מחפש טלויזיה למרחב טיפה מצומצם

Nimrods

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מעוניין לרכוש טלוויזיה חדשה לסלון. מרחק הצפיה הוא 3 מטרים. הטלוויזיה צריכה להיכנס בין הארונית למדף, כשהמרחק ביניהם לגובה הוא 82 סנטימטר (אין מגבלת רוחב). אבל הייתי רוצה להשאיר טיפה מקום "לנשום". בגודל הזה נראה שטלוויזיה של 65 אינצ' לא תיכנס (גם בתלייה על הקיר). האם יש טלויזיות 60" מומלצות בשוק (נראה שהמבחר קטן)? האם 55 אינצ' יהיה קטן למרחק הצפיה הזה?

כמו כן, אם אני בוחר שלא לתלות על הקיר - כמה סנטימטרים לספור בנוסף עבור המעמד (אני רואה שאפשר לקנות גם מעמד אוניברסלי, שנראה שהוא יותר נמוך).

כמו כן, יש דגמים מומלצים לדרישות? בעדיפות ראשונה איכות צפיה כל שאר התכונות (סאונד, תכונות חכמות) פחות חשוב. אני מוכן להתפשר על 4K איכותי, אבל מוכן גם להשקיע עבור oled/qled (תלוי בהפרש במחיר ועד כמה זה ניכר באיכות הצפיה). תודה!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני מעוניין לרכוש טלוויזיה חדשה לסלון. מרחק הצפיה הוא 3 מטרים. הטלוויזיה צריכה להיכנס בין הארונית למדף, כשהמרחק ביניהם לגובה הוא 82 סנטימטר (אין מגבלת רוחב). אבל הייתי רוצה להשאיר טיפה מקום "לנשום". בגודל הזה נראה שטלוויזיה של 65 אינצ' לא תיכנס (גם בתלייה על הקיר). האם יש טלויזיות 60" מומלצות בשוק (נראה שהמבחר קטן)? האם 55 אינצ' יהיה קטן למרחק הצפיה הזה?

כמו כן, אם אני בוחר שלא לתלות על הקיר - כמה סנטימטרים לספור בנוסף עבור המעמד (אני רואה שאפשר לקנות גם מעמד אוניברסלי, שנראה שהוא יותר נמוך).

כמו כן, יש דגמים מומלצים לדרישות? בעדיפות ראשונה איכות צפיה כל שאר התכונות (סאונד, תכונות חכמות) פחות חשוב. אני מוכן להתפשר על 4K איכותי, אבל מוכן גם להשקיע עבור oled/qled (תלוי בהפרש במחיר ועד כמה זה ניכר באיכות הצפיה). תודה!
מהי מסגרת התקציב שלך?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני די גמיש אם אני אשתכנע שהוצאה נוספת שווה את הכסף.

ממליץ לך לעשות כל מאמץ כדי שתוכל להכניס מסך בגודל 65... 55 יראה קטן.

Nimrods

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם יש דרך להרחיק את הטלויזיה בכמה סנטימטרים מהקיר בלי להוסיף מעמד (כלומר תליה על הקיר אבל עם קצת מרווח ממנו)?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
931
נקודות
113
ממליץ לך לבדוק מי נותן השירות.
הרבה יבואנים העבירו את נושא השירות לקבלן חיצוני ויש המון תלונות על חוסר מקצועיות ושירות מאוד לקוי.
אני , למשל, לא אקנה טלויזיה שנותן השירות בפועל הוא קבלן שירות גרוע.
ארז

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
האם יש דרך להרחיק את הטלויזיה בכמה סנטימטרים מהקיר בלי להוסיף מעמד (כלומר תליה על הקיר אבל עם קצת מרווח ממנו)?
ישנם מתלים של חב' ברקן,
שמאפשרים הרחקה מהקיר עד 60 ס"מ,
העלות בסביבות 200 ש',

Nimrods

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ישנם מתלים של חב' ברקן,
שמאפשרים הרחקה מהקיר עד 60 ס"מ,
העלות בסביבות 200 ש',

הסתכלתי על כאלו באמת. יש המלצה על אחד שיחזיק 65 אינצ' בצורה בטוחה (עם עיגון לקיר)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור