מטאליקה S&M2 בבית קולנוע

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
חברים,אוהבי מואליקה ואחרים מי שלא מצליח לו להגיע לסאן פרנציסקו השנה למופע חוזרת של S&M אחר 20 שנה!
קיימת הזדמנות לצפות בה בביתי קולנוע של יס פלאנט.
למופע בראשון כבר לא נותרו כרטיסים (ישנם בודדים ולמקומות דפק) לשני עולמות ועולם vip...
עולם אחד של איילון כבר מלא לגמריי ובעוד אחד עדיין ניתן לתפוס מקומות יפים (הזמנתי).
עלות 49₪ מופע ב10.10 בשעה 21.30
(מי שרוצה לנצל הטבה 1+1 - לא ניתן למרות ויש אפשרות להזין - לקח לי חצי שעה להבין למה יש סירובים).
בקיצור - יאללה מטאל!!!

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
חברים,אוהבי מואליקה ואחרים מי שלא מצליח לו להגיע לסאן פרנציסקו השנה למופע חוזרת של S&M אחר 20 שנה!
קיימת הזדמנות לצפות בה בביתי קולנוע של יס פלאנט.
למופע בראשון כבר לא נותרו כרטיסים (ישנם בודדים ולמקומות דפק) לשני עולמות ועולם vip...
עולם אחד של איילון כבר מלא לגמריי ובעוד אחד עדיין ניתן לתפוס מקומות יפים (הזמנתי).
עלות 49₪ מופע ב10.10 בשעה 21.30
(מי שרוצה לנצל הטבה 1+1 - לא ניתן למרות ויש אפשרות להזין - לקח לי חצי שעה להבין למה יש סירובים).
בקיצור - יאללה מטאל!!!
אלוף!
הזמנתי. תודה על הידוע

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
שמחתי לעזור:)
כמעט התפקשש לי, למרות שנרשמתי לניוזלטר בנושא אך כשקיבלתי הודעה היום הכרטיסים... חחחח

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
שמחתי לעזור:)
כמעט התפקשש לי, למרות שנרשמתי לניוזלטר בנושא אך כשקיבלתי הודעה היום הכרטיסים... חחחח
מקווה שאתה מוכן להיום!!!!!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
מה אני אגיד לכם?:) - אחלה מופע - ח..א של סאונד:) (לא שהיו לי ציפיות מימיודע מה) אך לדעתי היו יכולים לבנות עולם אחד בכול בית קולנוע מיוחד לאודיו... חבל שאין...
אמה מה - נהנתי בניגוד לרצוני:)
אחלה סוף שבוע שיהיה! תיהנו!

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
סאוונד יכול היה להיות יותר טוב אבל חוויה והופעה פשוט חלומי.
בנובמבר סרט של דפש מוד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור