות שאני אוהב כעת זו מצלמת פוג'י X-T20 שהיא בפרוש דגם מעל דגם הכניסה עדשות הקיט שלה 16-50 או 15-45 הן לא רעות בכלל (למרות שסט עם עדשת פוג'י 18-55 F2.8-4 בתוספת מחיר קטנה, היא סט בהרבה יותר מוצלח).
מקבלים מצלמה ללא מראה מוצלחת (אומנם דגם קודם, אבל עדייו עם איכות תמונה מעולה, מערכת פוקוס טובה), מגוון העדשות איכותי, אבל לא ממש זול (עדשה מקבילה ל 18-135 של פוג'י יקרה כ 3000 ש"ח, עדשה מעולה, אבל לא זולה) - אם ניתן למצוא את המצלמה ביד שנייה עם עדשה טובה זה יכול להיות פתרון מוצלח.

אפשרות אחרת זו מצלמת סוני A6000 (שזה דגם מיושן) עם עדשת סוני 18-105 F4 (עדשה נהדרת, אבל לא זולה), אם אפשר למצוא סט כשה ביד שנייה, אז מקבלים עדשה טובה ומצלמה קטנה שתוכל לספק פתרון מוצלח (כמובן שיהיה צורך להחליף את הגוף למתקדם יותר כאשר תרצה להתקדם בתחום).

אתה מבין שאין לי פתרון מושלם כאן - צריך פשרות, או לעלות בתקציב, או להמתין

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אני מציע לך לחפש קבוצה בפייס שנקראת גליץ יד שניה
יש שם מציאות מטורפות ניקון 6D מארק 1 ב 1800 שח עם 10000 קליקים שזה חדש ממש
מצלמה פולפריים קצת ישנה אבל מעולה למתחיל ואפשר לקנות עדשה 50 ממ של ניקון חדשה ב 750 אם לא טועה מארליך
יש שם המון מציאות רק לחפש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור