מצלמה למתחיל שרוצה להתמקצע

דולי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן!
אני מחפש מצלמה ועדשות שישמשו אותי בעיקר לוידאו,אני רוצה לצלם אירועים מכל מיני סוגים,כרגע אני מתחיל אבל אני רוצה בעתיד להתמקצע ולכן צריך מצלמה טובה התקציב שלי 4000 שח להכל
רציתי המלצה לדגם מסוים של מצלמה ועדשות,וכן לדעת האם מומלץ מצלמה מיד שניה.
תודה רבה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בתקציב הזה הייתי באמת הולך על יד שנייה.
מצלמה כמו פנסוניק GH4 ועדשת פנסוניק או אולימפוס משומשת.
יש לקחת החשבון שבטח יהיה צורך להשקיע גם במיקרופון

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אני רוצה לצלם אירועים מכל מיני סוגים

אני חושש שההגדרה למהות השימוש מעט לקויה או,לכל הפחות,לוקה בחוסר ידע.

אירוע,ואני לא מתכוון ליום ההולדת של בן השלוש או בת השלוש,מצלמים עם לפחות שלוש מצלמות,שתיים פועלות עצמאית ואחת עם צלם מאחורי העינית שנמצא כל הזמן היכן שקורה משהו. בנוסף,עם תלות מלאה במהות האירוע,מריצים מכשיר הקלטה,אחד לפחות ולפעמים יותר,על מנת לקלוט את האודיו.

אח"כ: לוקחים את כל הציוד ומורידים באולפן לתוכנת העריכה של הוידאו ומהחומר הגולמי מיצרים סרט/סרטון/קליפ לפי מה שהצטבר ובתלות בעומק ארנקו של מזמין העבודה.

כך או כך לא מצלמים אירוע,וחוששתני שאפילו את יום ההולדת של בן/בת השלוש,עם מצלמה שעולה 4000 ש"ח אלא עם ציוד שעולה משהו קרוב יותר לעלות הזו בדולר.....

אז...: אני חושב שצריך לעשות צעד אחד אחורה ולהגדיר היטב את הצרכים ועימם את התקציב.

אם יורשה לי לנחש: התקציב,שמשקף את הצרכים,הוא לצילום אירועים כמו יום ההולדת של הילדים ושאר אירועים משפחתיים ובהנחה שאין עניין לעשות את זה עם הטלפון הנייד אז לשימושים כאלה,וכהתחלה ומקום טוב להתחיל ממנו - אני מציע להתעניין במצלמת בפנסוניק gh85 שעם עדשת הקיט תשאיר עודף למיקרופון לא רע ואולי גם מנת פלפל.

אם מדובר באירועים הקרובים יותר למה שצינתי בפתיח אז כדאי לחשב מסלול מחדש ולבדוק,קודם כל,ערוץ לימודים מתאים ורק אחר כך לחשוב על תקציב וציוד...

מנחם.

דולי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אבהיר את כוונתי: אני עורך וידאו מתחיל,ולאחרונה אני מתעניין גם בתחום הצילום אבל בהחלט רחוק מהרמה שאתה מציין,ובתור התחלה אני רוצה לצלם אירועים (לא ימי הולדת או צילומים משפחתיים) כמו מפגשים של ארגונים או טיולים של ארגונים וולנטרים לילדים חולים שלא ישקיעו כסף בצלם מקצועי ובהפקות כמו שציינת,ולכן אני רוצה מצלמה שתתן וידאו איכותי בתקציב סביר,אני חושב שגם בלי 3 מצלמות ומכשירי הקלטה אפשר להוציא דברים יפים (גם אם לא מקצועיים ברמה מאוד גבוהה לפי הסטנדרטים שציינת)אם אראה שאני בעניין ונהנה מהתחום אתקדם ללימודים ולציוד יותר רציני.

דולי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אפשר המלצה לדגם ספציפי של עדשה פשוט אין לי כ"כ מושג בשוק הזה..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לצרכים שלך, נראה לי באמת שפנסוניק G85 עם עדשת קיט יכולה להיות פתרון מאוד מוצלח עבורך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור