מוכרי ציוד יד שנייה We're fucked

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מה אתה אומר. אז ככה:
לפני מספר שנים קיבלתי מיצרן שעוני בוטיק שעון בשווי כמה עשרות אלפי שח כחלק מתשלום עבור עבודה
שביצעתי עבורו. את השעון (היפה כפריט עיצובי) העברתי ללא תמורה לקרוב משפחה שהולך איתו עד היום, כי זה היה שופוני וניקור עיניים שלא רציתי בהם.
אז תנוח, אף אחד לא מקנא בך, להיפך.
ובכלל אפשר לנוח מההתרברבות. זה לא עושה רושם, להיפך. (גם פסוקי התנ״ך ממש לא, אגב)

מה שלאחד הוא ״ניקור״ לאחר הוא פלא הנדסי וטכנולוגי.

לחלקנו תחביבים נוספים מלבד אודיו, לא רואה בכך שום דבר רע.

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
היו

עוד המון, רק מה שארתור מעלה ורג׳ואן ועוד כמה זה לא מעט.
מה גם שהמיסים התבטלו והיום יש רק מע״מ אז אפשר לייבא בשקט יד 2, בטח מחנויות רציניות בחו״ל שבודקות את הציוד

תוכל לפרט על "בודקות את הציוד" ? שמות על הסקופ ומסתכלות שהאמפליטודה מושלמת כפי שצריך להיות עם הטרנזיסטורים המקוריים ואין איזה שפיצון קטן שמעיד על לא הכי הכי או תחליפי לא מתאים ר"ל ?
מסתכלות על כל הקבלים ומשוות למכשיר שידוע שלא טופל ואין שם איזה קבל ג'אמיקון במקום מאנדורף או יותר קשה לאיתור קרמי רגיל במקום טנטאלום ותאמין לי שמשהו כזה בגודל נמלה קטנה בפינה נידחת במעגל משפיע על הצליל אבל לא יודעים עד שמשווים.

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ממש רובין הוד המודרני אתה בעיני עצמך.
יופי.
באמת מיותר, גם הלעג לחובבי הרושם, גם לאלו שזה עושה להם בחילה. ואחרי שרואים את היהודי הלונדוני הזה הזה שידע למי להוולד וזה אולי גדול כישרונותיו, מחדש נדרים באי יווני עם מחלצות בסגנון רומאי, אז למרות שאין לי אפילו קצה של הבנה איך אפשר לעשות מין דבר כזה מבלי רצון עז לחפש איפה בדיוק אפשר להתחבא, אז מסתבר שיש כאלו שנורא נהנים וזה אפילו מסתבר חשוב להם, אז מי אני שאשפוט.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לשמחתי יצא לי להכיר המון אנשים כאן שבמשך שנים נראו מאחורי המקלדת ואולי התקבל מהם רושם שונה.
אני חייב לומר שכולם אנשים מקסימים כאשר לכל אחד אופי שונה אבל המשותף לרובם זה שהם אנשים ממש טובים ואיכותיים, אז כמבוגרים תחסכו לכם קשקשת מיותרת ברמות אישיות ותתעסקו בנושאי הסטריאו בלבד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור