למי שנשאר לו כוח לעניין הכבלים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני שם צ'ק של 20,000₪ שגם ההתערבות הזאת לא תצא לפועל. בדיוק כפי שקרה בעבר, "אין הבדלים בין כבלים" עד שמגיעים לתכלס.

עסקה גרועה. הוא יבוא, יפסיד 10 ויחזיר אותם דרכך כשיעביר לי את ה-10 האחרים שתיתן לו.
לך על התערבות על פלאפל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
המסר שהיה צריך לעבור עבר.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מסכים איתך.(ניקיון דינמיקה, נו שווין, צמד המילים האלה לבד נשמע מדהים).
הסיבה לשוני זה שאתה מדליק ומכבה את הציוד, הזמן הזה בין לביין, הציפיה למשהו "אחר", המראה הויזואלי והעניין הפסיכולוגי שעומד מאחורי ההשקעה הכספית(שגורם לך לחשוב ש אין מצב שפכתי פה עשירייה), תבדוק כל עוד זה מנגן רצוף מבלי לכבות ולהדליק ואז תאמר אם יש הבדל.
מסכים מאוד. ההבדלים בין כבלים בשעות הראשונות לאחר חיבור(ובעשרות השעות הראשונות אם הכבל חדש) אינם מעידים כמעט דבר.
כבל ומכשירים צריכים להיבחן לאורך ימים.
כל המבחנים הכוללים חיבור וניתוק של כבלים ומכשירים לזמן קצר, מניסיוני לא שווים דבר.
אה... ויש הבדלים גדולים מאוד בין כבלים

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
יש הרבה אגדות ומעשיות בתחום אז לא פלא שהויכוחים והדיונים נמשכים. אם עושים את זה נכון אז הסיפור שונה לחלוטין וההבדל רחוק מלהיות זניח.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
כל פעם הויכוח הזה כשמצד אחד אנשים שלא התנסו או שהמערכת שלהם לא מסוגלת לשקף את האינפורמציה שעוברת בכבל יותר טוב.
בשבועה האחרון יצע לי לשמועה אצלי 2 xlr אנלוגיים וכמובן כשהמערכת מסוגלת ההבדל הוא מיידי.
הראשון זה ה47 המדובר לאחרונה שלא התרומם לאן שציפיתי : אצלי זה נתן סאונד קטן לא הרמוני עם זאת צלול.
מצד שני היה זינזטי לא זוכר את הדגם , כבל יקר שנמכר משומש בחול סביב ה1000 יורו.
ההבדל הוא לא ביותר בס או טרבל . ההבדל היה בכמות העושר שעברה בכבל ! יותר פירוט יותר מיקרו דינמיקה יותר הרמוניות ויותר גודל והפרדה. התוצאה המתקבלת סאונד יותר עשיר כשעושר זה מכל הכיוונים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כל פעם הויכוח הזה כשמצד אחד אנשים שלא התנסו או שהמערכת שלהם לא מסוגלת לשקף את האינפורמציה שעוברת בכבל יותר טוב.
בשבועה האחרון יצע לי לשמועה אצלי 2 xlr אנלוגיים וכמובן כשהמערכת מסוגלת ההבדל הוא מיידי.
הראשון זה ה47 המדובר לאחרונה שלא התרומם לאן שציפיתי : אצלי זה נתן סאונד קטן לא הרמוני עם זאת צלול.
מצד שני היה זינזטי לא זוכר את הדגם , כבל יקר שנמכר משומש בחול סביב ה1000 יורו.
ההבדל הוא לא ביותר בס או טרבל . ההבדל היה בכמות העושר שעברה בכבל ! יותר פירוט יותר מיקרו דינמיקה יותר הרמוניות ויותר גודל והפרדה. התוצאה המתקבלת סאונד יותר עשיר כשעושר זה מכל הכיוונים.

תאור מדויק.
יש משהו בכבלים שעשויים מנחושת מונוקריסטלית שנותן סאונד צלול מחד אך חסר הרמוניות (לא צבע) כפי שתארת. הם מדוייקים, נכונים טונאלית עם בס מהיר והדוק אך משהו בחוויה המוסיקלית נעדר מהם.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תאור מדויק.
יש משהו בכבלים שעשויים מנחושת מונוקריסטלית שנותן סאונד צלול מחד אך חסר הרמוניות (לא צבע) כפי שתארת. הם מדוייקים, נכונים טונאלית עם בס מהיר והדוק אך משהו בחוויה המוסיקלית נעדר מהם.

השאלה האם הדברים באמת תלויי חומר או שהנם תלויים בגורמים אחרים דוגמת: עובי, בידוד, צורת שזירה וכו...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
השאלה האם הדברים באמת תלויי חומר או שהנם תלויים בגורמים אחרים דוגמת: עובי, בידוד, צורת שזירה וכו...

שכתבתי מה שכתבתי מן הסתם זה מתבסס על ניסון עם כמה ולא רק שופוני אני מבין במשהו ורוצה שתחשבו שאני שאקל.
שאר הפרמטרים שציינת משפיעים על כל הכבלים.
נחושת מונוקריסטלית נחשבת, אם עשויה בדרגת טוהר גבוהה, למוליך הכי טוב מחומר זה וגם יקרה ומסובכת לייצור, אממה באודיו זה לא תמיד מה שקובע.

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
נחושת מונוקריסטלית נחשבת, אם עשויה בדרגת טוהר גבוהה, למוליך הכי טוב מחומר זה וגם יקרה ומסובכת לייצור, אממה באודיו זה לא תמיד מה שקובע.

gds, האם ניתקלת בתופעה הזו גם בכבלים מכסף מונוקריסטלי?
והאם התופעה הזו היתה דומיננטית יותר באינטרקונקטים או בכבל רמקול?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פעם ראשונה שאני שומע על כסף מונוקריסטלי. התופעה אם אתה מדבר על התרשמותי מהצליל היתה זהה בכבלי רמקול ואינט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור