הפטפונים היפים בעולם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כפרון - תשמע את היבבה בסרטון ותגיב אחר כך.....ידעתי שתייבב לי בסוף (המטרה היא בהחלט להעליב אותך) ;)

מאיפה אני יודע איך הקליט, מה הקליט, מה רמת המניפולציה שעשה. הוא ידוע בתור חובב דיגיטל. אני מכיר פטיפונים יותר מכל גולש בפורום הזה. מבין בסאונד יותר ממך (טוב, זה קל). אומר לך שלא נחשפת לפטפונים וכנראה גם לא הקשקשן מהרברת׳.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מאיפה אני יודע איך הקליט, מה הקליט, מה רמת המניפולציה שעשה. הוא ידוע בתור חובב דיגיטל. אני מכיר פטיפונים יותר מכל גולש בפורום הזה. מבין בסאונד יותר ממך (טוב, זה קל). אומר לך שלא נחשפת לפטפונים וכנראה גם לא הקשקשן מהרברת׳.
אני יודע , אני יודע - הרצפה הייתה עקומה !!!......סליחה..... הפטפון לא היה מפולס - חולה עליך , כל העולם אשם חוץ מהפורמט הלא מי יודע כמה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כפרון, בלי לפתוח את הנושא מחדש......זה אותו שנוי שאתה חש באינטרקונקטים, בכבלי חשמל וכו' - מבוי סתום (ורד):)

אגב הסתובבתי לאחרונה במספר פורומים בחו"ל ....אני קורא לשכמותך בשם מעודן ויפה - "אודיופילים חוויתיים" אתה יודע איך קוראים לכם בחו"ל ? - Placebophile .......נראה לי שאתה לא צריך הסבר נוסף;)

סתם בשביל העניין, קבל בלינק את תוצאות חיפוש המונח Placebophile ב Google (לינק)

כפרון או לא, אם אני ועוד מספר חברים מהפורום הזה והשכן שומעים את אותם הדברים וכולם ללא יוצא מן הכלל העירו על השקט המדהים שיש בסטאפ האנלוגי אצלי, אין לי מושג מה יש לך לחפש בינינו מעבר להטרלות המעייפות שלך.
עדיף שתעבור לפורום הכחול, שם יש מי שיקנה את משנתך.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הבעלים של הרברת׳ נוהג להגיד הרבה שטויות. יש לו קטע כזה. הוא גם טען שמגברים נשמעים אותו הדבר על הרמקולים שלו. אולי כדאי שיבנה רמקולים שיודעים לשקף הבדלים.

נמר תראה איך בפורום אחר בויכוח על CD "פינקתי אותך ונתתי לך תופין" (ורד) - קרא את המשפט האחרון בציטוט מהפוסט משם :
----------------------------------------------------------------------------
קבלו דעה שונה לנאמר כאן מפי הבעלים של חברת הרמקולים Harbeth שמו Alan Shaw - האמור נכתב בפורום של החברה וכל הנאמר מתייחס כמובן ל 44.1/16 בלבד.

I have two Sony CDP-101 CD players, one I bought the day CD transports arrived on the High Street (3 March 1983 I recall) and I'm confident that it cannot be sonically identified from a current super-dooper machine or probably from a digital rip of the same audio.

נ.ב. הבחור לא שומע ברמקולים שלו עצמו הבדלים בין CD-ים, יתכן שהוא צריך לעבור לדרייברים קרמיים ? - יש דיבור שהם יותר רזולטיביים ;)

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כפרון או לא, אם אני ועוד מספר חברים מהפורום הזה והשכן שומעים את אותם הדברים וכולם ללא יוצא מן הכלל העירו על השקט המדהים שיש בסטאפ האנלוגי אצלי, אין לי מושג מה יש לך לחפש בינינו מעבר להטרלות המעייפות שלך.
עדיף שתעבור לפורום הכחול, שם יש מי שיקנה את משנתך.
כפי שראית.... בעניין ה- Placebophile...... גם בעולם הגדול ולא רק בכחול (*) יש מי שיקבל את משנתי .....עם או בלי כפרון אבל תמיד בנימוס ועם פרח יפה (ורד)

(*) שם לב לחרוז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר תראה איך בפורום אחר בויכוח על CD "פינקתי אותך ונתתי לך תופין" (ורד) - קרא את המשפט האחרון בציטוט מהפוסט משם :
----------------------------------------------------------------------------
קבלו דעה שונה לנאמר כאן מפי הבעלים של חברת הרמקולים Harbeth שמו Alan Shaw - האמור נכתב בפורום של החברה וכל הנאמר מתייחס כמובן ל 44.1/16 בלבד.

I have two Sony CDP-101 CD players, one I bought the day CD transports arrived on the High Street (3 March 1983 I recall) and I'm confident that it cannot be sonically identified from a current super-dooper machine or probably from a digital rip of the same audio.

נ.ב. הבחור לא שומע ברמקולים שלו עצמו הבדלים בין CD-ים, יתכן שהוא צריך לעבור לדרייברים קרמיים ? - יש דיבור שהם יותר רזולטיביים ;)

פורומים אחרים לא מעניינים אותי. הרברת׳ בתכלס הם לא רמקולים שקופים. מדובר ברמקול מאוד סלחן ונעים. לא תבין כי אתה לא מתעסק באודיו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני יודע , אני יודע - הרצפה הייתה עקומה !!!......סליחה..... הפטפון לא היה מפולס - חולה עליך , כל העולם אשם חוץ מהפורמט הלא מי יודע כמה.

זה לא שהרצפה עקומה. זה שהוא לא יודע איך מיישרים רצפה. פטיפון טוב, שמכוון היטב, נשמע טוב בכמה כיתות מכל דיגיטל ששמעתי. ועכשיו מה ההבדל ביני ובינך? שאני אשכרה מתנסה בדברים והסט אנלוגי שלי, איך נאמר בלי להיות רברבן, הוא אולי אחד מהסטים האנלוגים מהטובים שיש היום בעולם. אין לך מושג איך פטיפון נשמע. זה לא תחום שאתה עוסק בו (סאונד) ואין לך שום ידע אמיתי מעשי בתחום עליו אנו דנים. אבל שוב, הביטחון שלך הוא משהו שבהחלט אפשר להעריך. אבל אולי באמת תמשיך בפורום הכחול. הוא שם לעצמו מטרה מוחלטת לדרוס את תחום האודיו עד עפר, שם תוכל להתבטא כפי יכולתך ודיעה של ״אין הבדלים בין רמקולים״ יכולה לעבור שם גם בקלות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פורומים אחרים לא מעניינים אותי. הרברת׳ בתכלס הם לא רמקולים שקופים. מדובר ברמקול מאוד סלחן ונעים. לא תבין כי אתה לא מתעסק באודיו.
דווקא בעניין זה אני חושב על הרמקולים האלה בדיוק כמוך ......כי אני יודע לשמוע מצויין..... ובגלל זה גם הרמקולים שלי הם ההיפך הגמור מ Harbeth - אבל זה לא נושא הדיון.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
זה לא שהרצפה עקומה. זה שהוא לא יודע איך מיישרים רצפה. פטיפון טוב, שמכוון היטב, נשמע טוב בכמה כיתות מכל דיגיטל ששמעתי. ועכשיו מה ההבדל ביני ובינך? שאני אשכרה מתנסה בדברים והסט אנלוגי שלי, איך נאמר בלי להיות רברבן, הוא אולי אחד מהסטים האנלוגים מהטובים שיש היום בעולם. אין לך מושג איך פטיפון נשמע. זה לא תחום שאתה עוסק בו (סאונד) ואין לך שום ידע אמיתי מעשי בתחום עליו אנו דנים. אבל שוב, הביטחון שלך הוא משהו שבהחלט אפשר להעריך. אבל אולי באמת תמשיך בפורום הכחול. הוא שם לעצמו מטרה מוחלטת לדרוס את תחום האודיו עד עפר, שם תוכל להתבטא כפי יכולתך ודיעה של ״אין הבדלים בין רמקולים״ יכולה לעבור שם גם בקלות.
אני יודע בדיוק איך פטיפון נשמע בסולו פסנתר וגם אתה שמעת איך הוא נשמע עם אות של 1 KHz - כמו יבבה.

וזו לא רק דעתי שלי , כל העולם המקצועי שנטש את האנלוג חושב בדיוק כמוני.

..... אההה, וזה שהפטיפון חזר לאופנה לאחרונה ?....... שולי..... ורק ל"חולמי סאונד" ורומנטיקנים - לא לכאלה ששומעים באמת.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
Roberts
לא נמאס לך לחרבן ולהפריע בכל שירשור בפורום?
הרי אף אחד לא דיבר פה על כבלים ומדידות
״סתם״ מעלים פוסט על פטיפונים
ויש לך מה ללמד אותנו על הנושא עם הניסיון שלך מלפני חמישים שנה

ואיפה מתנוש כשצריכים אותו?

סליחה מחברי הפורום
מודה שאני טמבל ונפלתי בהטרלה של הנודניק של הפורום
אבל ממש ממש נמאס
ביי

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ואיפה מתנוש כשצריכים אותו?
ביי
תתקשר/סע אליו....אבל אתה עלול להפריע לו לנקות את האבק מהדיפיוזרים ...יתכן שיש לו עוזרת שמנקה ?....אחלה.;)

.......ושאף אחד לא יבין שאני מזלזל בהשפעת הדיפיוזרים על הסאונד בחדר - נהפוך הוא (*).

(*) אמר התורכי לאישתו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני יודע בדיוק איך פטיפון נשמע בסולו פסנתר וגם אתה שמעת איך הוא נשמע עם אות של 1 KHz - כמו יבבה.

וזו לא רק דעתי שלי , כל העולם המקצועי שנטש את האנלוג חושב בדיוק כמוני.

..... אההה, וזה שהפטיפון חזר לאופנה לאחרונה ?....... שולי..... ורק ל"חולמי סאונד" ורומנטיקנים - לא לכאלה ששומעים באמת.

חחחחחחח. הצחקת אותי.

המערכות הכי נחשבות בעולם משתמשות במקור אנלוגי. אם בתערוכות ואם בבתי האודיופילים הכבדים ביותר.

אני חושב שהפורום הזה לא בשבילך. אנשים מתלוננים והתרומה שלך לפורום היא משנית. לכן, אין ברירה, מכיוון שאני רוצה שהגולשים יהנו מהפורום מבלי לצאת ממנו עצבניים, נאלץ בצער רב (ובאמת בצער רב) להגיד לך שלום ותודה על שירותך.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
חחחחחחח. הצחקת אותי.

המערכות הכי נחשבות בעולם משתמשות במקור אנלוגי. אם בתערוכות ואם בבתי האודיופילים הכבדים ביותר.

אני חושב שהפורום הזה לא בשבילך. אנשים מתלוננים והתרומה שלך לפורום היא משנית. לכן, אין ברירה, מכיוון שאני רוצה שהגולשים יהנו מהפורום מבלי לצאת ממנו עצבניים, נאלץ בצער רב (ובאמת בצער רב) להגיד לך שלום ותודה על שירותך.
תודה רבה,
באמת תודה לך נמר...

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אפרופו harbeth, פטיפונים ופסנתר -

בתערוכה במינכן, בחדר של harbeth, הייתה הדגמה דיי ארוכה של קטעי פסנתר זהים שנוגנו מתקליט ומ cd. הקטעים היו של פסנתרן צרפתי שגם הסביר קצת על תהליך ההקלטה
ללא ספק, היה מרתק :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חחחחחחח. הצחקת אותי.

הללויה, הגיע הזמן.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ח ח ח רוברט אתה לפחות יכול לקרוא.
הייתה יכול לכתוב כאן עוד מיליון פעם שאין הבדלים בין כבלים ,מגברים וכד
אבל פלשתה לתחום הרגיש ביותר..להת בתערוכה.(ורד)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
כפרון, בלי לפתוח את הנושא מחדש......זה אותו שנוי שאתה חש באינטרקונקטים, בכבלי חשמל וכו' - מבוי סתום (ורד):)

אגב הסתובבתי לאחרונה במספר פורומים בחו"ל ....אני קורא לשכמותך בשם מעודן ויפה - "אודיופילים חוויתיים" אתה יודע איך קוראים לכם בחו"ל ? - Placebophile .......נראה לי שאתה לא צריך הסבר נוסף;)

סתם בשביל העניין, קבל בלינק את תוצאות חיפוש המונח Placebophile ב Google (לינק)
אתה רוצה להגיד שיש עוד כמה בעולם ? מפתיע ......... :בכי:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כל הדיבורים האלה כ"כ עשו לי חשק לשמוע פטיפון.... ואין לי איך. באסה של הלייף. בשאיפה בקרוב.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תאווה לעיניים,
לראות פטיפונים יצירות אומנות,
מבלי להתווכח על איכות הסאונד,
ולמי יש יותר "גדול",
כל אחד היה מוכן לשים יד,
על אחד כזה,
ללכת לישון עם ההנהלה,
ובבוקר להתעורר עם חיוך גדול...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור