עיר באירופה שהיא גן עדן אודיופילי

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
שלום לכולם.
אני אודיופיל בתחילת הדרך. קורא באדיקות את דברי הטעם והחוכמה באתר ונהנה מכל רגע.
אני בתחילת המסע ולכן רציתי לדעת באיזו עיר באירופה או אפילו במזרח התיכון, ניתן למצוא חנויות עם מבחר גדול של חברות רמקולים ומגברים בתצוגה?
שמעתי למשל שבהונג קונג יש קניון היי אנד, אבל זה רחוק. לאיזו עיר קרובה יחסית הייתם טסים ל-3,4 ימים כדי להאזין בתצוגה לכמה שיותר ציוד היי אנד? לצערי, בזמני התערוכה במינכן שמתקיימת בדר״כ במאי, אינני זמין לנסיעה.
אציין שבארץ יש יבואני היי אנד רבים ואדיבים והמחירים מצויינים. אשמח לרכוש ציוד בישראל, אלא של האזין למבחר רב של חברות ודגמים בתצוגה פעילה קשה.
תודה מראש לעונים

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
שלום לכולם.
אני אודיופיל בתחילת הדרך. קורא באדיקות את דברי הטעם והחוכמה באתר ונהנה מכל רגע.
אני בתחילת המסע ולכן רציתי לדעת באיזו עיר באירופה או אפילו במזרח התיכון, ניתן למצוא חנויות עם מבחר גדול של חברות רמקולים ומגברים בתצוגה?
שמעתי למשל שבהונג קונג יש קניון היי אנד, אבל זה רחוק. לאיזו עיר קרובה יחסית הייתם טסים ל-3,4 ימים כדי להאזין בתצוגה לכמה שיותר ציוד היי אנד? לצערי, בזמני התערוכה במינכן שמתקיימת בדר״כ במאי, אינני זמין לנסיעה.
אציין שבארץ יש יבואני היי אנד רבים ואדיבים והמחירים מצויינים. אשמח לרכוש ציוד בישראל, אלא של האזין למבחר רב של חברות ודגמים בתצוגה פעילה קשה.
תודה מראש לעונים
https://www.highendsociety.de/index.php/en/events.html

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לדעתי אם תלך לשמיעה מרוכזת במספר ימים מצומצם (במיוחד אם אתה בתחילת דרכך) אתה תצא מבולבל כהוגן.....יש עניין ממשי ב"עייפות השמיעה".....בכל מקרה בהצלחה גדולה בתחום האודיו - אחלה תחום בחרת(ורד)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אם לא ידעת בסוכות תקיים תערוכת dtown...
כמו כן התערוכה הנחשבת הקרובה תתקיים בסתיו בווארשה.
ובכלל אם אתה יודע שבארץ יש מלא יבואנים טובים ואדיבים - תתחיל ללכת ולבקר. גם בחנויות שלא דווקא חנויות יבואן - לא חסר.
אך אם דיברתה היי אנד - אתה מוכן להוצאות, כן? :)
הרבה הצלחה!

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
תודה למגיבים. אני מתכנן לבצע את הרכישות בארץ, אלא שהתקשיתי למצוא תצוגה, למשל ל-Wilson Audio או לכמה דגמים של אותה חברה וכו׳. מקווה שבתערוכה הקרבה יהיה מבחר רב.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
Davidsandelman, מה התקציב שלך למערכת?

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
כ - 100,000 ש"ח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כ - 100,000 ש"ח.

סכום מכובד, אבל לדעתי עדיין לא מצדיק קפיצה מיוחדת לחו"ל. בתקציב הזה תוכל למצוא לא מעט ואריאציות בארץ: תתחיל עם היבואנים ותגיע לתערוכה בשל יותר.
רק אל תמהר מידי....
בהצלחה.

Tamir159

חבר אתר
מעורבות
32
נקודות
18
ברוך הבא לתחביב:).. מקווה שהילדים שלך לא שותפים לשרשור הזה.. הכל על חשבון הירושה:)..
אני מציע לך להתאזר בסבלנות, קח באיזי.. להנות גם מההתלבטות, שיש בה כיף משלה..
תכיר מותגים, תכיר אפשרויות ומה מתאים לך.. והכי חשוב, נסה לבחון את האפשרות לרכוש יד 2- גם מאנשים פרטיים, גם מיבואנים שעוסקים בטרייד אין. תגלה לעיתים פריטים אקזוטיים ונחשקים במחירים אטרקטיביים.
בהמשך הדרך תגלה גם אתה את המחלה הזאת, שכולם כאן לוקים בה.. נסה ככל שאפשר לכוון גבוה ולמצוא את מה שתרצה להחזיק זמן. החלפות כרוכות בעלות לא קטנה.
בהצלחה,

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אם המבחר שיש בישראל לא מספיק לך
אנחנו בבעיה.
יש שפע של מוצרים איכותיים בישראל.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
כ - 100,000 ש"ח.

היי
אכן מדובר ביחסית סכום מכובד, יחד עם זאת לדעתי זו יריית פתיחה ודרגת כניסה לעולם ההיי-אנד.
כך שמראש תיקח בחשבון שהסכום הנ"ל שנראה גדול (6 ספרות), הינו השקעה התחלתית.

מערכת (היי-אנד) רצינית מורכבת מ:
*רמקולים
*אלקטרוניקה
*מקור (אנאלוג/דיגיטל/שניהם)
*תשתית חשמל
*כבילה מותאמת
*חלל והקרבתו לצורך התחביב.

מאחך לך ים הצלחה.:שתוי:

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
אני מתאר לעצמי שבסוף אוציא פי 2.5 מהסכום המתוכנן. מכיר היטב את הבעיה. אני גם בהחלט מודע למבחר הגדול של המוצרים המיובאים לישראל וכפי שאמרתי, אני מתכנן לרכוש את הציוד בישראל בכל מקרה. העניין הוא שאם אני רוצה, בתור התחלה, להאזין לרמקולים בשווי 50-70 אלף, שזו הוצאה לא קטנה בעבורי, הייתי שמח, אחרי ניפוי ראשוני, לשמוע כמה דגמים של אותה חברה שחתימת הצליל שלה מצאה חן בעיני. ליבואנים יש בדר״כ דגם אחד או שניים להשמעה במקרה הטוב. אני בהחלט מבין את השיקול הכלכלי שלהם, אבל בהינתן הוצאה כזו מצידי, הייתי שמח לקבל החלטה על סמך האזנה ולא על ״עיוור״. אני אחזור לדוגמה של Wilson Audio: בתקציב שלי, בהנחה ואני מוכן למתוח את התקציב, הייתי רוצה לשמוע את ה-Duette 2 וה- Sabrina. היבואן בארץ לא מחזיק בתצוגה פעילה כלשהי! עכשיו נניח שאני רוצה לבחון מגבר parasound jc5. יש יבואן אבל אין מגבר. אין בעיה לשלם מראש 35 אלף ש״ח, להזמין ואם זה לא טוב להגיד אופס. שוב, אני מבין את היבואנים והייתי נוהג כמוהם, אלא שבהוצאה של 100-150 אלף ש״ח, הייתי שמח לשמוע במו אוזניי.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
davidsandelman

חייב לשמוע!
יחד עם זאת במידה ולא מסתדר עם היבואן,
אולי תוכל לבקש מאחד החברים עם ציוד שאתה מחפש/מעוניין להתרשם (במידה וכמובן יש בנמצא והחבר יתרם ל"עזרה" וכל זאת יהיה "בקטנה" בלבד-לא יתן לך איזו פרספקטיבה "עמוקה" אלא איזשהו כיוון מסוים)
גם זו דרך (מאמין שאתה יודע זאת)

בהצלחה:שתוי:

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
davidsandelman

חייב לשמוע!
יחד עם זאת במידה ולא מסתדר עם היבואן,
אולי תוכל לבקש מאחד החברים עם ציוד שאתה מחפש/מעוניין להתרשם (במידה וכמובן יש בנמצא והחבר יתרם ל"עזרה" וכל זאת יהיה "בקטנה" בלבד-לא יתן לך איזו פרספקטיבה "עמוקה" אלא איזשהו כיוון מסוים)
גם זו דרך (מאמין שאתה יודע זאת)

בהצלחה:שתוי:
תודה איתי.
אני יודע שאתה מכיר היטב את הווילסונים. אתה בוודאי גם יודע שלא ניתן להאזין להם בארץ דרך היבואן, כך שהסיכוי היחידי, כפי שציינת, הוא ״ליפול״ על מישהו שיש לו את הדגם או הדגמים שאתה חושב שמתאימים לך ולקוות לשיתוף פעולה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אני כבר מזמן הבנתי שעלות המערכת
לא משקפת את איכות השמיעה או הציוד,
מניסיון.
יש מערכות במחירים רגועים יותר ממה שצויין כאן
שלטעמי נשמעו עשרות מונים טוב יותר
מציוד הרבה יותר יקר.
תמצא קודם תצליל שאתה מחפש,ואז
תראה שאולי סכום ההשקעה ירד.
וזה קרה לי,וללא מעט אחרים.

davidsandelman

חבר אתר
מעורבות
18
נקודות
8
אני כבר מזמן הבנתי שעלות המערכת
לא משקפת את איכות השמיעה או הציוד,
מניסיון.
יש מערכות במחירים רגועים יותר ממה שצויין כאן
שלטעמי נשמעו עשרות מונים טוב יותר
מציוד הרבה יותר יקר.
תמצא קודם תצליל שאתה מחפש,ואז
תראה שאולי סכום ההשקעה ירד.
וזה קרה לי,וללא מעט אחרים.
ללא ספק.

Tamir159

חבר אתר
מעורבות
32
נקודות
18
מההתייחסות שלך כאן נראה שאתה טיפה נעול על ווילסון :).. (בלי ציניות, לא אומר טוב או רע.. בהנחה שאני מדייק באבחנה). לשמוע אצל חברי פורום זאת בהחלט אופציה טובה. הרוב יסכימו לארח בשמחה רבה אני משוכנע.
ככל שתחליט על לקסמן ורמקולים ספנדור.. אתה מוזמן אלי:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור