מחפש מגבר מתאים ל focal 816

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
חפש תדי פרדו, עובר את ניים בראש כשמשויים למוצרים של ניים באותה סקלת מחיר.
למרות שתדי לא אוהב שאומרים את זה, יש להם חתימת צליל לא כ"כ שונה. אני אישית אגב מעדיף את תדי גם בחותמת צליל. פחות סמדג'י ועמום, יותר מפורט, יותר attack מיד יותר יפה, שוב אני מדבר על מוצרים באותה קטגוריית מחיר.
חפש את המונובלוקים של תדי אמורים לעלות בערך 5500-6000 מיד 2 אולי יש באודיו אקסטרים ועם פרה פסיבי ב 1000 שח מאיביי אתה בשמיים ניסיתי את זה זה היי אנד של ממש במחיר ידידותי. (התנגדות פרה 100k)
יש כאן גם משולב של לקסמן בלוח ב 8000 שח, 505 תתגמשו באלף שח כל אחד מכם ושניכם מסודרים.
גם אמור להיות מעולה
אבל אל תקנה שום דבר בלי לשמוע עם הרמקולים שלך אצלך בבית !

יניב_76

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
חפש תדי פרדו, עובר את ניים בראש כשמשויים למוצרים של ניים באותה סקלת מחיר.
למרות שתדי לא אוהב שאומרים את זה, יש להם חתימת צליל לא כ"כ שונה. אני אישית אגב מעדיף את תדי גם בחותמת צליל. פחות סמדג'י ועמום, יותר מפורט, יותר attack מיד יותר יפה, שוב אני מדבר על מוצרים באותה קטגוריית מחיר.
חפש את המונובלוקים של תדי אמורים לעלות בערך 5500-6000 מיד 2 אולי יש באודיו אקסטרים ועם פרה פסיבי ב 1000 שח מאיביי אתה בשמיים ניסיתי את זה זה היי אנד של ממש במחיר ידידותי. (התנגדות פרה 100k)
יש כאן גם משולב של לקסמן בלוח ב 8000 שח, 505 תתגמשו באלף שח כל אחד מכם ושניכם מסודרים.
גם אמור להיות מעולה
אבל אל תקנה שום דבר בלי לשמוע עם הרמקולים שלך אצלך בבית !

תודה!
אתה יודע אולי אם rega או roskan גם יכולים להתאים?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תודה!
אתה יודע אולי אם rega או roskan גם יכולים להתאים?
הרוקסן קצת יותר בהיר, גבוהים יותר מודגשים ויותר "טרנזיסטורי" קר באופי שלו בד"כ אם אתה אוהב (למרות שכמובן יש טרנזיסטורים מאוד חמימים) , rega לא יודע מספיק. השניים (בעצם שלושה) שהזכרתי נוטים יותר לחמימות והניים גם באופן קבוע מייצרים עם דמפינג פקטור יחסית נמוך שזה אומר שהבס פחות הדוק, שוב אם אתה אוהב את הסוג הזה של הצליל. יש להם עדת מעריצים. רוצה בס הדוק ופאנצ'י אפילו תוקפני אז הייתי ממליץ על hegel רוצה סאונד יותר "נעים" חמים ורך לך על ניים, רוצה נעים וחמים אבל לא רך מדי ויודע להיות פאנצ'י עם מיד מלא לך על תדי פרדו ויש עוד מליון אפשרויות.
תסתכל מה זמין ומי מוכן להדגים לך בבית שלך על הרמקולים שלך. לא כולם יסכימו.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אם אתה חושב על חדש אז אתה יכול למתוח טיפה את התקציב (יש גם מקח כן?) וזה יכול להיות מעניין:
http://arama-audio.com/product/מגבר-סטריאו-משולב-אינגריטד-moon-250-i/
בעיני חבל לקנות את הדגם הכי פשוט של החברה המצויינת הזו כשאפשר כאן לקנות מיד שניה באותו מחיר דגמים הרבה יותר גבוהים של חברות טובות, אבל מי שחייב לקרוע את הניילונים אז חייב. ובמיוחד של moon הם נותנים 10 שנים אחריות אז למה לא לחפש מגבר בן 3-4..וגם 5

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
לך על הניים. הרבה יותר טוב מכל האחרים שהוזכרו פה.

יניב_76

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
תודה, התשובה שלך מאוד עוזרת. קניתי אוזניות grado SR125e לפני כמה חודשים ופתאום נפתחו לי האוזניים.
עכשיו אני מחפש סאונד דומה מהמערכת סטריאו שלי.
שומעים כל כך הרבה פרטים באוזניות שלא שמעתי קודם. יש להם בס מרוסן שלא משתלט על כל השיר, אבל מדויק בצורה מדהימה. אם אני מבין נכון אז כנראה ש HEGEL זה מה שאני מחפש.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
לך על הניים. הרבה יותר טוב מכל האחרים שהוזכרו פה.
זה לא עובד ככה, יש להם אופי מאוד מסויים, יש להם גרופיס קנאים והרבה מאוד שלא אוהבים אותם, להגל, ל moon לרוקסן יש מגברי על שבודאי לא נופלים ברמתם מניים ולדעת רבים עולים עליהם.
בקיצור בוחרים רק עם האוזניים ומאוד חשוב שלא תתפתה לצליל הכי מפורט והכי בהיר ועם הבאס הכי גדול שאחרי כמה ימים של האזנה האוזניים שלך יתחילו לכאוב.
צריך להיות מגבר שמאפשר להאזין לו שעות רבות ושנים רבות בלי שום צרימה או כאב אוזניים רק הנאה ונעימות.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
לפי דעתי האישית בלבד : אם אתה רוצה שקט נפשי(אמינות), אל תקנה לא רוקסן, לא רגה, לא טדי, לא ניים ובטח לא מיוזיקל.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
תודה, התשובה שלך מאוד עוזרת. קניתי אוזניות grado SR125e לפני כמה חודשים ופתאום נפתחו לי האוזניים.
שומעים כל כך הרבה פרטים באוזניות שלא שמעתי קודם. יש להם בס מרוסן שלא משתלט על כל השיר, אבל מדויק בצורה מדהימה. אם אני מבין נכון אז כנראה ש HEGEL זה מה שאני מחפש.
לא רוצה לבאס, אבל תשכח מלשמוע פרטים כמו באוזניות. החזרים מהחדר ובליעת (ביטול) תדרים תמיד ישפיעו על הסאונד, ויגרמו לכך שפרטים יחסרו (וזה מחמיר ככל שהחדר גדול יותר), אלא אם בתאוריה בנית חדר מושלם עם flat frequency response על כל טווח התדרים

יניב_76

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
זה לא עובד ככה, יש להם אופי מאוד מסויים, יש להם גרופיס קנאים והרבה מאוד שלא אוהבים אותם, להגל, ל moon לרוקסן יש מגברי על שבודאי לא נופלים ברמתם מניים ולדעת רבים עולים עליהם.
בקיצור בוחרים רק עם האוזניים ומאוד חשוב שלא תתפתה לצליל הכי מפורט והכי בהיר ועם הבאס הכי גדול שאחרי כמה ימים של האזנה האוזניים שלך יתחילו לכאוב.
צריך להיות מגבר שמאפשר להאזין לו שעות רבות ושנים רבות בלי שום צרימה או כאב אוזניים רק הנאה ונעימות.
זאת בדיוק הטעות שעשיתי לפני 8 שנים. הבומבסטיות של הצליל של המגבר של NAD זה מה שאהבתי לפני 8 שנים, וזה מה שאני רוצה להחליף.
:(

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18

להגל אכן אחלה בס, אבל הוא לא מצטיין ביותר מידי פירוט. הdac שלו וההגברה די מעגלים את הסאונד.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
לפי דעתי האישית בלבד : אם אתה רוצה שקט נפשי(אמינות), אל תקנה לא רוקסן, לא רגה, לא טדי, לא ניים ובטח לא מיוזיקל.
זו סתם פרובוקציה כדי לנסות להרגיז אנשים שיש להם את המגברים האלו. אין שום דבר מאחורי האמירה הזו.
נו באמת, למחוק את האמינות של כל החברות המצויינות האלו בפוסט אחד, למה סתם לבלבל מישהו שרוצה באמת להתייעץ.
מגברים בני 40 של כל החברות האלו חוץ מתדי שפחות ותיקה, עדיין מנגנים נפלא ונסחרים בכל העולם ללא הספקה גם בגילם.
רוב מי שנמצא בפורומים כאן, יפסיק לשמוע מה המגברים האלו מסוגלים לנגן הרבה לפני שהמגברים האלו יתקלקלו.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
ההתאמה למגבר במקרה של הרמקול שלך היא קריטית, הוא יכול להישמע אגרסיבי ודוקר באוזן ויכול להישמע פתוח ומפורט ומעודן. אני שמעתי הרבה שילובים לפני כמה שנים בלי להתמצא יותר מידי באודיו ואיך ששמעתי פוקאל (כולל 816 קורוס) עם ניים. הרגשתי שזה נכון עבורי. גם מפורט וגם לא דוקר. מצד שני אולי בחרת פוקאל מלתחילה כי אתה אוהב רמקול מאד חריף ואגרסיבי אז פחות חשוב לך לעדן את זה

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אתה נעול על הרמקול? משום שזה החלק הראשון אותו הייתי מחליף

יניב_76

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
ההתאמה למגבר במקרה של הרמקול שלך היא קריטית, הוא יכול להישמע אגרסיבי ודוקר באוזן ויכול להישמע פתוח ומפורט ומעודן. אני שמעתי הרבה שילובים לפני כמה שנים בלי להתמצא יותר מידי באודיו ואיך ששמעתי פוקאל (כולל 816 קורוס) עם ניים. הרגשתי שזה נכון עבורי. גם מפורט וגם לא דוקר. מצד שני אולי בחרת פוקאל מלתחילה כי אתה אוהב רמקול מאד חריף ואגרסיבי אז פחות חשוב לך לעדן את זה
נראה לי שאני צריך ללכת לחנות סטראוסקופ ולשמוע naim + focal.

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
אם זה מעניין אותך, אני מוכר מגבר משולב - אנסמבל טייגר שלדעתי יכול להיות פתרון טוב ונמצא בתקציב עם רווח .מגבר היברידי (פרה מנורות) , מדהים לדעתי במחיר שלו וגם הרבה מעל. הוחלף אחרי שנים רבות בסט הגברה של כ-40000 יורו . אם לא הייתי מעט לחוץ כספית , הייתי משאיר אצלי .
אם אתה גר במרכז, ניתן להשאיר צק ביטחון ולקחת את המגבר הביתה לשמוע אצלך לכמה ימים ולהחליט

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
תדי פרדו i80a עבד לי מצויין עם פוקאל אלקטרה וסופרה. ראיתי לא מזמן אחד כזה בלוח.
שווה מאוד ניסיון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור